0

@Alan_fcbfan i ta gwiazda ma świecić w innym klubie? A tu byłby lament ...jaki debil sprzedał X czy Y.

0

@pasquda oj tam oj tam...niejaki Michel w Gironie pokazuje, że bez wielkiego nazwiska z grajków w większości nonamów można zrobić klasowy zespół. Kasy też nie płacą trenerowi jakiejś wielkiej kasy.

0

@kanver_ w fazie obronnej w ubiegłym sezonie to akurat strzelali...KurdeKunde dwa samobóje, Araujo 1 :)

0

@Alan_fcbfan właśnie Pedri był i jest perspektywicznym graczem, jak Fati czy Gavi. Wszyscy kontuzje. Perspektywiczni gracze, młodzi są wsadzani na potężną karuzelę i ich ciała nie dają rady. Tak będzie z każdym młodym perspektywicznym graczem, bo są jeszcze za młodzi na takie obciążenia a czasu na odpoczynek coraz mniej. I będzie jeszcze mniej bo meczów przybędzie. W końcu wszystko to jebnie. I najlepiej będzie oglądać sąsiada i kumpla z pracy ,którzy grają w "Huragan" Pobiedziska albo "Naprzód" Końskie. Wierzcie mi ,że kumpel z roboty i sąsiad chcą się zawsze pokazać z jak najlepszej strony mimo kiepskich umiejętności piłkarskich. Ale jest wesoło i pasjonująco :) sędziowie też są zabawni i biorą mniej niż w LaLaLiga.

0

Jest za dużo meczów. A będzie jeszcze więcej. Będzie jeszcze więcej kontuzji. W końcu poziom spadnie tak, że ludzie przestaną oglądać piłkę nożną. Jest mnóstwo innych dyscyplin,którymi ludzie się pasjonują: skoki narciarskie, curling, golf, krykiet, bobsleje, hokej na wrotkach, piłka rowerowa, że nie wspomnę o babingtonie czy polo.
Wrócimy do podstaw, rzut beretem czy plucie do celu.

1

Interesy Barcelony. Jeden z największych klubów na świecie nie potrafi zarządzać kadrą albo robi to na żenującym poziomie. Od lat. Mam nadzieję, że doczekam lepszych czasów.

1

@Greenalley średnie Napoli. Przecież Barcelona dostała wpierdol od słabego Szachtara i jeszcze słabszej Antwerpii. Dla Barcelony obecnie każda drużyna jest dużym wyzwaniem, jeśli nie zaczną grać lepiej, skuteczniej to z Napoli też będzie wpierdol.

0

@slayer tak tak i mamy idealne rozwiązanie. Oriol Romeu za Busquetsa. To kwestie finansowe. Przyszłość rysuje się na różowo.

2

Xavi od pół roku nie potrafi tego poukładać a od czerwca nowy trener miałby to zrobić w wakacje? I powiedzą mu: masz super skład nic tylko wygrywać puchary! Serio?
Poza tym trudno wyciągnąć dobrego trenera w połowie sezonu. Bardziej o to chodzi

0

Jeśli Barcelony nie stać na wypożyczenie Krychowiaka na pół sezonu to w tym klubie naprawdę musi być źle.

0

@kejdzi wyniki nie sugerują,taka jest rzeczywistość.

2

@Campeon87 no właśnie to mistrzu. Czego nie łapiesz?

14

Tymczasem Girona kolejny wygrany mecz. 3:0. Mają więcej bramek zdobytych niż Barcelona, mniej straconych, żadnej gwiazdy, a niejaki Dovbyk, debiutant w LaLidze ma już 10 bramek i 5 asyst, więcej niż supernapadzior LewandoskiRobert. Widać w ich grze i pomysł, jasny i klarowny i wykonanie też spoko. Tylko katastrofa może sprawić, że spadną z podium.
I jeszcze trener o którym większość tutaj pierwszy raz usłyszało.

1

Laporta zaczyna chrzanić jak Xavi.

0

Niech stoi w "piątce" jak się od niego piłka odbije w kierunku bramki to jest szansa, że bramkarz rzuci się w drugą stronę. Laporta błysnął tym transferem, ale umowa ze wzrastająca pensją błyszczy jak choinka na Times Square.

0

@Greenalley czyli drużyna jest słaba mimo graczy najwyższej klasy. Ja rozumiem doskonale.

0

@Greenalley ...u nas nie ma zespołu zgranego i nie ma pewności siebie, a to nie świadczy o jakości zespołu. Czy ty w ogóle rozumiesz co piszesz?

2

@LatajacyHolender biorąc całość pod uwagę? Uczyć się od Florka!

1

@Domin7777 biorąc całość pod uwagę? Uczyć się od Florka.

0

@GeneralXavi ślepy jesteś albo właśnie naćpany.

1

Dzisiaj po kilku latach widać, że...zakup tych trzech piłkarzy... Coutinho,Dembele i Griezmann za około 400 baniek to był koszmarny wybór. O Coutinho wiele razy pisałem, że to niewypał i też o tym, że nie odzyskamy kasy, co się oczywiście sprawdziło, to samo z Dembele i Griezmannem. Jak kupować a przede wszystkim jak i kiedy sprzedawać powinien Laporta zapytać Florentino Pereza z Realu. Ten to robi deale. Zazdraszczam.

0

Ja napięcia już nie odczuwam. Wczoraj w meczu Valencia vs Barcelona po raz pierwszy w życiu kibicowałem nie Barcelonie a drużynie przeciwnej. I raczej tak długo jak Xavi będzie trenerem to tak będę robił, życzę mu sukcesów,bo to legenda klubu,ale gdzie indziej. Po prostu dlatego, że on tu już nic,absolutnie NIC nie osiągnie i przedłużanie obecnego stanu rzeczy nie ma sensu. Chyba,że zarząd odpuścił trofea na kilka najbliższych lat i skupia się na budowaniu Nowej Wielkiej Barcelony. Czy Xavi może być Fergusonem Barcelony?Jasne. Ale czy wtedy Barcelona będzie jak tamten Manchester United ? No nie będzie.

12

Nie brakuje. Brakuje trenera który z obecnych piłkarzy zrobi drużynę.

2

@bulo i Xaviego. Piłkarza. A także Busquetsa.

2

W starciu o pietruszkę z Antwerpią. Droga ta pietruszka(2800000€) której Barcelona nie przygarnęła.

0

@dominikm wspaniali byli dzisiaj kibice Valencji, która dołuje od lat. Zdążyli się przyzwyczaić i dla nich sukcesem jest utrzymanie się wLaLidze. Kibice Barcelony natomiast jeszcze nie obudzili się z pięknego snu o wielkości, a tu pikowanie w dół. To dla wielu szok i niedowierzanie, a przede wszystkim...NIEZGODA. Niezgoda na padakę jaką grają, marnowanie potencjału drużyny, wszyscy piłkarze , formacje są w totalnej zapaści. Oswajam się z myślą, że w sytuacji finansowej w jakiej jest Barcelona,na tą chwilę, ten zjazd będzie większy. Niemniej wierzę, że za jakiś czas ,po poważnych zmianach będzie lepiej niż dzisiaj.

4

Kurde...żal mi Xaviego,tak zwyczajnie, po ludzku. Naprawdę chciałbym,żeby odniósł sukces. Był taki moment w tym meczu gdy go pokazali,że aż zrobilo mi się smutno. Nie wiem co tu nie gra, kto to wszystko psuje, tu jest taki potencjał, niesamowity...ale coś nie klika. Jaki chip trzeba wstawić? Niech sztab szkoleniowy zacznie korzystać z jakiejś AI bo rozumem tego nie ogarniają. Kocham Xaviego jako piłkarza, ale trenerem to on jest miernym. Niemniej życzę mu powodzenia, nie mogę jednak zrozumieć jak oni, ten cały sztab tą drużynę najzwyczajniej spieprzyli.
Czy dzisiejsza porażka Atletico coś nam daje? NIC! bo mają i tak jeden mecz w zapasie.
Czy Girona odpadnie z wyścigu? Możliwe, jednak na tą chwilę to Barcelona odpada.
Z tak słabym zespołem jak Valencia, w potężnym kryzysie we wszystkich aspektach (oprócz kibiców ) zremisować? Kibice Barcelony narzekają na Lewandoskiego,ja też, ale co mają powiedzieć kibice Valencji, oni to mają dopiero giganta, tego Yaremczuka.
Poza tym na moje oko tych Barcelońskich klocków nie da się ułożyć Xavim(a może jego pomagierom). Tak to widzę

0

@Szefucio ja nie mogę...:) to jest taka padaka, że szok, tu jest taki potencjał że szok, nie dostrzegasz oczywistego, szok!

3

Ancelotti co ty stary? aaaa już wiem, jest świetnym trenerem bo otworzył nam drzwi do mistrzostwa. Na oścież!

1

Jeśli nie wygrają z tak słabą Valencią to nie wiem czy ktokolwiek to zrozumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?