1

Kurcze...nie jest dobrze... Coś tu nie gra,coś nie działa...wiem,że chcą, wiem że się starają,ale coś ewidentnie nie działa...ale gdy patrzę na tych chłopaków na zdjęciu to widzę ich autentyczną radość, i już moje serce mięknie... Do Barcelony. Starajcie się chłopaki, bo zejdę na zawał.

5

Barcelona musi się wyróżniać...tak już jest, jak nie piękną grą i rekordami to...to nowym rekordem :XD

2

Czas na jakiś fajny mecz...derby Rzymu albo Sevilli...

0

Romeu miałeś fuuuuuurę szczęścia:)

0

@BISHBASHBOSH jestem obiektywny aż mnie boli.

0

@MILOSZ_F22 dziwniej to tylko Neymar i w Chinach styl pijanego mistrza :)

4

Kurrrrr... Jak widzę ten rozbieg to zawsze,zawsze drżę o to czy trafi. Uffff znowu się udało! Miszcz. Ale jest dobrze, kontrolowaliśmy mecz, Romeu na utrzymanie wyniku.

1

20 wrzutek, 50 dni, 72% posiadania piłki, 532 podania...JEST!! gol! Lewy bóg! 85 bramka głową w karierze. W O W :) czekam na hat- tricka.

1

Gwizdy? No były małe, ale to na sędziego. Kontrolujemy mecz, nie ma powodów do radości, ups wróć...nie ma powodów do paniki.

0

@Spawar Cierpliwości. Jesteśmy lepsi. Mecz pod kontrolą,nie ma powodów do paniki. Gwizdy? No były,ale to na sędziego.

4

Mistrzowie podań bez sensu.

2

Troszkę Lewandowskiemu piłka odskoczyła...który to już raz? Ja prdl. Ksavi zrób coś bo już się pojawiły gwizdy. To cholerne środowisko Barcelony.

0

Cierpliwości. Jesteśmy lepsi i w pełni kontrolujemy mecz.Nie ma powodów do paniki.

0

@xavi890 kurcze trochę cię poniosło, rozmarzyłeś się?

0

@Greenalley Kurde stary...Koeman był ponad dwa lata temu i nie o nim jest rozmowa. Urwałeś się z choinki? Tej sprzed dwóch lat?

0

Zubimendi raczej jest inteligentny i widzi jaki zjazd ma Barcelona a jak rośnie Real Sociedad,Arsenal już kupił innego kozaka, więc inny klub z Anglii czemu nie? Facet ewidentnie nie chce grać w Barcelonie,co mnie na dzisiaj nie dziwi. I co dzisiaj myśli Gundo, Felix, nawet Lewy? Kurrrrrde ale przypał?

0

@brd42 pewne punkty z Antwerpią. Pewne punkty z Szachtarem. Już otwierali szampana, już witali się z gąską, już liczyli kasę. Taki jest football,trzeba wymienić chip.

0

@Rafcio10911 idąc tym tokiem myślenia...czy Valverde rozwinął Barcelonę? Też zdobyl puchary.

4

Ja nie panikuję. Oglądam mecze Barcelony od wielu lat. I jest bardzo źle. Ostatnie dwa mecze pokazały, że ci ludzie kompletnie nie wiedzą co grać( a takich meczów było już wiele). Cudem strzelona bramka z San Sebastian, mecz w którym Barcelona miała furę szczęścia,a San Sebastian pecha, mecz z Szachtarem tylko potwierdził,że chłopaki są mega zagubieni. Xavi nie jest dobrym strategiem i taktykiem,jego pomysły są do bani, a regres drużyny i poszczególnych zawodników oczywisty. Klepanie bez sensu do lewej,do prawej i do tyłu jest...jest bez sensu. I być może dzięki temu drużyna przeciwna nie strzeli 3,4 bramek więcej... i co z tego skoro my nie strzelimy żadnej. Taki jest football. I tak doszedłem do wniosku, że Xavi mówiąc o wymianie chipa ma chyba na myśli,żebym wymienił chip w mojej głowie i nie pitolił.

0

@oleoleole Pełna zgoda.

8

Kurde Xavi...uwielbiałem cię jako piłkarza. Lubię cię jako człowieka. Ale nie lubię cię jako trenera. Życzę tobie wszystkiego najlepszego. Proszę tylko o jedno. Odpuść i podaj się do dymisji. Oszczędź tych chłopaków którzy są świetnymi piłkarzami (większość) ale nie potrafią realizować twoich pomysłów bo są z dupy. Oszczędź mnie i wiekszosc kibiców Barcelony, żal patrzeć jak słabą drużynę z tak dobrych piłkarzy uczyniłeś.
Może jak się zacznie masowy odpływ kibiców z barcelońskich social mediów to Laporta się ocknie.

2

Nie znoszę już takich zwrotów i słów:
1.trzeba zrobić reset
2. Trzeba wymienić chip.
3. DNA Barcelony.
4. Musimy być wierni swojemu stylowi.
5. Ale taki jest football.

1

Oby jak najszybciej. Mascherano jest trenerem gdzieś w Argentynie i jestem przekonany znając go z gry w Barcelonie,że dałby piłkarzom Barcelony lepszego kopa, zadziory i woli walki. Tak sądzę,ale jednak wolałbym jakiegoś trenera nie skażonego tym barcelońskim stylem i DNA. Dzisiaj nawet Gavi nie był Gavim. Co jest do jasnej cholery?

2

Ksawi robisz chłopakom poprostu krzywdę swoimi pomysłami z dupy, po takich meczach wartość każdego z nich spada. Wierność stylowi,DNA...do porzygu. To już nic nie daje, tylko regres drużyny i każdego piłkarza z osobna. Niech się chłopaki zastanowią i szukają lepszych pieniędzy i przede wszystkim projektu sportowego, bo tu ani tego ani tego. Lewy zrób Barcelonie przysługę, pozwól się kupić Arabom, klub zarobi, ty też. Laporta ogarnij się póki chłopaki jeszcze nie są całkiem zrezygnowani bo będzie za późno i żaden psycholog ich nie pozbiera.

0

Milan vs PSG...i Gil Manzano...będzie co oglądać:)

1

Ksawi mówił,że Barcelonajest w połowie drogi do sukcesu. Jestem bardzo ciekawy o jakim sukcesie on myśli.

0

@kylo12 ostatnim takim był Rijkard. Później już każdy był piłkarzem Barcelony.

0

Powinni dostać z trójkę może Laporta zaczął by myśleć.

3

Raz powinni zatrudnić trenera bez przeszłości w Barcelonie. To DNA jest zainfekowane, ogranicza potencjał piłkarzy,klepanie do boku, do tyłu, to kurrrrrr....padaka jest.

1

Szachtar jedno dośrodkowanie i gol, Barcelona 6 dośrodkowań wszystkie złe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?