4

Super mecz. Test zdali przede wszystkim Joao's, Gundo,Pedri, Inigo, Araujo i oczywiście Iniaki Pena. Szkoda,że Raphinhi nie weszła ta przewrotka. Strzałów dzisiaj było więcej niż w ostatnich trzech,czterech meczach w LaLidze. Było żywo i intensywnie a nie klepanie po obwodzie i do tyłu. Roberta chyba bardziej zajmuje już jak zagra w kolejnej reklamie Lidla. Nie wiem Xavi jaki chip zmieniłeś ale widać poprawę. Ino krw nie wyciagaj go czasem!

0

Krw Lewy zamiast huknąć to sie kituje:/

2

Ja zawsze wierzę w Joao Felixa. Zawsze!

0

@seeba co ty gadasz? Przecież gołym okiem widać zaangażowanie i intensywność. Jest poprawa

0

9 strzałów Barcelony w pierwszej połowie, to więcej niż w trzech ostatnich meczach w LaLidze? :XD

1

Świetny mecz. Dzieje się!

0

Japrdl. Felix!setka!

0

@Barca2022 to nie ten Pepe. W Porto jest dwóch Pepe.

0

Spokojnie... z Antwerpią napewno wygramy!

3

Grają świetnie! Potężna odmiana :)

0

@swiergol2 takie rzeczy się nie zdarzają.

0

@GucioH No ja też, a chciałem obejrzeć dobry mecz Milan vs Borussia lub PSG vs Newcastle. Niestety wciąż mam nadzieję,że ten mecz to będzie piękny mecz:)

1

Zaraz się zacznie prawdziwy test Xaviego. Później Atletico i Girona. Do boju! Atak,atak i jeszcze raz obrona! Od pierwszej minuty. Pamiętajcie.

0

Szachtar już prowadzi, mają 9 punktów tyle co Barcelona :)

0

@BarcaToSensZycia to idealny trener dla Barcelony, dopiero co zwarli szeregi. Ja i zarząd w niego wierzymy...yyyy wróć...Zarząd wierzy.

0

Kibicuję Barcelonie od wielu lat, jednak to jak grają od dłuższego czasu mnie wkurza, chcę zobaczyć fajną piłkę może Milan vs Borusia Dortmund lub PSG vs Newcastle? To bez emocji... Czy jednak z emocjami Barcelona vs Porto? Piszcie! :)

8

Gavi to super gość, mój ulubieniec. Szkoda go, mam nadzieję,że gdy wróci będzie jeszcze lepszym Gavim.

6

Szkoda mi Felixa. To jest bardzo utalentowany piłkarz, wygląda na to,że jeśli w Barcelonie się nie odnajdzie to zostanie mu gra w Arabii za fajna kasę.

1

Damy radę! Przecież to tak słaba grupa, jakiej dawno nie mieliśmy. Najsilniejsze Porto, ale my ich zlejemy! Reszta do pokonania. Naprzód!

0

Nie widzicie Laporty na tym zdjęciu? Przecież on puszcza oczko do wszystkich ;) czyli... Albo dostaną 40 baniek za ten mecz albo piłkarze po tysiaku :)

0

Nie 100.000 a max 10.000

0

Ja prdl...jeśli nie radzą sobie z krytyką to co będzie jak przerżną trzy najbliższe mecze grając tak dobrze jak ostatnimi czasy? Ktoś się powiesi?otruje? pochlasta?

0

@MOLESTA Obecni i ci ze szkółki. W Europie, przecież za chwilę w Hiszpanii będzie słabo.

0

@blaugrana5 Dostaną. A raczej mogą go kupić, za chwilę piłkarze będą się prosić o wystawienie na listę transferową. Jak tak dalej pójdzie. A Barcelona będzie musiała sprzedawać bo stoi nad przepaścią. Proste.

0

@th@les Taktyka była super. Nie przegraliśmy.

0

Jutro o 9:30 chłopak który marzy o Barcelonie Echeverri i jego kumple grają z Brunnerem i jego kumplami półfinał MŚ U17. Zobaczę jak sobie poradzi nasza przyszła gwiazda. Mówię wam jest kocór! Czas patrzeć w przyszłość panie Xavi, bo teraz jest straszliwe cierpienie!

0

Fajnie Xavi, że wierzysz. To mnie napawa optymizmem. Czy będę optymistą po najbliższych trzech meczach? Nie wątpię,że wyjdziemy z grupy,a później to już pole minowe. W LaLidze trzecie miejsce max, no chyba,że masowo pójdą wiązadła krzyżowe w Realu,Atletico, Gironie a u nas już wszyscy na pełnej wixie i zdrowi. Xavi ja i zarząd cię wspieramy,naprawdę, ale zacznij się ogarniać,nie ma już czasu na ściemy. Szeregi, kontry, intensywność, mentalność , DNA, styl, piękna gra, atak! atak i jeszcze raz obrona. Pamiętaj od pierwszej minuty!

0

Zwarcie szeregów, w obronie te szeregi zewrzyjcie i laga na Lewego. Laporta chyba jest ślepy ,że ten sztab szkoleniowy...może idzie o inne sprawy. Przyjdzie Pique na prezesa to oczyści tą stajnię Augiasza.

1

Xavi czy nogi już drżą? Zobaczymy jutro. Sądzę,że będą się starać bardziej niż w ostatnim meczu, kasa do wyjęcia,ale...zaraz zaraz...w Hamburgu też była kupa kasy, wystarczyło się schylić.

0

@LatajacyHolender Kubo zjada Raphinhe. Tu nie ma w ogóle co dyskutować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?