Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati magic touch
1
A to niespodzianka
1
Będzie lanie oj będzie.
0
@gora Kurde Kunde znowu strzeli?
0
@PePeMasta weź rozbieg, nie schylaj głowy, powtórz ze trzy razy i możesz wrócić po dalsze instrukcje.
1
Kurcze byłem mocno na tak dla transferu Kounde, ale co ten gość odwala? Do przodu słabo albo wcale za to dwie bramki MATSOWI zmieścił. To miał być topowy transfer!
0
Kurde Kunde jest bardzo słaby dzisiaj.
0
@Andy83 A ty dalej w tym tonie? Żal mi cię. Nie pisze do mnie, nie śmieć.
0
@Andy83@Andy83 Iznowu siejesz syf. Smutne życie musisz mieć. To bardzo przykre.
5
Sami malkontenci! Serio? We łbach już się całkiem poprzewracało. Chłopaki zdobyli Superpuchar Hiszpanii, zagrali super finał a tu źle, a nie dobrze, a co będzie jutro, a wczoraj przegrali... Co za ludzie. Wiecznie narzekają, temu oceny nie pasują, tamtemu Busquets, wciąż coś nie tak. Banda gamoni.
0
De Jong jest chyba jeszcze w Katarze.
3
Niczego nie zdobędą w tym sezonie, oprócz bramek i punktów, nie zdobędą żadnych pucharów. Ta Barcelona w tej chwili to chaos.
1
Ansu Fati jest dzisiaj słabiutki. Jest jeszcze młody i mam nadzieję, że się odrodzi, oby w Barcelonie, chociaż nie zdziwi mnie jeśli skończy jako niespełniony talent. Trzymam kciuki.
0
Najgorszy transfer Barcelony ever. Barto powinien za to siedzieć.
64
Dla mnie to jeden z najszczęśliwszych dni w kibicowskim życiu! Barcelona, Argentyna, Messi.
0
@Soltyz ja kibicuję Barcelonie, Argentynie i Leo Messiemu, reszta jest tłem.
0
@Norbi2021 osioł cię spaprał. Tyle w temacie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Soltyz i co z tego?
1
@Arkadio90 niestety nie! ????
9
Najlepszy finał MŚ ever! Brawo Messi!! ! Brawo Argentyna!!!
2
@Norbi2021
...że przez "chwilę grał w Barcelonie i tak WIELE dał Barcelonie. :)
0
Jak na razie (2:0)do przerwy jest rewelacyjnie! :)
1
@T^L 2:0! Yeeeeeeeaaaaah:)
0
Fajnie się czyta przewidywania a rzeczywistość swoje :)
1
Bardzo słabo dzisiaj zagrali, jak podstarzala Barcelona, ten model gry jest dramatycznie nudny i nieskuteczny. Kombinowanie z drabinką nie pomogło.
1
@Lionel_Messi10 Byłoby cudownie!
3
@damcio24 sam jest sobie winny, nie ma co ubolewać, odpocznie sobie troszkę, może sodówa zejdzie z głowy.
9
Podziwiam piłkarzy, którzy widząc i wiedząc, że są zwyczajnie "oszukiwani" przez sędziów poprostu im nie przyj3bia. Brawo dla Pique za to, że mu powiedział kilka słów. Takie sędziowanie to skandal. (bramka na 1:0 dla Osasuny) ciekaw jestem czy takie wałki są w P. L w Anglii, albo w Bundeslidze. Czy ten sędzia jedzie na M.Ś. w Katarze?
2
@Rioletto wg Cope możliwe nawet 4 mecze zawieszenia dla RL9. Brawo Robert!