4

Tak na prawdę bramkę dla Osasuny sprokurował MATS, podając za późno i źle wjebał na minę kilku graczy Barcelony na raz. Oczywiście gol nie powinien być uznany ze względu na faul na Marcosie Alonso. Najlepsi na boisku w Barcelonie: Balde, Pedri, Alba,, bardzo dobrze Marcos Alonso i Christensen, reszta dobrze. Najważniejsze, że wygrali czyli bdb z plusem. Sędzia kalosz. Lewy sobie odpocznie od hiszpańskiej piłki, pewnie dadzą mu z dwa mecze. Sędzia powinien odpocząć z 5.

0

Z dużą przykrością oglądam Ansu Fatiego, to straszne co z tym chłopakiem się stało. Mam na dzieje, że szybko się ogarnie, to samo Raphinha.

0

@Tasak88 a tasak ci w łeb! Jak ci gorąco użyj go i odetnij się.

0

@Norbi2021 Dla mnie osobiście był emocjonujący cy, wyrażam swoje odczucia, nie ogólniki.

1

Jak dla mnie mecz był emocjonujący, tempo wysokie i sporo się działo. Wg mnie najlepsi z zawodników Barcelony to Pedri i Balde, bramka Lewego i wygrana bardzo mnie cieszą. Mam nadzieję, że DNA Barcelony szybko zostanie udoskonalone lub przekonwertowane bo w obecnej formie jest przeżytkiem i mnie irytuje od dłuższego czasu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamillek88 jeszcze szerzej, poprostu otwórz oczy

0

@Rioletto 7. Pedri jest już zajechany.

3

Podsumowując, biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe mecze w tym sezonie
1. Największe rozczarowanie - Raphinha
2. Zaskoczenie na plus - Alejandro Balde
3. Robert Lewandowski robi swoje z dobrym skutkiem
4. Katastrofa gotowa - Hector Bellerin
5. Dembele szarpie
6. Kessie jakby go nie bylo.
To nowe twarze.
A ze starych twarzy
- brawa dla zarządu Bartomeu za wyrzucenie 160 milionów za Coutinho, brawa dla zarządu Laporty za sprzedaż tegoż za cokolwiek, brawa dla zarządu Bartomeu za wyrzucenie 120 milionów za Griezmana, brawa dla zarządu Laporty za sprzedaż tegoż za 20 milionów. Reszta jest milczeniem. 1 listopada tuż tuż

0

@mesulete To jest dziedzictwo Bartomeu i jego zarządu. Trudno się z tego wydostać.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamillek88 nie chodzi o tego karnego, patrz szerzej

0

@Czarny_ck dokładnie, za super ligę

4

Bellerin to katastrofa.

0

Fajny mecz, piękna bramka Raphinhi,mecz towarzyski a zadyma jakby grali w finale LM, Araujo i Gavi to kozaki:) w drugiej połowie super zagrał Sergi Roberto, grając w pomocy pokazuje dlaczego wciąż jest w Barcelonie, fajnie zagrał Nico, Christensen, Kessie
Kurtła znów wybronił srogie lanie, tulipany sprzedać, pożegnać resztę niepotrzebnych i gitara.
Bardzo gorąca atmosfera na trybunach, to też świadczy o tym, że to nie jest taki sobie sparing, to zawsze emocjonujące starcie:)

0

Chyba go polubię :)

1

Bardzo dobry text! Dziękuję
Moim zdaniem powinni go olać (Dembele) , ale skoro Xavi nalegał, mam nadzieję, że nie odbije mu się to czkawką i nie wyleci z roboty:)

0

@QuentinTarantino jesteś aż tak tępy czy tylko tępy?

0

@QuentinTarantino Pożegnać. Bez żalu, z ulgą :)

0

@QuentinTarantino czytasz ze zrozumieniem? Bo twoj komentarz tutaj pasuje jaki świni perły.

0

@PstrykRaczej na wiadomo co.

9

Ja bym z nim nie podpisywał. Najgorsze transfery w historii Barcelony to Coutinho, Dembele i Griezman, mnóstwo kasy mało dobrego.

0

@ArturS 0:4 tyle warte są twoje wypociny leszczu.

0

@poskus Wiele razy pisałem tu, że to wielki błąd Barcelony, wyrzucone pieniądze, to samo z Dembele, najgorsze transfery w dziejach tego klubu, może nawet najgorsze w ogóle w historii piłki nożnej.

0

Można wymyślać 1000 różnych powodów, zawsze coś się znajdzie.
Najprościej i najkrócej: Barcelona przegrała mistrzostwo z Granadą.
Zamiast wejść w otwarte drzwi zderzyli się ze ścianą. Teraz mają takiego guza - mogli zostać drużyną roku, zostaną frajerami LaLigi.

0

@ryba84 moim zdaniem Pedri to diament, ale widać,że chłopak jest zmęczony. Busquets to wciąż czołówka światowa.

0

@greymid gdybasz panie gdybalski. Czyli chrzanisz jak pocięty.

0

@greymid straszne bzdury piszesz, fakt jest taki, że Barcelona przegrała LaLigę meczem z Granadą. A ty pieprzysz od rzeczy.

0

Supergwiazda Coutinho! Kto to wymyślił?
Najdroższy i najgorszy transfer w dziejach Barcelony!
Real na szczęście też popełnił identyczny-idiotyczny ruch z Hazardem.

0

@Filipfcb2000 Dest dzisiaj miał dwie próby gry do przodu, dwa razy piłka mu uciekła, później wszystkie zagrania do tyłu, zero ryzyka i odwagi, gorsza kopia Sergiego Roberto dzisiaj. Koszmar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?