Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brd42 wszyscy z Robertem!
0
Może wtopa z Antwerpią otrzeźwi Laportę nieco. A nie bo przyjdzie Roque i Barcelona wróci na szczyt!
0
@Rarenzio prostackie metody Girony? Czy są gorsze od prostackich metod Barcelony? Synek czy ty jesteś chociaż trochę obiektywny? Nic a nic.
0
@bulo o tym,że tiki taka się skończyła pisałem już dawno. Trener z cojones,bez tego zdegenerowanego DNA Barcelony poukładał by to tak,że aż by furczało.
0
Ferguson Barcelony? Ile lat trzeba będzie poczekać żeby poukładać te klocki? I czy później,za 4-5 lat zdominują Europę? Możliwe,ale na tą chwilę Barcelona nie ma co już sprzedać, za piłkarzy dostanie grosze bo nie potrafi sprzedawać od lat, a tych dobrych, jak Araujo,Pedri, Gavi i kilku innych nawet jeśli sprzedadzą za sensowne pieniądze to będzie to drużyna średnia na 5-6-7 miejsce w tabeli, bo inni się rozwijają z dużo mniejszym budżetem. Architekci xavinety nie dają rady i nie dadzą tego poukładać.
0
Xavi wierzy ślepo we wszystkich. Obudzi się jak będzie za późno. On wyleci a ich wartość spadnie poniżej bruku.
0
Komentarz usunięty
0
@bulo klocki pasują ale układacz klocków nie ogarnia.
2
Ksawi w tym sezonie jedyny tytuł który zdobędziesz to wyjście z grupy LM.
14
Najlepsze Girona
Najgorsze Barcelona
Wszystko w temacie.
0
Hit kolejki. Hitem jest Girona!
1
Xavi to Ferguson Barcelony ma być. Chyba tak długo jak Laporta będzie prezesem. Później nikt już mu nie zaufa. Nigdzie na najwyższym poziomie , pomijając Katar i może Bahamy.
1
W ocenach powinna być też możliwość oceny trenera. Miałby dzisiaj pałę.
2
Z wielką przyjemnością wystawię oceny.
0
@Sebolinho miał Robert piłkę na remis i całkowicie zawalił.
1
@sorantor dałby bo wszystko potoczyłoby się inaczej. Efekt motyla.
0
@sorantor miał piłkę na 3:3 i całkowicie zawalił .
0
@gaq wszyscy za Robertem!
1
Ja pierrrrr....jakie gwizdy! Zamiast 3:3 jest 4:2! Dziękujemy Robert
3
Robert piłka meczowa! Piłka obok bramki. 200% sytuacja
1
Jeeeeeeest Guuuuundo! Teraz laga na Roberta!
0
Masternak znokautowany. Barcelona znokautowana.
1
Gwizdy się nasilają
0
Brawo Ksawi. Nie zdziw się jak fani nie przyjdą na następny mecz. Geniusz
0
@FC4BARCA no jest tak surowy że bardziej się nie da.
0
@Wojtek84 Robert główkował. Araujo by to strzelił.
1
Gwizdy na grę Barcelony się nasilają...to nie pierwszy raz na jej stadionie. To coś mówi.
1
Kurde jakby Robert nie wziął tej piłki Araujo byłoby 2:2
0
Masternak walczy!
0
Nienawidzę Raphinhi, kurrrrr...jaki on jest surowy