1

Dziecię drogie od końca 2016r zniesiono podatek od osób cywilnych.

2

220 mln nie pół mld

10

Jakiego zarządu gimbie. Jak jutro spadnie bomba na stadion to tez będzie wina zarządu ? Czy Ty wiesz co to jest zarząd ? Bo dyrekcja sportowa z zarządem nic wspólnego nie ma. Czytać się już tych bzdur nie chce. Tak jak z tym ze Paulinho się w ŁKS nie sprawdził.
Ch..ze grał tam mając 19 lat a klubu nie było stać na wykup ale lepiej powtarzać te same bzdury.

Ma klauzule 220mln jak ktoś ja wpłaci to zrobi co zechce. Klauzula jest wręcz idealnie ustawiona.

Jeśli ktoś wierzył ze Neymar tunzakonczy karierę to urodził sie wczoraj chyba.

4

I po raz enty się okazało że stado młodych pelikanów z fcBarca naje**ło 200 komentarzy o tym że zarząd nie sprzedał Gomesa za 35melonów a tymczasem żadnej oferty nie było :)

Ps.Xavi jest dziennikarzem ?:)

10

No a nie jest ?? Ty czytasz co piszesz ? Fakt ze gosc jest podstawowym pomocnikiem Repry ktora bedzie jednym z faworytow do mistrzostwa nie jest argumentem? Ale z 2 rezerwowego PO Portugalii sie cieszysz ?

0

Zapewne dostał ultimatum że jeśli przeprosi i klub znajdzie stosowne zastępstwo czytaj Coutinho czy kogo tam chcą to wtedy dostanie zgode na transfer.

1

Wypuscic tzn ? Wybral swiadomie Real wiedzac ze ma tam ogromna konkurencje

2

Bo piszesz jak kretyn i normalnym ludziom nie chce się tego gówna czytać. Zeszły sezon faktycznie udowodnił jak tragiczną mamy drużyne w stosunku do Realu. Czekaj, przecież ograliśmy ich w meczu na SB.

Czytając komentarze na tej stronie można odnieść wrażenie że prawie spadliśmy.

0

Taki sam news jak poprzednie że Isco już ma w ręku długopis i podpisuje nową umowę z Realem. Do dziś jej nie przedłużył.

Kilka dni temu na swoim TW znany Kataloński dziennikarz napisał że Ceballos zdecydował się na Barcę i podpisał kontrakt 3+1.

Sracie się jak by to co najmniej była oficjalka. JEszcze bym rozumiał jak by to było jakieś neutralne źródło ale to przecież AS.

Aktualnie Real kupuje rozsądniej i to jest fakt. Kupują młodych zdolnych z ligi którzy szybko uzyskują wysoki poziom. Jak czytam że taki grajek jak Yuri odszedł za 15 mln do PSG to przykro się robi. Odrizola też fajny grajek.
W Las PAlmas super gra J.Viera który w zeszłym sezonie miał kosmiczne statystyki.

0

daj linka.

0


Jak by kogoś interesowało.

Dobre wzmocnienie Barcy B. Przydał by się pewnie jakiś doświadczony obrońca i pomocnik.

9

Ja osobiście mam wątpliwości. Klub chce pewnie podbić trochę l.wychowanków stąd to zafixowanie na Bellerina.
Jest bardzo szybki i to raczej tyle. Dryblingu nie ma jakiegoś specjalnego. Skałą w defensywie też nie jest.

2

Ale gdzie go mamy obejrzeć ? W ogórkowej lidze ? Bo w kadrze dorosłej i U21 nie ma miejsca...

3

To ten który w kadrze nie gra bo trener woli przeciętnego Soaresa z Świętych ?

0

da ktoś linka ?

0

Komu bo ofert brak ?

0

Podziękować tzn ?

0

Dla Ciebie nawet pisanie nie jest łatwe.

1

Paulinho nie jest rozgrywającym i nie jest alternatywa dla Verrattiego. Jeśli przyjdzie to jako tani zmiennik Iniesty, tak gra w reprze gdzie jest najofensywniej grającym pomocnikiem.
Iniesta zagra ostatni sezon i będzie mocno oszczędzany. Ważne ogniwo repry Brazyli na pewno nie obniży poziomu naszej pomocy.

To jest zawodnik na już,teraz. A jednocześnie nie zablokuje Aleny. Jeśli po sezonie nikt nie udźwignie roli 8ki to będzie dużo transfer. W tym okienku kasa idzie na 6tke.

4

Uff że został mi tylko rok umowy z C+. Podobno wg badań i tak zdecydowana większość kupuje c+ dla Ekstraklasy której ja np w ogóle nie oglądam.

0

Skup się. Neymar to nie jest nowy piłkarz. Miałeś już pokaz jego pracy w defensywie. Zyjesz w świecie gościa ze swojego avatara.

1

Od czego ? Od rozgrywania ? Oglądałeś Barcę przed Rakiticiem, widziałeś gre Xaviego ? Wiesz że wtedy też był Busi ?

0

Barca Lucho w teorii bronila 442. Messi nie mial obowiazku cofac sie za skrzydlowym. To byl obowiazek Rakiticia(6tki). Srodek obstawial Busi i 8ka a lewa Ney.

Dembele za Inieste...tak bedzie wygladac wymiana.Defensywnie gorzej. Nie ma na to szans. Pomijam fakt ze Messi jest bardzo nieodpowiedzialnym rozgrywajacym. Podejmuje duze i czesto ryzyko a po stracie stoi.
Real ma 3 tyrajacych pomocnikow. Kroos sredni w odbiorze ale Inieste i tak bije.

Ney wracal w 1na5 meczy. Przesunmy Messiego do srodka na skrzydlo Dembele i bedziemy bic kolejne rekordy roznic w przebiegnietych km mniej od przeciwnika.
Barca skupia sie na 6tce + taniej krotkoterminowej opcji na 8ke jak Paulinho czy inny Lucas.

Nie bedzie zadnego Dembele w tym sezonie. 6tka + PO + Deulo + budzetowa 8ka. Chyba ze nie wypali transfer zadnej sensownej 6tki.

1

Tak sie nadaja ze dzis kazdy probuje nas presowac bo nie ma kto wyprowadzic pilki.
Pewnie na palcach mozna policzyc l. Przezutow Rakiticia. Kroos ma kilka w kazdym meczu.
U nas przegranie akcji w ataku pozycyjnym na drugie skrzydlo zajmuje kilka podan przez co przeciwnik 3x sie ustawi. Kroos zalatwia to jednym podaniem stwarzajac skrzydlowemu 1na1 z bocznym obronca.

5

Srasz się jednobramkowa wygrana podczas gdy ostatnie
Lata gwałciłymy was regularnie na waszym stadionie. Kogo to w tym sezonie pojechał Leo przy golu na 3:2. Kilku dlatego nie przywiązujemy do tego wagi...

1

Bo chcą podstawowego gracza repry Brazylii ?:d

0

Jakim wywiadem Verrattiego ?

0

Zagranie ? Czyje ? Chyba LGDS.

0

Kolejny który nie posiadł tak prostej umiejętności czytania ze zrozumieniem.
"podam prosty sposób jak mieć o nim opinie bez oglądania ilus meczy Santosu.. "
Załamka na maxa...

"Odpal YT wpisz Lewandowski a dowiesz sie co Polacy o nim sądzą :)"
Kolejna wtopa i dramatyczny pokaz braku myślenia.
Lewy gra w Polskiej lidze ? Po to sprawdzasz komenty brazoli bo gra w ich lidze a nie dlatego że jest brazolem. Więc oglądają go na codzień.

90% Polaków wypowiadających się o Lewym to ludzie którzy oglądają jego 5 meczy w roku w LM i 5 w reprze...

0

Też byłem na meczu i mimo że Suarez trochę "liderował" Hiszpanii B to mnóstwo niedokładności, strat czy złych decyzji w jego wykonaniu.
2x chyba piłka wyszła za końcową linie po jego rożnym...
Zagrał chyba jedną kluczową piłkę na głowę podaj Oyarzabala który zgrał do środka.

Generalnie dla mnie to piłkarz absolutnie do wypożyczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?