0

@brd42 wszyscy z Robertem!

0

Może wtopa z Antwerpią otrzeźwi Laportę nieco. A nie bo przyjdzie Roque i Barcelona wróci na szczyt!

0

@Rarenzio prostackie metody Girony? Czy są gorsze od prostackich metod Barcelony? Synek czy ty jesteś chociaż trochę obiektywny? Nic a nic.

0

@bulo o tym,że tiki taka się skończyła pisałem już dawno. Trener z cojones,bez tego zdegenerowanego DNA Barcelony poukładał by to tak,że aż by furczało.

0

Ferguson Barcelony? Ile lat trzeba będzie poczekać żeby poukładać te klocki? I czy później,za 4-5 lat zdominują Europę? Możliwe,ale na tą chwilę Barcelona nie ma co już sprzedać, za piłkarzy dostanie grosze bo nie potrafi sprzedawać od lat, a tych dobrych, jak Araujo,Pedri, Gavi i kilku innych nawet jeśli sprzedadzą za sensowne pieniądze to będzie to drużyna średnia na 5-6-7 miejsce w tabeli, bo inni się rozwijają z dużo mniejszym budżetem. Architekci xavinety nie dają rady i nie dadzą tego poukładać.

0

Xavi wierzy ślepo we wszystkich. Obudzi się jak będzie za późno. On wyleci a ich wartość spadnie poniżej bruku.

0

Komentarz usunięty

0

@bulo klocki pasują ale układacz klocków nie ogarnia.

2

Ksawi w tym sezonie jedyny tytuł który zdobędziesz to wyjście z grupy LM.

14

Najlepsze Girona
Najgorsze Barcelona
Wszystko w temacie.

0

Hit kolejki. Hitem jest Girona!

1

Xavi to Ferguson Barcelony ma być. Chyba tak długo jak Laporta będzie prezesem. Później nikt już mu nie zaufa. Nigdzie na najwyższym poziomie , pomijając Katar i może Bahamy.

1

W ocenach powinna być też możliwość oceny trenera. Miałby dzisiaj pałę.

2

Z wielką przyjemnością wystawię oceny.

0

@Sebolinho miał Robert piłkę na remis i całkowicie zawalił.

1

@sorantor dałby bo wszystko potoczyłoby się inaczej. Efekt motyla.

0

@sorantor miał piłkę na 3:3 i całkowicie zawalił .

0

@gaq wszyscy za Robertem!

1

Ja pierrrrr....jakie gwizdy! Zamiast 3:3 jest 4:2! Dziękujemy Robert

3

Robert piłka meczowa! Piłka obok bramki. 200% sytuacja

1

Jeeeeeeest Guuuuundo! Teraz laga na Roberta!

0

Masternak znokautowany. Barcelona znokautowana.

1

Gwizdy się nasilają

0

Brawo Ksawi. Nie zdziw się jak fani nie przyjdą na następny mecz. Geniusz

0

@FC4BARCA no jest tak surowy że bardziej się nie da.

0

@Wojtek84 Robert główkował. Araujo by to strzelił.

1

Gwizdy na grę Barcelony się nasilają...to nie pierwszy raz na jej stadionie. To coś mówi.

1

Kurde jakby Robert nie wziął tej piłki Araujo byłoby 2:2

0

Masternak walczy!

0

Nienawidzę Raphinhi, kurrrrr...jaki on jest surowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?