Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie było. Trzeba być upośledzonym żeby wierzyć że była wypowiedź piłkarza że zgadza się na transfer gdy jest zawodnikiem Liv. Co wy macie w tych głowach ?
0
Taaa mowil ? Daj linka do tego wywiadu.
Czy wy serio jestescie tak ograniczeni ze nie rozrozniacie czym jest wg xyz powiedzial od faktycznego cytatu ?
6
W tej kasie i roczniku liczy się to żeby do auta było dużo tanich części i żeby kupić zadbany model jak najmniej bity i dobrze zrobiony jeśli już. W starych autach lakiernik to najdroższa zabawa. Albo będziesz jeździć pognitym paskudztwem :)
0
Jakie? Bo brak oficjalnych ofert póki co.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda tylko że w kwestii presingu i bronienia jest takim parodystą.
0
jakiś link do tego ? foto, cokolwiek ?
0
daj linka
8
Walczak z Charakterem a dodatkowo mlody i doswiadczony.
9
Propozycja ponoć wyszła od 3 uzbrojonych panów z brodami którzy w nocy odwiedzili piłkarza :)))
1
Ale bzdury...średnio ogarnięty kibic widzi co jest 5. Wakacje wspólnie spędzają Messi, Suarez, Cesc. Oni może są przyjaciółmi. Myla Ci się wzory do naśladowania z koleżeństwem i przyjaznia. Jeśli gdzieś szukać mentora, przyjaciela w piłce dla Neymara to w osobie Alvesa jak już.
Wywód jak by matkę sprzedał. A właśnie pokazał jak dla niego są ważni bliscy i dał ojcu zarobić :)))
0
Rzadko można tu tak mądre rzeczy poczytać :)
3
Dziwne pytanie w sondzie. Albo nie po Polsku albo sugeruje że to decyzja klubu, a klub przecież nie ma nic do gadania.
15
jakiej umowy ? Premia jest za podpis.
0
Dobra już wiadomo kto przyjdzie za Neymara
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-4749218/Barcelona-target-Ousmane-Dembele-clashes-team-mate.html
2
Który wielki klub go chce ? Bo żadnych ofert nie było i to jedyna oficjalna informacja.
3
Verratti chciał odejść i nie odszedł....
4
Ty się dobrze czujesz ? Wpłaca klauzule i go nie ma. Klub nie ma nic do gadania.
23
Generalnie należy unikać bajkopisarstwa rodem z Fify w felietonach.
"Moim zdaniem Samuel Umtiti musi nauczyć się grać agresywniej i sprytniej, bo w styczniu ustąpi miejsca w składzie Yerry’emu Minie [LINK]."
Po tym zdaniu każdy ogarnięty kibic powinien przestać dalej czytać.
Transfer do Europy i ocena na podstawie filmiku YT. Daj Bozia żeby był Crackiem ale równie dobrze może totalnie się nie zaaklimatyzować i pierwszy rok mieć do odstrzału jak wielu piłkarzy z Ameryki Płd.
A już pisanie że wygryzie z miejsca Umtitiego który miał bardzo dobry sezon to jawna kpina.
0
łykaj wszystko jak pelikan dalej.
Jedyna potwierdzona wypowiedź to ta że Barca ma 60mln plus hajs ze sprzedaży. Policz jak umiesz czy styknie na Cou
1
prędzej Jehowy
1
Zostawcie dla siebie ? A to jest strona Liverpoolu czy o co chodzi ?
0
hahahah dobre :D:D
0
taaa
W fifie może i tak. W realnej piłce z takim leniem w pomocy jak Coutinho to mogli byśmy grać o puchar sołtysa.
0
jakich założeń ? Daj linka
Z czego chcesz kupić Coutinho jak nie odejdzie Neymar ?
Cou przyjdzie ( może ) Tylko jako zamiennik Neymara.
1
Doucz sie na czym polega ffp i jaka to fikcja w przypadku szejkow.
0
No już już :) Jest już dementi piłkarza :) Dajcie sobie na luz bo przed 30stka padniecie na zawał :)
1
Pierwszynraz was nie shejtuje od gimbow bo sam niedawno doczytałem:)
Ponoć Od końca 2016r zniesiony został podatek od osób fizycznych.
222 mln plus kontrakt itp i jest ich.
1
Weź zacznij coś czytać. Dlug amortyzuje koszty, płaci się mniejsze podatki i kontrolowany dług taki jak mamy my, Real czy Utd jest porządany i nikt go nie będzie spłacać.