Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Goli niekoniecznie i nie zawsze ale fakt że bramki to jedyna rzecz w której Ronaldo jest na podobnym poziomie co Messi. Cała reszta taka jak drybling czy kluczowe podania/stwarzane okazje t przepaść na korzyść Messiego.
20
Haililovic w tym sezonie:
1 gol - 2 asysty - 1,7 kluczowego podania - 2,3 udane dryblingi - 433 min.
Dla porównania Iniesta:
0 goli- 0 asyst - 2,3 kluczowe podanie - 1,8 dryblingi - 360 min
Alen gra w beniaminku, Iniesta w mistrzu Hiszpanii. Jestem w stanie się założyć że jesli Halil nie złapie jakiejś kontuzji to zakończy sezon z lepszymi statystykami od Iniesty.
aaaa no i też spadł z Barcą B :)
8
Samper i Grimaldo są już jedną nogą po za Barceloną. L.E nie jest trenerem który daje szanse młodym zawodnikom. I to jest fakt. Bartra póki co siedzi cicho jak trusia ale też grywa znacznie mniej niż mógł by tego oczekiwać.
L.E sam przyznał że co roku buduje gotowy produkt do walki o wszystkie cele. To że nie stawia na młodzież to po prostu fakt.
Samper który w zeszłym sezonie dostał szansę w kilku meczach w tym LM w każdym wypad co najmniej dobrze. W tym już nie gra wcale a po sezonie na 90% odejdzie z Barcelony.
Barcelona to jedyny klub na świecie w którym oprócz wyników oczekuję się też innych rzeczy. Jedną z nich jest wierność pewnemu stylowi gry a kolejną wkład Cantery w pierwszą drużynę.
Dla mnie te wartości są przynajmniej na równi z sukcesami sportowymi bo zaczynałem kibicować temu klubowi gdy sukcesów nie było i właśnie za te wartości.
Oczywiście dla osób które pod każdym tematem piszą Pogba, Reus i Nolito i może coś uda się wygrać wiadomo że liczy się tylko sukces.
Grimaldo nie powinien być może tak się wypowiadać ale fakt że w obliczu kontuzji Adriano i Alby nie dostał nawet najmniejszej szansy na pokazanie się jest trochę przykry. Busi i Rakitic słaniają się ze zmęczenia a Samper nawet powołania nie dostaje.
Całe szczęście żę Halil poszedł na wypożyczenie. Po kilku kolejkach jest tam absolutną gwiazdą i nikt sobie drużyny bez niego nie wyobraża.
0
I uważasz że Iniesta i Rakitic to ten sam albo chociaż zbliżony poziom w kwestiach defensywnych ?
1
wczoraj zagrał jako ofensywny pomocnik.
4
Tielemansa i całej reszty młodziaków nie biorę nawet pod uwagę, choć trzeba przyznać że Weigl to talent czystej wody ale zdecydowanie na pozycje Busiego.
Resztę trzeba podzielić na tych co mogą przyjść zimą i co mogą dojść latem.
Jedyne sensowne kandydatury to Verratti,Gundo i Ander H.
Osobiście uważam że absolutnie najlepszy dla nas był by MArco. On jest urodzony by grać w Barcie. Oprócz tego że grywa w PSG na pozycji Xaviego/Rakitcia to zdarzały się też mecze gdzie grał jako DM a to daje ogromne możliwości z murującymi się przeciwnikami.
Na bank najlepsza wizja gry i ostatnie podanie. Najlepiej wychodzi z presingu rywala i z pewnością najlepszy w obronie. Z wad to oczywiście najmniejszy ciąg na bramkę bo to urodzony cofnięty rozgrywający jak Xavi czy Guardiola. No i absolutnie nie do kupienia zimą a i latem też nic pewnego.
Gundogan jako jedyny może przyjść zimą i pewnie na taką opcję zdecyduje się zarząd. Strzał z dystansu, bardzo dobre rozegranie plus dobry krótki drybling w połączeniu z ciągiem na bramkę. Może grać i na pozycji Xaviego i Iniesty. Po kontuzji już nie ma śladu i bardzo poleca go Tomasz Hajto :P
Ander to transfer na lato.
JEst i na lato 4 opcja. To że Pep odejdzie z Bayernu to raczej pewne. Może Thiago chciał by wrócić do domu, do rodziny. Umiejętności ma wybitne i jest urodzonym brazylijskim następcą Xaviego :) Podanie, krótki drybling, wizja gry...
Tak czy siak wszystko zależy od tego jak Arda zagra pierwsze kilka meczy w styczniu. Jeśli zaskoczy w pomocy to zarząd może się wstrzyma do lata z transferem pomocnika. Jeśli nie to tylko Gundogan.
1
L.E to nie jest trener który buduje drużynę na przyszłość tylko na już, co sam mówił i takim zakupem był rudy. Potrzebny był środkowy obrońca, wysoki, który od biedy może zagrać na lewej stronie (byli wtedy Alba i Adriano). I w sumie może ze dwa mecze Rudy zagrał w tamtym sezonie na boku.
Teraz sytuacja jest inna. Adriano non stop kontuzjowany i pewnie po sezonie odejdzie a Alba potrzebuje zmiennika z prawdziwego zdarzenia a biorąc pod uwagę jego zdrowie to śmiało może to być top bo każdy zagra swoje. Chyba że na lewą stronę powędruje np.S.Roberto. J.M na boku gra bardzo słabo.
Na środku Rudy gra przyzwoicie ale jesli do zdrowia wróci Verma który widać było że bardzo się podobał L.E na początku sezonu, to MAthieu będzie 5tym wyborem trenera.
Jeśli zaś po sezonie Barcelona postanowi pożegnać się z J.Masherano to pewnie w jego miejsce zakupiony zostanie ktoś młody ale już bardzo ograny i docelowo pewnie gracz od którego L.E będzie zaczynał ustać skład.
5
Widać że motoryka na wybitnym poziomie. Strasznie skoczny i nieźle fruwa na przedpolu. W dodatku pare w nogach ma bo wykop ze stojącej piłki prawie pod pole karne przeciwnika :)
2
Aktualnie Coutinho i Nolito to dokładnie te same pozycje. JA nie rozumiem czemu na tej stronie pisze tyle ludzi nie oglądających meczy a jedynie grających w Fife.
Ostatnio B.R prawie non stop wystawiał Cou na lewym skrzydle. Cięzko w środku pomocy wystawiać gracza który w defensywie nie robi praktycznie nic.
1
Nie pisz bzdur. Ostatni mecz zagrał z Holandią na Lewym skrzydle w ustawieniu 4-2-3-1 gdzie defami byli Tufan i Inan. Ta strona dramatycznie traci swój poziom od kiedy gimby biorą się za komentowanie.
0
Uważam że nie masz mózgu. Przychodzi na pozycję Iniesty. Jeśli nie widzisz różnicy między pozycją Iniesty a Rakiticia to zajmij się szydełkowaniem.
1
Czy ja wiem. I ile z Benzemą w ataku Real wykreował sytuacji od strzelenia gola ? Real grał piach więc gruby rozumnie zagęścić chciał środek pola i zagrać na utrzymanie wyniku. A że się nie udało , cóż, życie...
1
Tylko żeby mieć formę to trzeba grać regularnie. Za miesiąc wróci Messi który gra zawsze. Neymar i Suarez też meczy na ławie nie będą w Lidze czy LM zaczynać.
0
Od razu widać że w Fifie często zgarniasz tytuł trenera miesiąca !
8
Ciekawe co na to Arda że wystawiasz go na pozycji na której nigdy nie grał. Co więcej w reprze gra jako skrzydłowy. A tu zostanie cofniętym rozgrywającym z ogromem zadań defensywnych....
1
Rakitic najofensywniejszym pomocnikiem a Bus jako 6tka...przecież to oczywiste...
36
nie przesadza. Podobno parę razy go złapano jak wyrzucał na trawnik a to puszkę a to jakieś papierki. Straszny syf w okół klubu robi.
0
Do Ciebie ? przeceniasz się :) Po prostu bawią mnie komentarze ludzi którzy nic nie osiągneli na danym polu ale najwięcej mają złotych rad :)
W dodatku jak widać merytorycznie nie potrafiłeś nic odpisać :) tak jak myślałem.
1
No no w świetnym stylu, to co poprzeglądać Twoje komentarze po porażce z RSSS ? NApisz jeszcze że od początku wierzyłeś w sukces w zeszłym roku i zawsze liczyłeś że S.R wystrzeli :)
Dodatkowo widzę że niezły z Ciebie menago i wiesz czy kasa z wyjazdów i promowanie klubu w Usa opłaca się Barcelonie i czy jest jej potrzebne czy nie, Brawo Ty.
Napisz jeszcze jak się ma do tej cudnej teorii fakt że Real wygrywając LM był na tournee a wcześniej w latach wygrywania LM Barcelona również....
4
Za skrzynkę gruszek ? Oglądasz czasem PL ? Kibice Niebieskich oddali by go nam teraz za połowę ceny.Pomijam fakt żę Cesc nie chciałbyć rezerwowym a Xvi chciał jeszcze pograć a nie siedzieć na ławce ale co tam popisać se posty można, nie ?
18
Ty oglądasz jakieś mecze Neuera ? Bo ja nie za wiele ale...
Mecz z Polską - fatalne wyjście i w doliczonym czasie pierwszej połowy Lewy miał sam na sam.
Mecz z VFL - centymetry go uratowały że nie dostał bramy za kołnierz.
W meczu z Romą tylko dalekie wyjście TS uratowało nas przed stratą gola na początku meczu gdy bodaj Salah wyszedłby na idealne sam na sam.
W meczu z Celtą też był jeden taki moment gdzie Pique odwrócony tyłem do bramki miał góra metr przewagi nad biegnącym w stronę bramki Aspasem i było by sam na sam gdyby nie wyjscie TS.
Sęk w tym że Bravo nie dał by sobie wbić takich goli za kołnierz bo nie wychodzi z bramki, tyle że zapewne Salah i Aspas by mu gola strzelili ale przecież to nie była by jego wina bo to sam na sam....
1
Święte słowa...
7
Drugie wynika pierwszego,a talent niewątpliwie ma. Książkowy przykład jak ławka może zmarnować młodemu chłopakowi karierę. Oby odszedl po sezonie z Barcelony...
2
By chwile pózniej przyznać ze rozgrywa bardzo dobre zawody.
Pan Leszek to dobry ekspert ale żadna wyrocznia. Rok temu na początku meczu celty z realem twierdził ze rafinha nie radzi sobie dobrze w Vigo....
1
Prosze, młody kibic a jaki ogarnięty ;)
0
Wystarczy wejść na stronę Realu i sprawdzić ze to prawda....ehh
3
Sam talent nie wystarczy nawet na druga ligę. Jak średnia wieku naszej obrony to 20 lat to czego oczekujesz. Kilka lat wstecz barca b to były największe talenty plus kilku starszych doświadczonych i ogranych w 2 lidze. Tak mix pozwala powalczyć. Drużyna zbudowana z samych dzieciaków choćby nie wiem jak zdolnych nic nie ugra....
1
Moim zdaniem rownież ;)
2
Bez przesady. 4 graczy na 3 pozycje to nie jest tragedia. W sezonie są kontuzje i musimy mieć 4 napastnika który może coś dać w ataku.
0
Chyba ze kupią Pogbe