Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy oni mają łyżwy?
0
@LatajacyHolender jak już napisałem nigdy tego nie ogarniesz, a jeśli nie wiesz czym jest refleksja...poszukaj w necie. Szukaj refleksja a nie niby refleksja.
0
@LatajacyHolender nie ogarniesz tego nigdy. Żałosny typ.
3
Jeśli kiedykolwiek narzekałeś na Busquetsa to dzisiaj jest ten czas na refleksję.
0
Oczywiście w Barcelonie najlepszy był Gavi. I o dziwo bez kartki.Gundo i Fermin również, oprócz tego Araujo,Christensen i Inigo też zagrali super.
1
Największe obawy kibiców,czyli sędzia Gil Manzano trzymał poziom. Taki plus w tym meczu. Belingham klasa. Yamal,Ferran słabo, Oriol ...szkoda słów.
2
Oriol...zaczynam się martwić.
0
@ubiq80 zaiste,sędzia w pierwszej połowie ogarniał. Oby tak dalej.
14
Latający Gavi, ten gość jest niemożliwy! :)
0
@Veysel starych można sprzedać...Real to potrafi...CR7, Casemiro, Neymar z PSG, włącz w mózgu opcję pamięć:)
0
@CPuyol tak zwłaszcza w meczu z Szachtarem i Athetic Bilbao,ciekaw jestem jak sobie poradzi z RM, więcej podań do tyłu czy do przodu,ta tendencja była widoczna w ostatnim meczu.
0
Rewelacja to raczej Fermin a nie Yamal.
0
@michal1899 Tylko że Lewy ma kontuzje bo klient z Porto mu tak wjechał ,że tu nic i nikt nie pomoże,tylko czas(swoją drogą facet nie dostał za to kartki) Drugie,Pedri zajechał się sam grając wszystko w Barcelonie i reprezentacji,też na IO, tu też nikt nie pomoże, eksploatacja ponad miarę, na szczęście Oriol na razie cały, no i jak już mówił miedzy innymi Pep ,za dużo jest meczów, a będzie jeszcze więcej.
0
Pilna potrzeba będzie od pierwszego gwizdka, ale moim zdaniem i tak będzie wtopa. Lepiej niech wszyscy wrócą do pełni sprawności i wtedy walka do końca! Vamos!
0
Gavi czerwona, Romeu czerwona, rzut karny i bramka ze spalonego. Można obstawić 4:0 dla Realu.
0
@GM90 no właśnie, nareszcie jakiś młodzian pokazuje, że jest to możliwe w takim klubie jak Barcelona, Ksawi powinien dodać ten wariant do DNA Barcelony XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zabibarca Guiu chodzi tak ... No taki szerszy w barach, jak u nas w podstawówce taki jeden, kiedys XD albo jest taki pewny siebie (o czym mówił Ksawi)albo chce być większy niż jest. Niemniej dobrze, dobrze bo z Alabą czy tym drugim...Rüddiggerem trzeba dawać silnego chłopa:)
0
@ini_barca to było dawno i było częściej, przyznaję... żyjemy teraz, w każdym razie ja(nie wiem jak kolega) i mój wpis dotyczy dzisiaj a nie tego co było wczoraj...a nie sorry...wiele lat temu.
0
@Sc00rwiel oby,wejście miał piękne ale ostatnio więcej pokazuje ,że jest jeszcze dzieckiem niż piłkarzem. Dopiero co skończył podstawówkę.Wiem wiem ma duuuuuzo czasu, ogólnie, bo nie wiem czy w Barcelonie. (patrz Ansu Fati np i wielu wielu innych) Mamy czas:)
17
W LaLidze graja katolicy, żydzi,muzułmanie, azjaci ,afroamerykanie,afroeuropejczycy,afrobrazylijczycy i Niemcy, ale z jakiegoś powodu tylko Winicjusz Wargas Jr ma problem z rasizmem.
0
@DLFCB zaiste,styl nie porywa, to wyjątkowy styl - styl Ksawiego. Aż dziw bierze, jak ten facet grał a jak układa grę jako trener. Nie lepiej niż don Ernesto, powtórka z rozrywki.
2
Fermin Lopez,chłopak o którym pół roku nikt tu nie miał bladego pojęcia był najlepszy na boisku, młody,przed chwilą noname, już jest łakomym kąskiem. Oriol Romeu to jednak przy Busquetsie straszny cienias, koniecznie latem trzeba nowego kolesia na to miejsce, Yamala już chyba nauczyli i nakarmili snickersami, nie gwiazdorzyć! lepiej graj do tyłu! Ja prdl.
1
Grają na remis? Postawili u booka?
1
@Gruak Oriol a Busquets przecież to przepaść !
0
Kurrrrr....Yamal więcej piłek do tyłu niż do przodu! Co jest?
1
Oriol Romeu co ty tu robisz?
1
Megalodon jest niekiedy komicznyXD
1
Alonso to jakaś pomyłka, raczej gruuuuba pomyłka.