0

Fati magic touch

1

A to niespodzianka

1

Będzie lanie oj będzie.

0

@gora Kurde Kunde znowu strzeli?

0

@PePeMasta weź rozbieg, nie schylaj głowy, powtórz ze trzy razy i możesz wrócić po dalsze instrukcje.

1

Kurcze byłem mocno na tak dla transferu Kounde, ale co ten gość odwala? Do przodu słabo albo wcale za to dwie bramki MATSOWI zmieścił. To miał być topowy transfer!

0

Kurde Kunde jest bardzo słaby dzisiaj.

0

@Andy83 A ty dalej w tym tonie? Żal mi cię. Nie pisze do mnie, nie śmieć.

0

@Andy83@Andy83 Iznowu siejesz syf. Smutne życie musisz mieć. To bardzo przykre.

5

Sami malkontenci! Serio? We łbach już się całkiem poprzewracało. Chłopaki zdobyli Superpuchar Hiszpanii, zagrali super finał a tu źle, a nie dobrze, a co będzie jutro, a wczoraj przegrali... Co za ludzie. Wiecznie narzekają, temu oceny nie pasują, tamtemu Busquets, wciąż coś nie tak. Banda gamoni.

0

De Jong jest chyba jeszcze w Katarze.

3

Niczego nie zdobędą w tym sezonie, oprócz bramek i punktów, nie zdobędą żadnych pucharów. Ta Barcelona w tej chwili to chaos.

1

Ansu Fati jest dzisiaj słabiutki. Jest jeszcze młody i mam nadzieję, że się odrodzi, oby w Barcelonie, chociaż nie zdziwi mnie jeśli skończy jako niespełniony talent. Trzymam kciuki.

0

Najgorszy transfer Barcelony ever. Barto powinien za to siedzieć.

64

Dla mnie to jeden z najszczęśliwszych dni w kibicowskim życiu! Barcelona, Argentyna, Messi.

0

@Soltyz ja kibicuję Barcelonie, Argentynie i Leo Messiemu, reszta jest tłem.

0

@Norbi2021 osioł cię spaprał. Tyle w temacie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Soltyz i co z tego?

1

@Arkadio90 niestety nie! ????

9

Najlepszy finał MŚ ever! Brawo Messi!! ! Brawo Argentyna!!!

2

@Norbi2021
...że przez "chwilę grał w Barcelonie i tak WIELE dał Barcelonie. :)

0

Jak na razie (2:0)do przerwy jest rewelacyjnie! :)

1

@T^L 2:0! Yeeeeeeeaaaaah:)

0

Fajnie się czyta przewidywania a rzeczywistość swoje :)

1

Bardzo słabo dzisiaj zagrali, jak podstarzala Barcelona, ten model gry jest dramatycznie nudny i nieskuteczny. Kombinowanie z drabinką nie pomogło.

1

@Lionel_Messi10 Byłoby cudownie!

3

@damcio24 sam jest sobie winny, nie ma co ubolewać, odpocznie sobie troszkę, może sodówa zejdzie z głowy.

9

Podziwiam piłkarzy, którzy widząc i wiedząc, że są zwyczajnie "oszukiwani" przez sędziów poprostu im nie przyj3bia. Brawo dla Pique za to, że mu powiedział kilka słów. Takie sędziowanie to skandal. (bramka na 1:0 dla Osasuny) ciekaw jestem czy takie wałki są w P. L w Anglii, albo w Bundeslidze. Czy ten sędzia jedzie na M.Ś. w Katarze?

2

@Rioletto wg Cope możliwe nawet 4 mecze zawieszenia dla RL9. Brawo Robert!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?