2

1. Spieprzyli MATSOWI rekord.( DeJong do spółki z jakimś drugim cieciem)
2. Od razu widać brak Busquetsa.
3. Ferran, Eric, Sergi Roberto natychmiast wypad, i oby za niezła kasę Kessie i Raphinha. Słaby mecz kurdeKunde.
4. Brawo Gabri Veiga, temu bardzo zależało jak i reszcie z Celty.
5. Xavi... No cóż.Taki jest sport. Byliśmy lepsi ale... Ale wjebaliśmy bo... Campeones! Campeones!

1

@Frozen Z trzech najdroższych transferów w historii Barcelony( Coutinho, Griezman, Dembele) Dembus jest i tak najlepszy, do tego ma poczucie humoru i fajna żonę. Może będzie jednym z kapitanów? :D

0

@FC_BARCA_Fan Typ cie spaprał.

0

Wszyscy tu czepiają się Viniego, bo? Bo gra w realu? Jest super piłkarzem, wszyscy obrońcy, może oprócz Araujo srają w gacie, łącznie z kurdeKunde, Vini wszystkich skrzydłowych z LaLigi i większości drużyn świata ma pod sobą, jest faulowany bardzo często i prowokowany, do tego rasistowskie odzywki... Gdyby był w Barcelonie inaczej byście pieprzyli. Trochę obiektywizmu.

4

Barcelona może wysupła nieco na Amrabata, Kimmich to mrzonka.

2

Koncert City! Brawo Pep i jego banda! :)

0

@S_E_B_A dobre:D

1

@sedziaoxford Mądry widzi i mądrze napisze. Brawo Ty! Gimby są w innym świecie i nie ogarniają.

0

@Tatazolwinia śmiesznie postrzegasz świat, jak niedorozwój, to może być zabawne :D

0

@RanDiFCB gdybym kibicował 3 lata nie dostrzegłbym wielkości Busquetsa. Zacząłem kibicować Barcelonie gdy ty na kupę mówiłeś kaka a na chleb bep :)

7

@RanDiFCB Prawda jest taka, że tylko ignoranci nie dostrzegają wielkości Busqetsa. Ogarnij się.

0

Dawno temu pisałem, że Vini będzie wymiatał, dużo tu na niego niesłusznego hejtu, a co gdyby był w Barcelonie? Zupełnie inna optyka. Sytuacja podobna do CR7, ale gdyby nie on Messi nie byłby tym Messim. Ludzie to chamy.

1

Zwłoki Coutinho...100 punktów na 100 możliwych :)

0

@Qaz123 De Jong nie da rady. Amrabat lub podobny.

1

Busquets jest piłkarzem wybitnym i wyjątkowym, jego prime był w czasach Messiego, Xaviego i Iniesty gdy odeszli dwaj ostatni poprostu nie miał z kim grać tego co ma najlepsze, a i tak był wielki. Jego brak będzie bardzo widoczny. Tak jak Xaviego, Iniesty, Messiego, Mascherano, Puyola, Pique i Pepa. Jestem za tym aby to DNA Barcelony nieco przemodelować a na miejsce Busquetsa ściągnąłbym Amrabata, do ciężkiej roboty przecinaka co da więcej swobody De Jongowi, który się do tego nie nadaje, Gavi mu pomoże a Pedri zostanie artystą :)
Przypominam, że Busquets zdobył wszystkie możliwe tytuły z drużynami w których grał. Poza tym grał bardzo dużo, (żelazne zdrowie?) Niektórzy piszą o nim prześmiewczo "sztanga", to mnie nawet bawi ale ciekaw jestem czy ci prześmiewcy i krytycy potrafią prosto kopnąć piłkę.
Tak więc nie psioczyć, bo zatęsknicie.

24

Busquets to jednak wymierający gatunek. Klasa gość.

10

Osobiście szanuję jego postawę i chęć pozostania w domu, nie każdy goni za kasą. Godne pochwały.

0

Po Busim potrzeba nowego rodzaju DP, moim zdaniem najlepszy byłby... Amrabat.

8

Jeszcze zapłaczecie za Busquetsem.

0

I wszyscy pójdą do Aston Villi albo Newcastle np XD

1

@MarioVeB! Zdejmij to żelastwo z głowy bo za mocno gniecie. Zrób baranka w ścianę.

0

@tomasthc ja też nie, to był Finał Pucharu Polski.

0

@agaFCB akurat.

0

@Krzysiek872 dzięki. Ja pisze swierzego.

0

Niech zostanie. Obciąć mu pensję i wypożyczyć.

0

Najgorsze : atak Barcelony
Najlepsze : dzielna Osasuna

1

Osasuna była bardzo dzielna. Cieszy czyste konto i rekord MATS'a, super Araujo, Pedri, Busquets i Alba, natomiast cały atak to żenada, Dembele dał nieco swierzego, reszta dramat. Nawet nie będę wymieniał nazwisk. Taką padakę pokazać ponad 70 tysiącom ludzi na swoim stadionie, z rezerwami ligowego średniaka grającego 70 minut w 10. Zdecydowanie za dużo im płacą.

3

Fati magic touch!

0

@tomasthc jest Mistrz przez duże M i miszcz jak dzisiejszy Raków. Chwytasz?

0

Jakby ci kibice tak porzucali w nich jakimiś śmieciami to może by się obudzili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?