0

Jestem jak najbardziej za...a w szczegolnosci popieram!

1

@FCBleo czyli krytykanctwa ciag dalszy...mogl juz miec 287 goli w Barcelonie,ale spieprzyl i ma tylko 191!czyli bilans ujemny!Brawo!

0

@ZielonySzparag Problemem Barcelony zaczyna byc "swiety" Messi. Moim zdaniem zaden trener z TOPu nie przyjdzie dopoty, dopoki tu bedzie Messi, dlatego Ernesto ma duze szanse na kolejny sezon. Leo jest juz syty i coraz starszy. To widac w wielu meczach, a w tym to bylo jak przez szklo powiekszajace:)I smiem twierdzic,ze gra juz we wlasna gre. Fajnie, niech bije rekordy indywidualne, goni Pele,Cristiano czy kogo tam jeszcze. Pamietam zadyme z Lucho, ktory o malo nie stracil pracy,bo kazal Leo zapierdaczac. Ernesto jest idealnym trenerem na ta chwile bo slucha sie Messiego.

0

Zaden trener z TOP-u nie wezmie tego truchla, trzeba z dwoch sezonow zeby go pochowac, oby rodzenie nowego dziecka nie wygladalo w Barcelonie tak jak w Milanie czy Manchesterze:)

0

@onlyoneking to teraz juz wiesz, ze dopoki w Barcelonie bedzie Messi nie zatrudnia trenera z topu, a raczej zaden trener z jajami nie przyjdzie,po co ładować sie na mine?:)

1

Brawo! Wciąż jest szansa na mistrzostwo, nikomu nie jest łatwo:)

6

Wurzucone pieniądze. Odzyskac ile sie da, chociaz 50 mln i podawac jako przyklad jak nie robic interesow w piłce,albo jak wydymalismy Barcelone! Dembele to samo. Dwie mega wtopy tego zarzadu, nie do przebicia przez nastepnych 100lat!

19

Sprzedać jak najszybciej, odzyskać ile się da, oszczędność na jego pensji już będzie wygrana tym bardziej ,że kolo więcej jest w domu niż w klubie. Żegnamy bez żalu! Pa pa.

0

@Messibestplayerintheworld dobrze, że nie jesteś kibicem Realu Madryt, ryczalbys jak bóbr po wtopach z Barcelona! Co za ludzie, stale w dupach źle!

0

@krisso78 bezproduktywnosc Suareza:) 3 asysty + gol! Brawo Ty:)

2

Karny dla Barcelony ewidentny, niestety VAR jest używany wg dziwnych kryteriów, Ter Stegen znowu asysta! tym razem na minus, a jeśli idzie o Alenie, to bardzo dobrze , że nie gra bo jest strasznie surowy. Zmiana z dupy i do dupy. Dramat. Mecz emocjonujący, Real San Sebastian gra fajną piłkę:)

0

@ZielonySzparag zapomniałeś o Coutinho:)

4

Dobry, emocjonujący mecz! Wszyscy wieszają psy na Ernesto gdy drużyna przegra, gdy wygra mecz na trudnym terenie i z bdb przeciwnikiem też wieszają psy na trenerze, co jest z wami ludzie?

0

@AxelF co za pierdoły

0

@damcio24 Sergi Roberto zagrał super więc nie pitol. Mecz bardzo zacięty, Atletico mogło wygrać, ale mieliśmy MATSa i furę szczęścia, Messi był zmotywowany i bez brody, a Lahoz o dziwo nie dał dupy:)tyle w temacie.

3

Jest tylko kilka niewiadomych na tą chwilę ,ale też jest jeden gwóźdź, Lahoz! Zobaczymy komu wbije się w stopę:)

5

@Osioł wpis adekwatny do nika.

0

@SaNcEz Nie pal tego gówna od rana. To ci szkodzi. Nie błaźnij się swoimi komentarzami. Wróć jak wytrzeźwiejesz. Albo nie wracaj.

0

@SaNcEz Nie wiem co palisz, ale masz bardzo zaburzone postrzeganie. Wyrzuć ten shiet!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@T^L Zgadzam się w pełni. Messi zaczyna być ciężarem, kosztowny "terrorysta" obrażony na cały świat, że nie dostał Neymara! Pisałem, że żaden szanujący się trener nie przyjdzie do Barcelony póki Leo rządzi, nie położy głowy pod topór Messiego, chyba że dostanie taka władzę jak Pep Guardiola. Wypieprzył największą gwiazdę, R10, Deco, Eto'o dostał ultimatum, albo zapierrrdalasz albo wypad. Messi dokończy karierę w Barcelonie z wszystkimi możliwymi rekordami ale drużyna już nie zdobędzie żadnych trofeów . Valverde nie jest niczemu winny. Winny jest dupowaty zarząd, że oddał tyle władzy kilku piłkarzom.

0

@Barca_Big_Moment Pomylilem sie. Ty nie jestes dziwny. Ty jestes dziwaczek!:)

11

Ciemna masa! Dopóki Messi będzie chciał być najważniejszy i decydujący dopóty trenerem będzie Valverde lub jemu podobny. Żaden wybitny trener nie położy głowy pod topór Messiego. Messi jest pilkarzem wybitnym i wyjątkowym, niestety jego wpływ juz zaczyna byc destrukcyjny. Tak jak w reprezentacji Argentyny. Kazdy nowy trener lub pilkarz Barcelony musi byc "klepniety" przez Leo M. Inaczej bedzie jak np. z Griezmanem. Z daleka smierdzi buntem i niechęcią w celu sprowadzenia jego przyjaciela Neymara.

0

@Barca_Big_Moment nie rób się dziwny bo jesteś dziwny.

0

Najlepsze: moje komentarze.
Najgorsze: wszystkie pozostałe komentarze na fcbarca.com

0

Once de gala a tu ludzie w szoku! No jestem w szoku!

0

@Barca_Big_Moment Suarez zdobywa bramki, Barcelona wygrywa więc o co Ci się rozchodzi? Idź się przejdź, oddychaj, zjedz budyń, ciesz się człowieku a nie wiecznie narzekasz. Ernesto jest spoko z czego zdasz sobie sprawę po czasie. Tak bardzo broniłeś Coutinho i co? Gość przepadł, poprostu przepadł bo jest słaby, i Bayern go niestety nie kupi może wypożyczą go Legii W. albo gdzieś na Cypr.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wspaniale! oby pokazał wszystko co ma najlepsze i żeby Bayern go kupił chociaż za stówkę ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?