Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KobeFR kurde nie machał łapami to go nie widziałem.
0
Będzie hit jak skończy się jak dzisiejszy finał PP. Legia wygrała w 10tkę z miszczem Polski Rakowem z Częstochowy po karnych. Gamonie.
1
Żadna pisssda nie uderzy, to klepanie jest do dupy.
1
Lewandowski gra?
8
@RosjaninBut Newcastle to ogólnie rzecz biorąc dobry kierunek, tu będzie ładowane sporo kasy w nowy projekt, wielu chętnie by się przyłączyło, na miejscu Ansu właśnie tam bym szedł jeśli już.
0
To double - double to on powinien mieć w Lidze. Za dużo pustych przelotów. Ale i tak lepszy od Coutinho i tańszy. Jeśli wróci Messi to Raphinha powinien zostać bo będzie biegał za niego, na miano gwiazdy trzeba zapracować.
0
11 punktów przewagi, wystarczy żeby doczłapać do mety, po co się wysilać? Płacą ile płacą premii nie będzie.
6
Model C jest nieunikniony.
0
@Lucassito Pandemia załatwiła Barcelonę za rządów Bartomeu a nie Laporty, razi mnie to, że piszesz bzdury, siejesz ferment, nie dziwi mnie, że nie rozumiesz skoro nie ogarniasz historii Barcelony do trzech lat wstecz.
0
Bardzo fajna akcja i gol, niestety Ferran za mało jak na napadziora.
13
Spieprzenie tej akcji przez Lewandowskiego to chyba największa siara sezonu w LaLiga. Wstydź się Lewy.
4
Jeśli już ma go wpuścić to Atletico nie jest, moim zdaniem, odpowiednim przeciwnikiem, no i niech mu dadzą co najmniej 45 minut.
0
Tylko Barcelona robi takie biznesy. Kupić piłkarza za 120mln i sprzedać do tego samego klubu za 20...to jest dopiero kuriozum. Tego dilu nie przebija nawet przesławny Coutinho.
0
Grać taką padakę i być liderem LaLiga, niepojęte! Ciekawe czy doniosą.
0
@cris2706 400@cris2706 400 milionów a12 milionów... Wybór jest prosty! :)
2
@Mroziu Mówię ogólnie o polityce transferowej i finansowej, ogarnij się.
6
Od dłuższego czasu Barcelona " robi słabe interesy" nie potrafi dobrze sprzedać, a kupuje jeszcze gorzej, przepłaca a po kilku latach oddaje za grosze. Do tego wygórowane kontrakty, ten klub sam się zarzyna. Tu nawet superpieniądze z superligi by nie pomogły z taką polityka finansową. FC Barcelona powinna zacząć szukać ropy gdzieś w okolicach Camp Nou.
0
@KlonaZepan Pisałem już, że może Negreira to słup, pytanie czyj?
2
NAJLEPSZE - nie patrzyłem na - NAJGORSZĄ Barcelonę od lat.
1
A może Negreira był poprostu słupem?
0
Dajemy z siebie wszystko.
No to kurna bardzo mizerna jakość to wszystko. Wiem, że zupełnie inaczej przeżywa się i ogląda mecz na stadionie a inaczej w TV, gdybym był w tym sezonie na kilku meczach na Camp Nou to nie kupiłbym karnetu na następny sezon. A tych kilka z tego sezonu sprzedałbym Azjatom albo innym turystom, a gdyby już nawet oni nie chcieli kupić, to dałbym za darmo bezdomnym. Kiepski spektakl, żenujące gra, niepotrzebna mi taka frustracja i rozczarowania.
A wszystko przez Cruyffa i jego Dream Team, Ronaldinho, Xaviego piłkarza,Puyola, Iniestę, Leo Messiego, Luisa Suareza, Pedro, Villę, Pepa Guardiolę i jeszcze wielu innych.
Od odejścia Neymara wszystko się sypie. I to cały czas, powoli, metodycznie. Z drużyny która przez kilka lat zachwycała cały świat do żenady.
4
Kiedyś Barcelona dostarczała niewiarygodnych doznań artystycznych... Od jakiegoś czasu to już jednak straszna kaszana.
Chyba przestanę oglądać bo się od tego DNA porzygam. W drużynach z 5ciotysiecznych polskich miasteczek jest więcej pasji,autentycznosci i zwykłego zapieprzania, bo sąsiad patrzy, kolega z klasy, czy kuzyn. Jak słaba jest LaLiga, że tak słaba Barcelona ma 13 punktów przewagi na drugim Realem. Niesamowity zjazd.
0
@Deviler Carrasco to cienias pokroju Ferrana, Raphinhi i innych wynalazków, w tym klubie od dawno źle się dzieje, a piłkarze których kupują to jest poprostu degradacja Barcelony. Autodegradacja, autosabotaż, wyrzucanie pieniędzy. Ten klub choruje.
0
@Coutinho007 ale nic nie przebije transferu Coutinho nawet Raphinha i Ferran razem wzięci.
2
Hahaha:D co za bzdety! Umtiti nie jest dochodem a tym bardziej źródłem dochodów jest obciążeniem dla Barcelony. Gra dla innego klubu w innej lidze i część jego pensji pokrywa Barcelona. To jest chore.
0
Aktualna pierwsza koszulka Barcelony, wg mnie najładniejsza od wielu lat, jeśli nie w całej historii bez nazwiska Messi. Żal.
1
Krajobraz po klęsce...pełzająca klęska Barcelony to trwająca od jakiegoś czasu niemoc w ataku, Lewy sam niewiele zrobi, na Raphinhe, Ferrana nie może liczyć, oni sami też niewiele dają, a to co dają to... pudrowanie syfa. Słabość ataku uzupełnia Ansu Fati i brak ciągu na bramkę innych piłkarzy. Tu trzeba napierniczać, a nie non stop podawać, Real do drugiej bramki grał bojaźliwie po drugiej bramce nasi się obsrali i poszło po całości. Po historycznych atakach MVP, MNS zostało wspomnienie dla niektórych i filmiki na YT, łezka się w oku może zakręcić.
1
Ponad 94 tysiące ludzi zobaczyło na Camp Nou i wiele milionów w TV jak Barcelona dostaje wjeb, dość dobrze było do straty drugiej bramki, później już zjazd. Nosz kurrrr... Jeśli prawoskrzydłowy - Raphinha nie potrafi kiwnąć kulawego, nawet nie obrońcę Camavingę, traci każdą piłkę i dośrodkowuje w trybuny.. KurdeKunde przewraca się we własnym polu karnym, sam, chyba o trawę. Wstyd tak przegrać u siebie, jeden plus, że nie było manity.
3
Raphinha to straszna pipa jest. Z kulawym Camavingą nie daje rady.
0
Zdecydują szczegóły, ale tylko do pierwszej bramki, później już będzie albo lepiej albo gorzej. Raczej wtopa.