Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szefucio buahahaha: XD
0
@Greenalley chyba nie porównujesz Premier Leage z LaLiga...Barcelona w ub. sezonie dostała smary od słabego MU. Każda drużyna z Premier Leage zajechała by Barcelonę intensywnością.
0
Wtopa z Walencją po dramatycznie słabym meczu. Czy to wyrwie Laportę z tej iluzji?
2
@pep71 wszystko się zgadza poza jednym. Nie będziesz musiał odszczekiwać niczego.
0
@messi 94 poprawimy się wyciągniemy wnioski...przecież on cały czas to mówi...a nie, wróć...nie mówi poprawimy się tylko trzeba się poprawić. Krytyka jest OK, tylko dlaczego chłopaki łapią doła? O tym świadczy to jak grają, za tym idą wyniki i popadają w jeszcze większą depresję. To koniec! Kto tego nie widzi prawdopodobnie ma takie samo postrzeganie rzeczywistości jak Xavi. Rzeczywistość jest jednak taka, że Xavi nie ogarnia, spieprzył to, to nie jego wina, bo jest słaby, wina jest Laporty ,że go jeszcze trzyma.
0
@barcelonaLM DNA Barcelony sprowadzi ją na DNO.
0
@tbas Lucho jest bardzo słaby.
0
@AxelF tu już jest za dużo podań, trzeba strzelać a nie wciąż podawać. Kurde,ok po co mam strzelać jeszcze nie trafię,podam Lewandoskiemu on też nie trafi ale będzie na niego haha.
3
Spodziewałem się po Laporcie prezydencie więcej. Zawiodłem się. Moim zdaniem prezydentem za jakieś max dwie kadencje powinien zostać Pique. Facet ma pomysły biznesowe i nie da się dymać. Potrafi kupić,sprzedać i co najważniejsze STWORZYĆ. Ta Barcelona też już długo nie ujedzie na tym modelu własności. Jeśli będzie się tego kurczowo trzymać to będzie kibel ,że hoho. Tu trzeba rewolucji, xavineta nią nie jest.
1
Ja nie wierzę w ten projekt, Xaviego, nie wierzę,że ta drużyna zacznie grać regularnie nie tyle świetnie co nieco lepiej. Nie wierzę, że osiągną cokolwiek w tym sezonie godnego uwagi. Sukcesem będzie miejsce w LaLidze zapewniające grę w następnej edycji Ligi Mistrzów.
1
Drużyna bierze udział w czterech rozgrywkach, bo dopiero zacznie w Pucharze Króla. Też mi osiągnięcie. LaLiga już moim zdaniem stracona, LM to za wysokie progi na tą chwilę, w Lidze Europy wpierdol od MU i wcześniej od jakiejś niemieckiej drużyny, Super Puchar to będzie dramat, zostaje w/w Puchar Króla o który trzeba walczyć ze wszystkich sił! Wszyscy za Xavim! Wszyscy za Robertem!
1
Za kulisami FC Barcelony. Araujo powiedział Laporcie i Deco, albo gram na stoperze albo odchodzę do Bayernu.
0
@kanver_ klarowne pomysły Ksaviego 0:1 na początku a później gonimy. Jak powiedział jeden z komentatorów w którymś tam meczu, Oriol Romeu za Yamala, Barcelona goni wynik. Wczoraj w trakcie meczu jeden z komentatorów powiedział, że nie wie jak długo w tym meczu będzie grał Lewandoski Robert bo musi być świeży na ważny mecz ligowy z Walencją, słowo kluczowe - świeży! Hahaha
0
Wpierdoool z Valencią chyba załatwi temat.
1
Piłkarzy nie ma co obrażać...i nie będę też obrażał Xaviego. Poprostu nie radzi sobie. Spieprzył. Nie jest gotów. Jeszcze trochę i go zwolnią. Spokojnie. Oddychaj. Tak. Oddychaj. Spokojnie.
0
@maj_lo do dna jeszcze daleko jeśli Xavi będzie trenerem.
1
OK . Widziałem Barcelonę na szczycie, widziałem wielkie tryumfy i myślałem ostatnio,że nie dam rady patrzeć na tą grę,na te porażki...po dzisiejszym meczu jestem już spokojny. Jestem już spokojny i ze spokojem będę oglądał kolejne mecze i podziwiał jak ten klub sięga dna. Musi osiągnąć dno żeby mógł się od niego odbić.
6
Kurrrrrr...to się nie dzieje!
1
Wygrane,przegrane czy inne remisy...nie, najgorsze jest to, że wszyscy, absolutnie wszyscy piłkarze Barcelony grają , wróć nie grają a biegają bez sensu, podają bez sensu i w ogóle mają straszny zjazd. Żal mi tych chłopaków, bo to świetny materiał na dosyć dobrą drużynę, ale Xavi tego nie ogarnia i już nie ogarnie. Bunt w drużynie albo skończą sezon w naprawdę złej kondycji. W LaLidze. O przejściu kolejnej fazy LM już można zapomnieć. Jak można spieprzyć? Zatrudniając Xaviego i jego sztab. Laporta obudź się , chyba,że chcesz dołączyć do Bartomeu i Gasparta jako najgorszych prezydentów Barcelony w erze nowożytnej.
4
Ksawi... Dominowaliśmy, kontrolowaliśmy ,60% posiadania, to ważne bo graliśmy z bardzo dobrą drużyna na jej terenie, wynik jest mylący. 2miliony osiemset? Pieniądze nie są najważniejsze! Taki jest football.
0
@Plama wizji! Ksawi nie miał , nie ma i nie będzie miał wizji. On ma jakieś poddane pomysły.
6
Co ten geniusz zrobił z tej drużyny? To nie jest normalne.
0
Ten też bredzi.
0
@Masp komentator powiedział, że nie wiadomo jak długo w tym meczu będzie grał Lewandoski Robert bo musie być świeży na ważny mecz ligowy z Walencją. Chciałbym tu wyróżnić jedno, jedyne kluczowe słowo... świeży!
1
Będzie ciekawie jak PSG nie wyjdzie z grupy :XD
0
Patrzę na ostatnie mecze Barcelony i muszę stwierdzić, że Barcelona się stacza. Dobrą wiadomością jest to, że ekscytujące będzie jak w końcu zacznie się podnosić. Kiedyś.
3
Brawo Megalodon! Wspierajmy! Po te 2miliony osiemset!!
1
Wszyscy za Robertem! Wspierajmy!
0
To jest projekt długoterminowy. Jeszcze będzie pięknie!
0
Tak tak chodzi o kasę za wygranie meczu,co akurat pochwalam,Robert powinien trochę odpocząć w meczach LaLiga bo ewidentnie nie dojeżdża. Mógłby wchodzić od 60tej minuty. Wszyscy za Robertem!