Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Felix palce lizać!
0
Oriol się rozgrzewa! Barcelona będzia chciała utrzymać wynik.
3
Brawo Robert! Wszyscy za Robertem!
1
Ta niemoc pogłębia beznadzieję.
0
@Rioletto no jedna akcja...ale to zawsze coś....
0
@Pablozeusz lepiej dzisiaj , później zmienić chip...yyy wróć...sztab trenesrki i budować na przyszły sezon
0
Raphinha wreszcie jak piłkarz...
0
Przy tym trenerze i jego sztabie wszyscy mają zjazd i grają padakę, dosłownie wszyscy. To nie jest normalne
0
Barcelona znów miażdży. Były prezes Gaspart. 3:2 z 4to ligowcem. Następna do zmiażdżenia Osasuna.
3
Totalna dominacja. To jest to Xavi! Tak trzymaj.
0
W ostatnim meczu po Sergim Roberto było widać, że wylał mnóstwo potu, zapieprzał, Ferran Torres też się spocił i jeszcze Iniaki Pena gdy wpuścił bramę. Joao Felix wniósł świeżość i jakość. Fajnie się pokazał nowy Roque. Fermin też walczyl. Zawodnik meczu według tutejszej redakcji Frankie De Jong kilka razy tak wracal po stracie piłki jakby przebiegł maraton. Przypomnę tylko, że Sergi Roberto jest pomocnikiem a na prawą obronę przestawil go Luis Enrique czym spieprzył mu karierę. Kolejny kapitan po Busqetsie z którym tu jadą jak z burą suką. Busquetsa już nie ma jest za to po nim taka wyrwa, że Barcelona straciła więcej goli w pół sezonu niż w całym poprzednim. To też zaniedbanie klubu i nie stworzenie busqetsopodobnego zawodnika. Dodam jeszcze,że wielu profesjonalnych piłkarzy, topowych, uważa Busiego za najlepszego defensywnego pomocnika w historii. min.Rodri... tak, tak ten Rodri, który gra w Manchesterze City.
0
@Rewolucja123 dokładnie, nie dziwię się ,że oni się później irytują, jak Felix chociażby...tu nikt nie potrafi chyba zagrać takiej piłki, ostatnim był Busquets. Xavi od dawna chyba nad tym pracuje, wyjścia zawodników są, ale podań brak a jak już są to tak złe jak w tym meczu...efekt 14 spalonych na 28 ataków. Co drugi.
0
Lewandowski broni mistrzostwa Hiszpanii z Barceloną...bardzo słabo broni.
1
Kilka dni temu Gaspart, były prezes Barcelony mówił, że Barsa wróci i... Będzie miażdżyć. Dzisiaj zmiażdżyli Las Palmas. Gaspart...a nie mówiłem?!
1
Cudowna taktyka Xaviego. 14 spalonych. To chyba rekord Europy.
0
@fotohobby wygląda to, że raczej do minionego lata.
0
Dzisiaj akurat Joao Felix zagrał o niebo lepiej niż Raphinha i Lewandoski razem wzięci, a był na boisku 30 minut.
6
Roque pudło debiutu :)
1
Xavi chyba jeszcze ci się smyrło!
1
Taktyka Xaviego...efekt ..w 70 minucie 11spalonych. Brawo!
0
@Mat1079 1:1 Rekinado gol, magiczna asysta drugiego stopnia Roberta Lewandowskiego!
1
Ale jaja! Tak jak powiedzieli na eleven ...to trzeba puszczać z muzyką z Henny Hilla :D cudowna, magiczna asysta drugiego stopnia Roberta Lewandowskiego!
1
Sędzia jest tak słaby jak Barcelona.
Sorry Panie sędzio aż tak zly Pan jednak nie jest.
0
@ziomal88 już nie będzie tyle podań, nie dzisiaj, podają sobie...z sensem piłkarze Las Palmas :)
0
@korn234 Sergi Roberto i Ferran Torres przynajmniej byli spoceni. Reszta wcale. No jeszcze Iniaki Pena się spocił jak wpuścił bramę.
0
@fotohobby nie ten i nie tam.
0
@kinioo zero strzaliw celnych i niecelnych. Ale chłopaki się starają.
0
@neolodz i wywalczymy. Spokojnie.
0
Wygramy superpuchar i później już drużyna złapie wiatr w żagle a inni zaczną grać tak źle jak Barcelona teraz. Spokojnie ludzie, dzisiaj jeszcze wpierdol ale od superpucharu to my im pokażemy gdzie raki zimują :)
4
Ani jednego strzału na bramkę? No brawo brawo!