Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@davor1969 od strony całych strzałów na bramkę? Nie...od pół strzaliw i ćwierć strzalow
9
Jasna dupa przegapiłem dogrywkę? czy teraz jak zawodnik wypożyczony strzela swojemu byłemu klubowi bramkę to z 1:0 robi się 2:1 żeby wszyscy byli zadowoleni?
1
@Krzysztof1987 dałbym dwa MOTMy Felixowi i Iniakiemu Peni.
4
Yamal z Ferminem spieprzyli to koncertowo, no cóż młodzi,dzieci prawie, Iniaki Pena wybronił nam ten mecz. Felix super, Raphinha w drugiej połowie wrócił do korzeni czyli dno, Lewandoski bardzo słabo, najsłabszy jednak był sędzia.
0
Oj Lewandoski się budzi
1
Kurde albo gramy słabiej w drugiej połowie albo sędzia to pierniczy, albo Ksawi wprowadził swoje pomysły
0
@Sebolinho Laporta zabronił Ksawiemu wtrącać się chłopakom w grę.
1
Kurde żeby Raphinha miał taką kontrolę nad piłką jak Pedri...bosz...
1
Felixa chyba zniosą dzisiaj na noszach...
0
@kamillek88 przełącz na Barcelona vs Atletico Madryt
0
@th@les ja mam stan przedzawałowy jak on szczela karnego
0
Raphinha dzisiaj super, Gundo, Pedri,Felix,Cancelo...gramy,ciśniemy ...widac rękę Ksawiego a raczej jej brak!
0
@Rambo29 wystarczy,że nie będzie przeszkadzał chłopakom grać, bo wygląda na to,że powiedzieli mu tak,gdy Laporta przyszedł do szatni...Szefie my chcemy grać,grać pięknie i wygrywać a Ksawi wymyśla jakieś bzdury...Szefie noż...jego mać blać...na to Laporta mówi...słuchajcie Ksawi...weź tam przy linii pmachaj łapami, pokazuj palce i trochę nascienniaj,ale chłopakom w grę się nie wtrącaj...i co? Działa,grają jak dawno nie...
1
Braaaaaaawo Felix!!
3
@Rarenzio Na tą chwilę Pique dzieli się swoimi spostrzeżeniami i są w punkt. I nie musi przedstawiać żadnych konkretnych propozycji bo nie jest prezesem, viceprezesem czy innym jeszcze prezesem w światowej, europejskiej i hiszpańskiej piłce. To mądry gość. Sportowiec i biznesmen który wie co w trawie piszczy. Oby Barcelona nie piszczała kiedy prześpi to co ważne.
4
@Tomala15 no to raczej nie zrozumiałeś.
2
@Trojanek23 Dokładnie mam tak samo.
2
@Iniesta997 w końcu będzie musiał a jak nie on to następny. Nie ma wyjścia,za historię nikt nie będzie płacił, czas ruszać do przodu.
2
Pique dobrze gada. A Barcelona powinna jak najszybciej zmienić model własności, choćby połowa jako spółka akcyjna. Przypomnę tylko jak wielu płakało, że Barcelona się sprzedaje i mają reklamy na koszulkach. Bez tego dawno byśmy byli w czarnej dupie. Więc trzeba patrzeć realnie na rynek i reagować aby nie obudzić się biednym ale z zasadami.
2
Zajepiękny Plakat!
5
Iniaki dał radę i pokazał ,że Barcelona ma bardzo dobrego drugiego bramkarza. Mógłby grać trochę częściej,żeby nie rdzewiał. Moim zdaniem jest lepszy niż tamten.
0
@Bobert_Kubicki to oczywiste.
1
@gamache akurat Real ma straszliwą pakę. W Barcelonie problemem nie są ludzie a to, że nie wiedzą co grać. Czyli najbezpieczniej, sprawdzone przez wiele lat klepanie do boków i do tyłu. Jestem przekonany,że trener bez DNA Barcelony poukładał by tą drużynę tak, że aż by furczało. Poszczególne jednostki mają olbrzymią jakość, wczoraj nawet Raphinha był momentami bardzo groźny, Iniaki Pena mecz życia, potrzebny trener z dobrym warsztatem nie jakiś dziwoląg-wizjoner.
0
Bądźmy obiektywni, starajmy się chociaż... Zaiste, ze wszystkich, którzy wczoraj zagrali, w obu drużynach Lewandoski był najsłabszy na boisku. Nawet od tych którzy siedzieli na ławkach i nie zagrali. Poza tym olbrzymia krytyka tutejszych kibiców mu nie pomaga i bardzo źle wpływa na jego mentalność. Pomóżmy dobrym słowem, szczerze i obiektywnie.
0
@stepkovski jestem wyluzowany, powiem więcej, Balde powinien z nim częściej rozmawiać.
0
@Czerwo64 mam na myśli mecz z Porto a nie z Rayo :XD
0
@johny11 kibic wierny ale patrzę realnie. Nie mylić z realem.
0
Balde powinien z nim pogadać.
0
@partymaker Felix jest super ino Xavi nie ma zielonego pojęcia jak go wykorzystać. To idealny piłkarz dla Barcelony.
1
@johny11 stary w połowie lutego już nie będzie co zbierać.