Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotrasz10 on naprawdę niewiele już robi ostatnio, wszystko wpada, powinni posadzić go na ławę, bo za pewnie się czuje, niech się ogarnie.
2
MATS powinien posiedzieć na ławce, nic już nie daje, większość piłek w światło bramki wpada.
1
Dest dzisiaj to jest dramat!
2
Alba dzisiaj był bezproduktywny, zagrał bardzo słabo, to samo Moriba, o Sergim Roberto nie wspomnę.
Przerżnąć mistrzostwo po tak spektakularnej pogoni za Atleti ,nie do wiary.
1
Trochę późno się obudził, raczej Messi go za to nie polubi :)
3
Trafiła mu się dojna krowa jak ślepej kurze ziarno.
0
@4Fabregas4 weź ochłoń, a najlepiej wytrzeźwiej.
0
@Fusa wg mnie najlepszy był ten szczyl Pedri ! :)
0
@4Fabregas4 był też ewidentny faul na Deście i powinien być karny dla Barcelony, inna sprawa, że sędzia się w tym meczu zbłaźnił.
0
Najlepsze: Skuteczność. Wreszcie!
Najgorsze: Brak.
0
@Qaz123 wymiana a kwota transferu 120 +40, Ibra jednak jest z topu a Cou... nigdy na top nie wejdzie, on nawet nie wie gdzie to jest!
4
Pisałem już kiedyś,na innym nicku,że to największa wtopa Barcelony, nie tylko w XXI wieku, ale w całej historii. Pisałem też, że jeśli Barcelona dostanie za niego 50 mln to będzie sukces, ale i na to się nie zanosi haha:/
0
Potrzeba chęci, zaangażowania i walka do końca! Roma odrobiła, Liverpool odrobił, Barcelona też może, tak jak w 2017. Trzeba wyjść i zapierdyczac! Pokazać, że z dna już się odbiła. A jeśli odpadną to trudno:)
1
@Firestone Może nawet na dłużej! :)
2
Oskar Mingueza tak trzymaj!
1
@Tridente2015 ale szedł do końca i to on wybił piłkę, którą odbił MATS. Każdy popełnia błędy, a tych ma coraz mniej. I tak jak jechałem po nim po pierwszych meczach, tak teraz jestem już spokojny, to dobry chłopak dla Barcelony, będą z niego ludzie :)
18
Baaaardzo cieszy mnie gol Moriby, to jest już teraz kawał gościa, cudny gol Alby, Messi 2 asysty i... Mingueza - jechałem po nim po pierwszych meczach, ale z radością przyznaję, że facet robi postępy i widać to w każdym kolejnym meczu:) Dest ma to coś, ale duuuuużo pracy przed nim, bardziej wierzę w Desta, że się rozwinie na potrzeby Barcelony niż Griezman i Coutinho razem wzięci.
3
Mingueza z meczu na mecz gra coraz lepiej! :)
1
@FDJ oczy ci krwawiły ? Chyba w mózgu też przy okazji się sporo wylało.
0
Miałem Pjanić najlepiej na pół lewe za bramką :)
0
Dobry text Michał Gajdek :)
1
W tym meczu było tylko najlepsze. A te emocje! I o to właśnie chodzi,o to to.
0
@Ansufati123 albo brajtłataso golaso :)
3
Oba mecze z Sewillą najlepsze, które Barcelona rozegrała w tym sezonie! Cała drużyna na 10, Mingueza 10= XD
12
To jest ten kierunek Barcelono! Wiara, walka, zaangażowanie i wszystko będzie dobrze. Taką Barcelonę kocha cały świat. Oczywiście wyłączając Madryt. Ale jassssssssda! :) Brajtłajt dzik! XD
1
@Krzyszt8f_xd
Nie zmienia to faktu, że ludzie piszą głupoty, nie bierz tego do siebie.
2
@Krzyszt8f_xd@Krzyszt8f_xd
jak widzę tekst "niedoświadczony Xavi" to myślę, że wielu ludzi to jednak zwykle głupki. Guardiola miał więcej doświadczenia? Otóż nie. Co nie znaczy, że Xavi osiągnie to samo lub mniejwięcej. Ruszać mózgami bo się wypłaszczą!
24
Baaaaardzo podoba mi się Koeman, jest konkretny, nie pieprzy bzdur, jest oddany Barcelonie i robi dobrą robotę. Xavi jeśli już może objąć Barcelonę po nim, tak jak swego czasu Guardiola po Rijkardzie. Trzeba było wiele odwagi żeby przejąć drużynę w najgorszym momencie od lat,i wiele miłości do tego klubu. Brawo Panie Koeman! :)
0
@Boniek10 myślisz że dadzą radę? Byłaby to chyba najwieksza niespodzianka dekady w 5ciu top ligach hahaha :) oczywiście, że nie wierzę, że zdobędą mistrzostwo, nie w tym sezonie, bądź realistą!
0
Dobrze i mądrze gadasz Ruud:)