0

A co wielkiego pokazali na tle Rosji i Dani które dalekie są od uznania za faworytów. Slizgali się w tych karnych a na tle Francji wypadli bardzo blado...

8

Tak, Real teraz będzie od każdego dostawał bo do Juventusu sprzedali Ramosa, MArcelo i Casemiro, litości...
To wciąż genialna drużyna a jedyne na co liczę że będzie brakować tej 1 bramki w końcówce którą zawsze (prawie) udawało im się wsadzić....

2

Ze skrajności w skrajność. Historia to akurat pokazuje że 4 lata temu mieli wszystko w swoich rękach żeby wygrać finał gdzie byli lepsi od Niemców a zabrakło szczęścia.
2x przegrali finał CA również nie będąc gorszą drużyną.

Problem tej kadry to zrzucanie wszystkie na barki MEssiego co pokazały eliminacje gdzie bez Leo w kilku pierwszych meczach Argentyna ugrała 1 pkt bodaj.I gdzie bez Leo nawet na mundial by nie pojechała.

Tam jest tylu dobrych piłkarzy że ta kadra musi i bez Messiego grać jak jeden z grona szerokich faworytów a Messi musi być taką wisienką na torcie a nie koniem pociągowym.

Zresztą jak pokazały MS faworyci to tylko papier. Messi może żałować że Ruskim nie jest bo Rosja z nim w składzie(tak grająca), czy Dania pewnie by pokonała mocno średnich Chorwatów i zameldowała się w finale.

0

Pływa ktoś na SUPie ?:) Pochwalicie się jakie macie deski i czy jesteście z nich zadowoleni bo planuje kupić :)

0

korzystał ktoś kiedyś z premium na weeb tv ?

0

Hej oglądacie gdzieś w necie PL czy jutro SP tak żeby była jakaś sensowna jakość. Najlepiej jak by dało radę oglądać na tv podłączając lapka przez hdmi.
Są jakieś strony że coś płacisz za mecz i masz w dobrej jakości ?

1

Tylko jedno mnie wkur...
To gadanie że prywatnym detektywie i że dowód nie został by uznany. Przecież tu nie ma żadnej sprawy nikt nikogo nie będzie sądził chodzi tylko o to by dowiedzieć się czy to on...
Wystarczył by prywatny detektyw który zajebał by śmieci, zdobył by podstępem odcisk palca czy włos...tyle

6

Otóż wytłumaczę Ci to.
Bo Twoim zasranym obowiązkiem jest zejść z roweru i go przeprowadzić. Chyba że ma oddzielny pas dla rowerów.

0

Rafa zjada na śniadanie większość naszych pomocników gdy jest zdrowy i w formie. Brak formy u niego zawsze był związany z brakiem zdrowia.
Już 5 lat temu w Celcie na wypożyczeniu grał wybitnie i gdyby nie kontuzje byłby dziś bardzo wysoko.
W dodatku idealnie pasuje do 442 na prawą stronę.

To że większość chciała go sprzedać wynikało z obawy że nie wróci już do wysokiej formy. Zagrał bez kontuzji pół roku w Interze, teraz wrócił i jest zdecydowanie najlepszym pomocnikiem po tych dwóch meczach. Jeśli potwierdzi to w kolejnych meczach w tym np Superpucharze to sprzedawanie go za marne 30mln jest bez sensu.

0

Czyli na 3 pozycje w pomocy (góra 4 ale wtedy jedną z nich będzie zajmował skrzydłowy) przewidujesz do gry 8 piłkarzy z czego zapomniałeś jeszcze o Suarezie który chyba nigdzie się nie wybiera.
9 pomocników na 3 pozycje z grubsza.

1

Z pewnością UTD jest klubem który będzie innym rozwijać piłkarzy :)

10

JA prdl ... JA rozumiem że każdy ma swoje preferencje i jeden lubi grube drugi chude a trzeci z niespodzianką ale jeśli chodzi o laskę która się nazywa Izabella Krzan i ona jest wg Ciebie paskudna to masz stary coś grubo z garem.

Wzorce urody są w miarę podobne i rozumiem że ktoś może użyć banalnego sformułowania "nie w moim typie" i spoko(chociaż też by mnie to dziwiło w przypadku tej laski) ale pisanie że jest brzydką babą z paskudną twarzą ?

My rozmawiamy o tej lasce ?? https://www.kobieta.pl/artykul/kim-jest-izabella-krzan-twarz-kolo-fortuny-tvp2-170814012055

1

Gdzie leci Chelsea bo na tvp sport mam Juve ?

0

dlatego nie zaśmiecam forum teoriami o tym ze będziemy mu płacić xx procent więcej skoro nie wiem.

0

Taktyczny :).

0

9 ? raczej 6 . W przypadku takiego piłkarza i Romy to raczej nie ma tam w zmiennych mistrzostwa kraju i ZP :) Pewnie zwykła liczba spotkań.

1

Przecież było info że klub nie podał oficjalnie zarobków. 5 mln to byłą wersja pierwsza przed potwierdzeniem transferu,któregoś z dzienników a póxniejsze info mówiły tylko o nieznacznej podwyżce.
Wyprowadź mnie z błędu i daj info do oficjalki z zarobkami bo inaczej na co się produkujesz ?

0

La Ramblo pomocy :)
Zna ktoś jakieś fajne miejsca w sensownej odległości od Łodzi gdzie można wypożyczyć sobie kajak na pół dnia i popływać ?
Podobno w okolicach Lichenia są fajne czyste jeziora, ktoś coś ?:)

0

Antidol jest stricte na ból zębów !

2

Tak.

0

Ja domyśliłem się od razu...

4

I fake newsów dla pelikanów które później opowiadają co to się w TVP nie pokazuje.

27

Po chu. się odzywasz w tematach w których nie masz pojęcia i jeszcze prawisz morały ludziom co mają ze swoim życiem robić.
Typowy Janusz internetu. JAk by sie kolega zapytał jakie cabrio do 50 tys to byś mu odpisał że na ch.. Ci Cabrio kup sobie passata bo więcej zakupów się mieści a i tak często pada. Ręce opadają...

Miałem bieżnie z Decathlona i polecam. Nie kupował bym na Twoim miejscu nowej bieżni bo po prostu szkoda kasy. Mnóstwo ludzi kupuje i po roku stania sprzedaje. JA swoją kupiłem za 800zł używkę i po ponad roku intensywnego używania sprzedałem za 800zł.
Nie kupuj też chińsko/polskich wynalazków z allegro. Ja polecam sprzęt Decathlonowy bo oprócz jakości jest też duży komfort w dokupieniu po gwarancji elementów eksploatacyjnych jeśli by zaszła potrzeba.

3

A ile byś chciał za bramkarza co ma rok kontraktu i nie chce go przedłużyć bo w każdym wywiadzie podkreśla że ma dziecko i kobite w MAdrycie i bardzo za nimi tęskni ?

3

Niczego mu nie zapewnił. Grał wszystko u Tite. Jedynym który zyskał to Coutinho bo on przed grą w Barcie grał na prawym skrzydle a tuż przed mundialem przeszedł do środka wyrzucając z pierwszego składu Renato Augusto.

O ile można pisać w kontekście Douglasa że to wał o tyle ciężko w czysto sportowym aspekcie podważać przydatność Paulinho. Liczby ma imponujące jak na środkowego pomocnika i to bardziej defensywnego.
Gdyby miał 3-4 lata mniej w życiu nikt by go nie sprzedawał.

0

przecież to buty z ioffer itp. Bie dawajcie nabijać kabzy frajerom którzy w życiu tych butów nie widzieli a jedynie przeklejają oferty z chińskich portali.
Oryginalne kosztują około 400 zł. Nie ma żadnego " prosto od producenta" itp...no litości kur...

0

#TeamRosja

0

Napierd.,,c by sie mogli w przypadku remisu :D

19

ale powrót z martwych tyczył się zupełnie innego okresu. Grając w chinach regularnie był powoływany do kadry.

Nie wiem czemu ludzie tak idealizują piłkarzy. Nie znam nikogo kto jak by dostał ofertę że zarobi 3x więcej i będzie miał luźną robotę to by nie skorzystał.

Piłkarze to żadni idealiści, to często słabo wykształceni ludzie których piłka uratowała od biedy i ciężkiej fizycznej roboty. Zwłaszcza w Brazylii.

0

#TeamCormier

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?