0

@Barca2022 nie pisali o cenie a o tym że nie radził sobie w Atleti i w Chelsea, że jest do niczego. O tych mi idzie.

9

Czekam aż te gamonie ,przeciwnicy przyjścia Joao Felixa zaczną odszczekiwac swoje brednie.

11

@Romario87 tych krytyków z wielką gębą tu aż za dużo. Na szczęście bardzo szybko wyjaśnili ich i Oriol Romeu i Joao Felix. Oczywiście przy każdej okazji się odezwą bo to ten typ ludzi dla których szklanka jest zawsze do połowy pusta.

1

@Andrzej92 bo Gavi na lewego atakującego nadaje się tak jak Sergi Roberto na prawego obrońcę , przypomnę,że jest pomocnikiem a przyspawali go tam z braku laku. Pomocnikiem jest lepszym niż obrońcą o czym wielu tu nie ma najmniejszego pojęcia. Obaj Joao uzupełnili ta kadrę o nieprzewidywalność i odrobinę magii jak na razie,oby więcej tej magii a będzie mnóstwo radości.

2

Kluczowe aspekty to Joao i Joao.

0

Xavi nie spieprz tego.

0

Joao pokazali dobitnie czego brakowało w Barcelonie. Gdzie ci krytycy Joao Fenixa? To byli chyba kibice z Madrytu i na tej stronie wrzucali shiet. Obaj Joao zagrali wczoraj znakomicie a gra Barcelony dzięki nim wyglądała jak za najlepszych dni. Reszta drużyny też na to czekała.

7

Nowa jakość! Dwaj Joao podnieśli poziom.

0

Ciekawy wywiad. Dembele to Dembele całe szczęście już go nie ma, ale tu dużo innych ważnych rzeczy.

0

Komentarz usunięty

0

@gaq to pozostawiam tobie:)

0

@Barcabarca3562157 Wielkości Leo zaprzeczyć się nie da. Wciąż udowadnia to na boisku. Inna sprawa,że są inni dobrzy piłkarze,którzy są gotowi zrezygnować z wielkich pieniędzy i grać za przysłowiowe śrubki. Każdy ma swoje motywacje i marzenia. Krytykować i oceniać jest fajnie(?)z fotela,albo z innej kanapy będąc sfrustrowanym wyborami innych samemu mając kompleksy i nie osiągając wiele w swoim życiu.

1

@MarioVeB! I bardzo dobrze. Ten zarząd sprząta syf po Bartomeu. A ten syf jest jak stajnia Augiasza. Kto tego nie rozumie jest ignorantem.

0

@Ronad10 w punkt. De Jong był momentami bardzo bojaźliwy, a sytuacja z Cancelo oddaje cały komizm/dramat tego meczu. Wchodzi świeży nabytek Barcelony i chce coś pokazać a pan De Jong...facet ..maniana!

1

@Tomek54321 Valverde zdobył jako trener trofea,to oczywiste. I nie o to mi idzie a o to, że gra jest podobna. To najgorsza wersja Barcelony. Archaiczne DNA, klepanie bez sensu, brzydkie to. I już miałem zamiar przestać oglądać mecze mecze Barcelony ale przyszedł Felix i Cancelo, jest też Yamal i ten Lopez,Gundo, więc jest nadzieja na zmianę ,ale dzisiaj to znowu wyglądało dramatycznie źle.

2

@Tomek54321 nie z Simeone a z Ernesto Valverde gdy ten prowadził Barcelonę (na manowce)

1

KurdeKunde! Najlepszy na boisku.

0

Balde to był 10%. On kilka razy nie wiedział jak wyrzucić piłkę z autu, Ferran chyba już odpuścił psychologa bo na boisku też go nie było, Lewy jednak powinien się zastanowić czy jednak nie wziąć lepszej kasy w lidze arabskiej, a Laporta z Deco i innymyi niech zaczną się rozglądać za sensownym trenerem bo na tym archaicznym DNA już niewiele ugrają. Żenujące.

4

Ja prd. 3pkt są,ale to jest kur.dramat. Xavi nie wymyślaj piłki na nowo, daj chłopakom grać! Oni dzisiaj kompletnie nie wiedzieli jak grać do przodu,za to podania do tyłu a-la Sergi Roberto mają opanowane perfekcyjnie. To podobne granie za czasów Ernesto Valverde. Nudne,przewidywalne, do porzygu. Mieć takich graczy i grać taką padakę. Niebywałe!

1

Xavi nie utrzyma za długo posady. Nie zdziwię się jak starym zwyczajem kibice zaczną machać chusteczkami. Jeśli przeróżnie LM to chyba zostanie mu Katar dożywotnio.

8

Ta historia wiele mówi o Joao Felixie i .. i innych piłkarzach Barcelony. Byłych i obecnych. Pokaż ,że zasługujesz na więcej zaufania i kasy. To najlepsze wejście do Barcelony od lat,pod każdym względem.

4

Nie dziwię się Laporcie. Felix ma najwięcej z Cruyffa ze wszystkich piłkarzy jakich widziałem. Niech tylko Xavi się odważy na fajne granie a nie klepanie bez sensu to będzie radość!:)

1

@FutbolFan bredzisz

36

Przestańcie jadaczyć. Lewandowski osiągnął bardzo wiele w pilce. Typowe polskie deprecjonowanie dokonań rodaka. Wstyd!

4

Felix zamknij tym gamoniom ryje!

0

Felix może grać z dychą, będzie wymiatał! Najlepsze wejście do Barcelony od wielu lat( nie mówię o wychowankach i Pedrim) ja wierzę,że ogarnie, to świetny piłkarz, artysta trochę, będzie z niego pociecha. Pod warunkiem ,że Xavi nie będzie kazał mu klepać bez sensu do boku,do tyłu i znowu do boku,rzygam już ta obsrana niby tikitaką:/

4

Felix jest lepszym piłkarzem od Coutinho,Dembele, Fatiego ,Abde, niedużo czasu potrzeba,żeby się o tym przekonać. Brawo Laporta! Teraz dopiero jest skład! ( +Cancelo oczywiście)

0

Szkoda,może by odbudował formę

4

Patrząc dzisiaj na Yamala nie tęsknię za Dembele:)

0

@Pustelnik wolność słowa to tylko słowa:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?