0

...zaczniemy miażdżyć...no odleciał do innej galaktyki.

3

Xavi powinien zacząć więcej czytać i rozwijać wyobraźnię. A na początek polecałbym książki z zakresu taktyki.

0

@fotohobby Dokładnie.

0

@Cobra303 o tym pisałem już tu dawno temu. Gdzie byłaś wtedy? A jak twój mózg? Z tego co piszesz wnioskuję,że ma jedną fałdę i to w poprzek.

0

@Cobra303 weź rozbieg...długi...dalej wiesz co masz robić.

0

@QuQ aha stąd ten dół finansowy...między innymi, ale niezaprzeczalnie Messi to jest luj lujów.

0

Kilku piłkarzy Barcelony pokazało, że kasa nie jest najważniejsza. Messi wydoił ten klub niemiłosiernie. Sergi Roberto pokazuje, że można być w Barcelonie za grosze, Pique też podarował/odpuścił co nieco, gesty takie jak Auba czy Kessie, którzy "pozwolili się sprzedać" żeby klub zarobił. Są też tacy, którzy mają wysokie kontrakty i nie wiele dają. Czy ktoś w końcu to poukłada z głową?

2

Kurde Xavi zmarnuje każdego. Nawet Oriola Romeu, a to już nie lada wyzwanie. Wszyscy dołują, wszyscy.

0

Lucho zniszczył karierę Sergiego Roberto przesuwając go na prawą obronę. On jest pomocnikiem. Lucho oprócz tego jest bardzo słabym trenerem, z Barcelona wygrał co nieco bo to był samograj. Reszta jego trenerskiej kariery to już słabość. Wszyscy za el Capitano!

3

Pod koniec pierwszej połowy były gwizdy. (Wcześniej i później też) Xavi: to całkowicie normalne. (!!!)
Była też radość z bramek i oklaski dla... Dwa czy trzy razy gdy Oriol Romeu miał piłkę i jej nie stracił był odgłos ulgi i oklaski z trybun. Nie liczne ale słyszalne. Sprawdźcie sobie. To mi się w tym meczu podobało najbardziej. Kosmos! :)

0

@Pawlak1992 no raczej. Jakby to nie miało sensu to by nie nie biegał za własnym ogonem

1

@David_Martin pisałem jeszcze w ubiegłym sezonie, że brak Busquetsa będzie bardzo widoczny. I oto efekt. Co ten gość zbierał od tutejszych znawców...trudno uwierzyć. Efekt mówi sam za siebie.

4

@Pawlak1992 Hmmm...moim zdaniem zwierzęta biegają z sensem.

1

Sergi Roberto miał długą przerwę i baterie aż buzowały. Efekt 2 gole i najlepszy w drużynie Barcelony. Myśli, że przerwa jest potrzebna dlatego chyba już lecą do Ameryki na mecz żeby przytulić zgubione w LM 5 baniek.

0

@th@les Ten Cate? :)

2

@qbuteq Pan Prezydent Laporta powiedział, że Xavi napewno będzie dalej trenerem Barcelony. Co musi się zadziać żeby tak nie było? Tego nie wiedzą najtęższe umysły, nawet trzej mędrcy którzy właśnie wyruszyli w podróż za gwiazdą w poszukiwaniu dzieciątka, które zbawi Barcelonę.

0

To oczywiste przy braku klasowego defensywnego pomocnika. Obrona jest ta sama co w ubiegłym sezonie z dwoma plusami...Cancelo i Inigo.

0

@zygzakmaklini pisze się Ten Haag a nie Ten Hejt. Poza tym LewandoskiRobert świetnie...spartolił.

1

Nie ma co mówić...to jest bardzo,ale to bardzo ekscytujący sezon! :)

1

Sergi Roberto chyba zapewnił sobie jakąś przyszłość :)

1

To się nie dzieje!!!

0

HoHoHo! Świąteczny prezent:)

1

El Capitan! Kto jak nie ON?!!

0

Dlaczego ci kibice gwiżdżą?

3

Ciekawe co lub kto ten uśmiech na twarzy wywoła :) może bramka Oriola Romeu? Jakakolwiek, może być też samobójcza :D

0

Dzisiaj Oriol Romeu da radę. Chyba.

1

@chriis zwłaszcza że drużyna Xaviego ostatni mecz z Almerią przerżnęła : DDD

1

@polcza grają padakę to ludzie nie chcą tego oglądać. Też bym nie zapłacił 100€ za taki chłam.

0

@Alan_fcbfan masz rację. Pisałem o tym wszystkim już jakiś czas temu.

0

@Greenalley czy Xavi da radę? Mecz z Valencią, mecz z Antwerpią, czy innymi "slabiakami"... to jest odpowiedź. Chyba tylko strach przed gniewem Laporty i całkowitą kompromitacją wyzwolił w piłkarzach siły do wygrania (ledwo co) grupy w LM. no nic, bardzo jestem ciekaw jak to dalej będzie, to jest bardziej ekscytujące niż ciągłe wygrywanie. A może oni u booka obstawiają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?