0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pięknie rozegrany rzut wolny! Nareszcie!

20

Wiadomość z 13:13 super. Jestem na 200% za.

0

Dużo lepszy od Coutinho,Ferrana, ,Raphini razem wziętych. Brać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I dzięki temu Super Liga mogłaby powstać. Te wszystkie kluby,które najpierw były za a później w popłochu zwiały , zechcą wrócić do tematu.

0

Komentarz usunięty

0

@darek60 np Pan prezes Gaspart

4

@darek60 Tęsknisz za Bartomeu?:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Doświadczyliśmy dwóch anomalii. Ładnie powiedziane:)

1

@Kidd czy lew mieszka w dżungli?

0

Real Madryt jest poprostu skuteczniejszy. Lepiej zarządzany,w lepszej sytuacji ekonomicznej. Wygranie LaLigi przez Barcelonę to był większy cud niż Cud na Wisłą.

13

Cieszyłem się gdy przychodził. Cieszyłem się gdy odchodził. Byłem wkurzony na ten deal z tym...jak mu tam? Pjanic ! Oba niewypały. I to grube. Powodzenia Arthur,byle daleko od Barcelony.
Inna sprawa,że za takie wałki powinni sadzac do kicia. Barto by posiedział ,oj posiedział by.

6

Brawo Busi! :) Masz prawo grać gdzie chcesz i z kim chcesz. Nie przejmuj się głupkami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gall Podsumowałem ciebie. Pieknie.

0

@Gall Pele w Santosie. No i możliwe, że Malcom w Rosji do końca życia. Nie wysilaj się.

0

@Gall Alves to rodzynek.

0

Nie zdziwię się jak odejdzie.

0

Hmmm... Brazylijczyk na dekadę?

7

Po co te napinki? Facet chce grać u siebie i tyle. Jego wybór i ma do niego pełne prawo.

34

Brawo Pep!
Inna sprawa, że Inter grał znakomicie a City jak nie City, jakby presja ich przygniotła. Ważne, że wygrali. Kibicuję Guardioli i Messiemu, obojętnie gdzie nie są, ale zawsze na 1szym miejscu jest Barcelona.

3

Zdecydowanie najgorsza wiadomość tego okienka transferowego.

1

Busi to jest super gość, inteligentny jak mało który piłkarz, a za Busim jako pilkarzem będziemy tęsknić, bo w ostatnim meczu tym z Celtą Vigo już było widać jego brak, nie wiem kogo sprowadzą, FDJ nie da rady, żeby mógł grać swoje potrzebny jest mega twardziel na miejsce Busqetsa, inny, ale skuteczny, ja bym widział Amrabata.

0

@KibicBarcy84 Pożyjemy zobaczymy.

1

Rachunek jest prosty miliard euro za dwa sezony u Arabów lub 50 milionów i 2 euro w FC Barcelonie.(brutto)

0

@Marcinss10 a właśnie, że powiedziałbym mu, że spieprzyl, nie tylko rekord MATS'a, ale że był beznadziejny przez cały sezon i nie widzę ja i wielu w Barcelonie szans na poprawę. Dlatego moja propozycja i kilku dyrektorów dla Ferrana jest taka, żeby poprostu odszedł. My już tu w Barcelonie go nie chcemy, dziękujemy za wszystko czyli za niezbyt wiele, a raczej nic, wielkie NIC. Oczywiście w mediach społecznościowych dla gawiedzi oficjalne podziekiwanie od jakiegoś ważnego dyrektora(tu jeszcze myślimy) i byle szybko Ferran gdzieś do Arabii. . Tyle w temacie.

0

@Marcinss10 jesteś świętszy od papieża?dzieciaku zrób lekcje Ten drugi ciecć to chyba Ferran i to ma znaczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?