2

@Peciak Osobiście wolałbym żeby odszedł Coutinho i Brajtłajt w pakiecie nawet za 50 baniek niż Luis.

0

@zibiku Barcelona kupiła za 160 mln Coutinho, który do Hazarda nie ma podjazdu, i ten sam problem, jak nie kiepska gra to kontuzja, jak nie dolina to depresja i tak w kółko, wyrzucone pieniądze.

0

@ElmaXeen moim zdaniem Trincao dzisiaj duuuużo lepiej niż dotychczas, może się chłopak obudzi i wreszcie pokaże,że wart jest tych milionów! Dzisiaj miał pecha,ale był nieco odważniejszy,więc jeszcze troszkę i strzeli gola :)no to dopiero będzie święto!

0

@IBWT gratulacje inżynierze!

1

@Chakalaka na całe szczęście b y ł y premier, a już niedługo byłej partii!

1

Baaaaardzo fajne! Też przez ukłon dla Gaudiego!Brawo! :)

2

@liberoFCBFajnie,że wszedł na drugą połowę:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Dankhog marzyciel :)

7

@Gomess Zmienil ustawienie, powrocil do 433,to chyba jasny sygnał nie uważasz?

0

@Luccas I mało kto tu wie,że Valverde naprawdę jest świetnym fotografem. Gdy weźmiemy jeszcze pod uwagę,że Barcelona za zerwanie kontraktu wypłaciła mu 11milionow euro,może w pełni oddać się sztuce i bez stresu. Brawo Ernesto!:)

2

@masik86 najlepiej obu

0

Czas na hat-trik haha:)

1

@dafik85 Błąd jest taki, że Barcelona płaci 6mln euro, za to, że Suarez wali bramy dla Atletico. Bardzo dobrze, że gra w LaLiga bo gdyby grał we Włoszech albo gdzieś tam to te jełopy co tu go hejtowali pisali by... Pffff co to za liga ta włoska, albo portugalska, albo inna jakaś, a tak pokazuje, że jest Luj, ba! To Luj Lujów! (w moich stronach Luj to inaczej Kozak, kocur, crak, gigant itp, tak że spokojnie bez napinki :) )

0

@Norbi2021 Prawda. Podejrzewam, że nikt ani jeden z tych geniuszy tutaj, którzy wyrzucali Suareza z Barcelony, nie wpadłby na taki pomysł. To mógł wymyślić tylko Bartomeu. Albo jeszcze wiekszy deblon.

17

Ten mecz dobitnie pokazał, jak dobrzy piłkarze odeszli w ciągu kilku ostatnich lat, Neymar, Xavi, Iniesta, Mascherano, Suarez, widać brak Fatiego, nawet Sergiego Roberto, kreacja bez Messiego kompletnie leży,następcy? tylko De Jong czasem trzyma poziom,też Pedri mimo, że to jeszcze prawie chłopiec, Araujo daje radę, Griezmann ma tą zaletę że biega sporo i nie łapie kontuzji, Dembele jest coraz lepszy, ale Mingueza, Trincao, Brajtłajt mimo całej sympatii do niego, no i Coutinho to jest wielkie nieporozumienie, Laporta wg mnie będzie bezlitosny! :)

7

Brawo Riki, nie poddawaj się!:)

1

Gratulacje Riki! :)

0

@Barthez_94 Piszesz bzdury, oddychaj.

0

Jeszcze jedno! Oddanie Suareza było niczym wstawienie kija w szprychy Messiemu. Ten okręt tonie i nie jest to łódź podwodna :)

1

Czyli Barcelona płaci Luisowi za zdobywanie goli dla Atletico! Genialne! :)
A ten Luis na zdjęciu: nie chcieliście to nie, ja tylko robię swoją robotę,co się teraz czepiacie?! :)

2

@mr_robot Busquets w meczu z Cornellą pokazał , że wciąż jest szefem, Pjanica, Arthura, i innych wciąż wciąga na raz, inna sprawa, że i on i Messi zostali bez wojowników,artystów raczej ,takich jak Xavi i Iniesta,plus Luis Suarez i dramat gotowy! Czerwona kartka Messiego w finale SuperCopa, jeśli spojrzeć na chłodno, trzepnął klienta jak natrętną muchę, albo komara czy też innego gza, mnie to nie dziwi, może w końcu ludzka reakcja kosmity kopanego przez lata, faulowanego, poniewieranego. Jestem przekonany, że większość ,zdecydowana większość piłkarzy za takie traktowanie miałaby po kilkanaście czerwonych kartek na koncie. Frustracja Messiego musiała się w końcu zmaterializować na boisku biorąc powyższe pod uwagę jak i cały ten syf ,który jest w Klubie, plus Coutinho,plus Brajtłajt a na deser Trincao.

0

@grabor8 Nie ma większego* dramatu niż Coutinho.

*droższego

0

@ryba84 Oczywiście i to świetlana :)

5

Łatwiej będzie Messiemu dopasować się do PSG lub M.City niż dopasować kolejnych graczy do Messiego w Barcelonie.

0

@ryba84 Mingueza jest dla tego tonącego okrętu jak dziurawa szalupa w dodatku bez wioseł, to samo Trincao, Brajtlajt i Outinho, Laporta ich zdmuchnie. I pomyśleć, że angliki chcieli dać za Trincao 60 baniek. Plusem Minguezy jest, że ze szkółki i tani w utrzymaniu, ale jestem pewien, że nie utrzyma się tu długo, życzę mu oczywiście powodzenia w jakiejs egzotycznej lidze! Jak i innym tu wymienionym.

0

@sawyer00 no cóż wkrótce się o tym przekonasz "znafco" wybitny umyśle :) poza tym pisałem żeby to obejrzec, wiesz, jeszcze raz, na chłodno, a ty cio? Wytrzyj smarki.

4

Obejrzyjcie Minguezę z piłką pod polem karnym Athleticu i chwilę później przy golu Wiliamsa. Facet kompletnie nie ogarniał,stał jak słup! Z tej mąki chleba nie będzie. Won!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?