1

@Alicja3500 nie kończyły się dobrze bo to Barcelona dawała dupy. Po całości.

2

@barcelonaLM On w ogóle nie powinien się znaleźć w Atleti! Tam by go Cholo zarżnął. To jest talent dla Barcelony. Jest bardzo dobry. Inna sprawa to niestety niepokoją mnie te konszachty z superagentem, ale nie wiem ile w tym wszystkim prawdy,podobno Laporta od dawna go chciał.

0

Uważam,że to bardzo dobry piłkarz i Barcelona by zyskała gdyby przyszedł:) trochę z nim popracować,ale tylko trochę i będzie super!

0

@JordiAlbion odsunięcie od sędziowania w następnej kolejce.Sędzia główny asystenci i ci na Varze również . Do tego wstyd.

17

W Premier League ukarano sędziów za nie podyktowanie karnego i tym samym wypaczenie meczu. MAN vs Wolves.Mozna?

0

Życzę zdrowego nowego środowiska w Paryżu kapitanie:)

0

Pan Padaka. Największa wtopa Barcelony w dziejach.

1

Klub FC Barcelona, któremu kibicuję od wielu lat dzięki Bartomeu popadł w niemałe tarapaty. Ostatnio taki syf był za Gasparta. Wielu tu pewnie nie kojarzy typa. Ta strona też już przypomina bardziej pudelka,wyborczą i inne tego typu badziewie. Mam nadzieję że mój ukochany klub ogarnie najtrudniejsze tematy w miarę szybko, bo już mi się nie dobrze robi gdy czytam o tym wszystkim, a już rzygam komentarzami większości i pudelkopodobnymi treściami.Wstyd!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kakusus no i działa! I gówna się nie wyświetlają,wielkie dzięki:)

0

@vincentPL adblock nie blokuje tego gówna,ale dzieki

0

@kakusus ok jeśli działa to super

0

Bardzo irytują mnie te reklamy filmowo dźwiękowe,czy jest jakaś apka która to gówno blokuje? Ktoś coś ?

0

@michal1899 w pomocy Sergi Roberto jest całkiem spoko. Jakbyś musiał stać na bramce a uczyli cię grac w ataku...byłbyś dobrym bramkarzem? Jak zjeeeeby hejtujecie od lat na Roberto, nieważne czy zagra dobrze czy źle, zjedz snikersa.

2

Akurat Alonso dzisiaj gra dobrze, atak słabo, Oriol spoko, Pedro jest magic, Eric bardzo dobrze. Gavi wciąż sraczka czy na sprzedaż?

2

Nareszcie. Brać ile tylko się da i pożegnać. Swoją drogą to najlepsze co Dembele mógł zrobić dla Barcelony. Za rok znowu byłoby to samo,albo odszedłby za free, więc brać kasę i i ładnie podziękować Ousmanowi.

0

Nadzieja w młodych jak Yamal czy Lopez,ale Lopez raczej nie na PS a Yamal za młody. Barto to twoje dziedzictwo głąbie!

2

Krótko. Nie poradzi sobie.

1

Ahahaha:) fundamentalny? No to mocne fundamenty! Budujcie!

1

Marka,Firma jaką jest Barcelona a przy niej PSG... Oczywiście dostanie tam większe pieniądze,ale wizerunkowo...raczej w dół...Neymar jakoś nie ogarnął, mimo liczb, Messi zwiał,mimo liczb i kasy, jak chce niech idzie,nie będę płakał, skończy się raz na zawsze to pitolenie o nim co roku,co pół roku, co miesiąc. Zawsze znajdzie się ktoś,kto godnie go zastąpi i będzie chciał tu być...patrz Ferran, Fati...oby władze klubu potrafiły sobie z tymi plackami radzić.

3

Znając składy w życiu nie postawił bym 10groszy nawet na taki wynik. Nie do wiary.

1

Jest Fermin Lopez. Nie kupujcie nowego,drogiego pomocnika!

3

Biedny Carlito,strasznie się chłop denerwuje.

3

No i nareszcie ktoś zapieprzyl z kilkunastu metrów! Brawo Fermin Lopez!!!

2

Jeśli Barcelona wygra z Destem, Alonso ,Torresem, i S.Roberto to śmiało można powiedzieć, że Real został upokorzony.

2

Jak na razie fura szczęścia po stronie Barcelony.

2

Lewandowski zachowuje się jak grający trener.

0

Czuameni jest jakiś taki toporny.

2

Araujo drugi mecz i drugi karny. Skoncentruj się chłopie.

0

Lewy prawdopodobnie zabrał bramkę Balde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?