0

O kurde Robert się wkurzył, on jeszcze im pokaże!

1

Jest dobrze. Savinho kompletnie wyłączony, za to M.Gutierrez całkowicie włączony

1

@fotohobby no bez przesady...Savinho całkowicie wyłączony, ale za to M.Gutierrez całkowicie włączony :)

0

Jeśli ktokolwiek się zastanawia dlaczego na trybunach nie ma kompletu...

0

@MaFCB DNA Barcelony to podania. Nie ważne gdzie,byle ilość się zgadzała. Zazwyczaj do boku i do tyłu.

0

@johny11 jeszcze będzie pięknie,to oczywiste. Ino kiedy? Bo dzisiaj piękna jest Girona.

3

Brawo Girona! To jest ta odwaga, to jest brak kompleksów.

1

Braaaaaaawo Rooooooobert!!!ale walnął!!

0

@Barca2022 mówił że może tak jeszcze z 3-4 lata, więc spoko

3

No to jedziemy! Odrabiamy straty!nic się nie stało. Teraz laga na Roberta!

0

Kurde Robert przyjęcie!!

1

O mało co Robert! Już dwa razy

0

@Andy83 hmmm...andylewus?:XD

17

Wszyscy za Robertem!!

6

Robert musisz! Nie ma to tamto! Do boju!

0

Robert musisz!! Ja i zarząd liczymy na ciebie. Kibice również chcą goli!

11

Robert musisz!!

1

Życzę powodzenia u sukcesów.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 czytaj ze zrozumieniem,wszystko było, o pieniądzach zwłaszcza.

0

@kejdzi tragiczny z finansowych względów. Za dużo kosztuje. Fajnie by było jakbyś ogarniał co czytasz.

3

Dla dobra Barcelony piękna oferta dla Roberta z bliskiego wschodu i wszyscy zadowoleni. Przerażające jest to,że takie pieniądze Barcelona płaci za nieskuteczność. Tragiczny transfer. Nie mam nic do Lewandoskiego,ale jestem kibicem Barcelony i to jej dobro leży mi na sercu. Resztę mam gdzieś.

0

No to faktycznie liczby robi ten szwedzki gigant.

6

Nareszcie dobre informacje o Lewandoskim.

0

@MaryNara muszą? Otóż nie muszą.

1

Kurde w Hiszpanii wciąż listopad czy w redakcji?

2

Pod koniec meczu komentator na eleven podsumował dobitnie najlepszą akcję Lewandoskiego, gdy wrócił mniej więcej w okolice obrony i wybił komuś tam piłkę. Coś mi się zdaje ,że chłopaki nie bardzo chcą z nim grać, a zwłaszcza wykładać mu patelnie.
Fajnie by było jakby zrobił coś dobrego dla Barcelony i pozwolił się sprzedać do Arabów za jakieś 50-60-70 baniek.

0

@Kubsoleon pies ich trącał

2

W dwóch bardzo ważnych meczach dał radę. Ja nie mam wątpliwości,że to bardzo dobry bramkarz. Na tą chwilę nie ma co się martwić kontuzją MATSa ,niech wraca do zdrowia,a Iniaki niech broni tak jak do tej pory. Uratował Ksawiemu dupsko w dwóch meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?