Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sprzedać i zapomnieć.Coutinho, Griezman i Dembele to najdroższe i najgorsze transfery ever. Sprzedać tą trójkę i życzyć szczęścia gdziekolwiek byle z dala od Barcelony!
5
Najlepsze: pierwsza połowa
Najgorsze: druga połowa
0
@Hanok Już niedługo te jego dryblingi będą irytować, kogo one jeszcze cieszą? Co z tego, że ma ich najwięcej na świecie, co one dają teraz drużynie? To samo te jego rzuty wolne,serio prawie 60 (!) bez gola? a już szczytem są rzuty rożne z których próbuje zdobyć tzw "olimpijkę" Żenada.
0
@tbas Złudne twoje nadzieje, Barcelona jest schematyczna, przewidywalna, pogubiona, kontuzjowana, smutna, bez serca i wiary, archaiczna, powolna, poprostu SŁABA.
1
@Pertezm Nazwiska wyglądają dobrze, gra - póki co - nie.
0
Dobrze powiedziane i... Prawdziwe! Nowy Prezydent powinien zaprosić piłkarzy, wszystkich i im to przeczytać, na głos, wyraźnie i powoli. A później odpytac wyrywkowo czy aby dotarło! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ELBARCAVISCA w lidze ma zero, nul, kompletne nic(asyst).
5
@Meesi1974 Zajmij się lekcjami. Zwłaszcza nauką czytania i pisania.
1
Po 11tu kolejkach Messi 5 goli, zero asyst. Jakiś kiepski klon ?
0
@robaqxcore91 to prawda, katastrofa,ale piękna:) w końcu +3 punkty!
0
Dobrze, że strzelił gola.Fatalna statystyka.
0
@greymid Wychowankowie? zawsze? zawsze-przewaznie-wciaz? Tylko gdy Guardiola był trenerem była nadreprezentacja wychowanków w pierwszej drużynie, a tak zarówno przed jak i po mnóstwo obcych ,którzy La Masii nie widzieli na oczy, podejrzewam,że nawet o niej nie słyszeli. To twoje zawsze jakieś takie dziwne:)
0
W punkt! Szkoda mi Koemana, nic już z tej drużyny nie wyciśnie i on to wie. W nowym sezonie, już bez hamulcowych, będzie rodzić się nowa jakość.
0
@Avatarr hmmm akurat jedno zero w jego pieniądzach robiloby kolosalna różnice:)
0
Chłopaki z Cadiz już pierwszy rzut rożny zamienili na gola, a mistrzowie z Barcelony mieli 13! I zero!Messi chce zdobyć tzw.olimpijskiego gola, fajnie ,ale niech próbuje gdy Barcelona prowadzi z 3-4 zero a nie gdy przegrywa mając trudności z autobusem. To nie jest ani najlepsze ani najgorsze, jest poprostu niezrozumiałe.
0
Coutinho niech se weźmie już prysznic!
6
Trincao to straszna pipa jakaś.
0
@AxelF Lepiej napisać max trzy zdania niż puste elaboraty bez sensu, ale jeśli robisz to, żeby tu znaleźć oddanych przyjaciół...no cóż... szukaj dalej. I jak sam napisałeś żuczku... ciesz się tym co lubisz.
0
@AxelF Ciesz się z byle gówna jak ten żuczek gnojak.
0
@AxelF Blazenada to chwalenie za normalność. Zawodowy piłkarz na poziomie La Liga...yyyyy, takie perełki , jak: footballowka mu nie przeszkadzała, wspomniane - nie odskakiwała przy przyjęciu i całkowicie idiotyczne - skuteczność to kwestia psychiki, nie no stary...zejdź już ze sceny. Siadaj! Dwa!
0
@AxelF hahaha :) chwalić zawodowego piłkarza za 120 milionów euro , z pensja około 20 milionów za sezon za to, że mu piłka w meczu nie odskoczyła przy przyjęciu...co trzeba mieć w głowie?
0
No nareszcie! Leo odpocznij sobie , najlepiej do gwiazdki! Zrób Barcelonie piękny prezent świąteczny , ja cię doskonale rozumiem :)
4
Hahaha:) grubo!
1
@fenix1983 jeden Neymar dawał więcej dobrego niż Coutinho, Dembele i Griezman razem wzięci, Pedri to inna bajka, porównanie bardzo nietrafione.
1
@Marcin2p Pjanic tak pięknie podał kolesiowi z Ferencvarosu, że z tego powstało to zamieszanie z faulem Pique i karnym. Zagrał - podał ( Pjanic )jak ostatnia łajza!
1
@Midast Tajemnicą poliszynela jest, że piłkarze Barcelony zarządali extra premii za sezon bez porażki, zarząd się nie zgodził więc przegrali z ogórkami. Trener nie ponosi w związku z tym żadnej winy ani odpowiedzialności. To samo tyczy przegranych z Romą i Liverpoolem, gdyby to była jego wina piłkarze by go wywalili, a że oni dali dupy po całości to zostawili Ernesto. Przegrana z Atletico pokazała, że mimo iż najważniejsi piłkarze ( Messi, Suarez) popierali Valverde to w końcu zarząd powiedział - wystarczy, czas na zmiany. W Barcelonie od dawna w szatni więcej do powiedzenia ma "grupa trzymająca władzę" niż trener a często nawet zarząd.
0
Rekord Fatiego super!ile zagral? 5minut? Moze warto dodac tez rekord ,że to najkrotszy debiut w Super Pucharze Hiszpanii. Rekordy z czapy.
0
@Pstryk Coutinho jest pilkarzem co najwyżej średnim! To najwieksza wtopa Barcelony w dziejach,wyrzucone ogromne pieniadze, to samo Dembele. Sprzedac obu za stówe, z usmiechem czy bez, odzyskac ile sie da a te pieniadze przeznaczyc na mlodych z La Masii. Koniec.
2
Dzisiaj Messi i Barcelona grała bardzo dobrze, cisnęli Atletico straszliwie,które długi czas broniło cała drużyna przed swoim polem karnym, to autobus jeszcze czy już autobus piętrowy? Ale niech tam, ich prawo, a do taktyki i zaangażowania Barcelony nie można się dowalić, dwa błędy indywidualne po których padły gole to strata piłki przez Vidala i podobna strata Umtitiego przy trzecim golu. Po takich babolach ręce opadają. Przyjrzyj się tym sytuacjom najpierw a później przeproś za złe słowa na Ernesto, czy "obronę" . I na koniec Barcelona dzisiaj zagrała naprawdę dobrze, i momentami wręcz pięknie,ale przegrali,więc Valverde out! Gdy spacerują z RCDE czy innymi ogórkami z LL Valverde out! Większość ludzi tu wiecznie jest niezadowolonych a w redakcyjnych tekstach też pojawiaja się już fragmenty "pod publiczkę"