1

Felix...nie ma to tamto...musisz!

0

@Barca_bwo ta ławka wygra mecz

0

Fermin ty to masz pociągnięcie!!!

2

Megalodon zapierniczyl aż miło!:)

3

@luka1995 bo nasrali w gacie. Jak wyrok będzie niekorzystny dla UEFA to to gówno z gaci wyrzucą. I zaczną liczyć czy im się to opłaci.

0

@Shoxxu zasługa i dziedzictwo superagenta Mino Raioli. Kasa misiu,Kasa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@jarkszon racja, Pedriego poprostu zajechali. A i on sam pchał się wszędzie, więc po części jego zasługa. Mógł odpuścić coś w reprezentacji,IO czy coś tam innego. Szkoda chłopaka bo dobry grajek.

1

Barcelona gra tak jakby pilkarze byli po jednym treningu. Nowy trener bez przeszłości w Barcelonie, bez tego zdegenerowanego, obsranego DNA, poukładał by to lepiej. Chaos . Jakis nieznany chłopak zapakował im dwie bramy jak amatorom. Sergi Roberto ratuje punkt Barcelonie,który przez wielu tu jest znienawidzony jak wcześniej Busquets, którego brak aż kłuje w oczy. Balde cofnął się do 3ciej ligi, Rekin wciąż pogubiony, Gaviego rospierrrrdala pasja, Gundo się wciąż aklimatyzuje, Cancelo biega jakby się szaleju nażarł, Felix nie ma z kim, Yamal to jeszcze dziecko. Ksawi! Kombinujesz jakieś posrane rozwiązania,daj chłopakom grać, bo jak widzę to klepanie w lewo,w prawo albo do tyłu to mi się slabo robi. To ma sens na 5minut przed końcem, gdy prowadzisz jakieś 3:0. Kontuzje nie wytłumaczą tego syfu. Laporta puknij się w łeb i szukaj jakiegoś trenera z cojones.

0

Ksawi nie pitol.

0

@koozzi ok.najlepsza obrona w La lidze.

0

@kamillek88 z nas nie z nas ale z Barcelony, i nie chodzi tylko o Ferrana, szczytem był Coutinho, Dembele kolejny i jeszcze kilku by się znalazło.

1

Wygląda na to ,że ci ludzie kompletnie nie wiedzieli co mają grać. Wygląda to jak zbieranina super, albo fajnych graczy ,ale coś ten kierownik pieprzy. Oni bez niego chyba by grali lepiej, bo na tą chwilę,po raz kolejny widzę chaos. I znienawidzony przez większość tutejszych geniuszy Sergi Roberto ratuje Barcelonie jeden punkt. Nie mogę się nadziwić,że najlepsza obrona w Europie w ubiegłym sezonie dostaje taki łomot. Co jest nie tak,przecież Sergi Roberto siedzi na ławce a Busquetsa też już nie ma. Co nie działa?

2

Tak jak powiedział na eleven Oriol Romeu za Yamala - Barca goni wynikXD

2

Nawet ten sędzia nam nie przeszkadza a tu chaos.

2

Kurrrrrwancka to nie rugby. Można podawać do przodu!

0

Piękna para na zdjęciu XD

0

Ten z 11 tka jest dobry,tego bym widział,tylko niech mu Ksawi pozwoli grać swoje a nie klepać do tył.:)

1

I teraz pytanie...czy widać brak Busquetsa? czy tylko mi się wydaje, że ogarniał bardziej.

1

Ksawi...mówi jeden z komentatorów na Polsacie, to chyba już tak będzie Xavi był piłkarzem genialnym,trenerem został Ksawi:)

1

Kurrrrr....Xavi dużo lepszy sklad a grają padakę. Co jest nie tak?

0

Najlepsza obrona w Europie w ubiegłym sezonie. Gdzie oni są?

1

Oriol natychmiast pod prysznic!

0

Ktoś tu czerwoną złapie.

2

@Krystian1588 dwa pitbule , takie charaktery boiskowe oczywiście,Gavi zaangażowaniem i pasją przypomina mi Puyola:)

1

@pbilu trzeba było obstawić:)

4

Lamine Yamal nie wyobrażał chyba sobie takpieknej asysty????

0

@LukaszFan kurcze nie wiedziałem.

0

@czytajzezrozumieniem ano tak się ma,że jak nie ma umiejętności to każdy sposób dobry,żeby osiągnąć cel .

0

@czytajzezrozumieniem Ja to oczywiście wiem,ale oni też brodzili po kostki w wodzie a czy tak grają zawsze? Trenują też na takim boisku? Inni powiedzą,że za dużo ludzi na stadionie,że hałas, albo że za gorąco, do wszystkiego można się dowalić, jak nie ma umiejętności to trzeba innym sposobem. Znałem kiedyś gościa,który lubił grać w szachy, za dzieciaka, i gdy przegrywał,a zdarzało się często ,to walił w pysk gościa z którym przegrał i mówił : jak nie tak to tak! XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?