0

Nie było. Trzeba być upośledzonym żeby wierzyć że była wypowiedź piłkarza że zgadza się na transfer gdy jest zawodnikiem Liv. Co wy macie w tych głowach ?

0

Taaa mowil ? Daj linka do tego wywiadu.
Czy wy serio jestescie tak ograniczeni ze nie rozrozniacie czym jest wg xyz powiedzial od faktycznego cytatu ?

6

W tej kasie i roczniku liczy się to żeby do auta było dużo tanich części i żeby kupić zadbany model jak najmniej bity i dobrze zrobiony jeśli już. W starych autach lakiernik to najdroższa zabawa. Albo będziesz jeździć pognitym paskudztwem :)

0

Jakie? Bo brak oficjalnych ofert póki co.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szkoda tylko że w kwestii presingu i bronienia jest takim parodystą.

0

jakiś link do tego ? foto, cokolwiek ?

0

daj linka

8

Walczak z Charakterem a dodatkowo mlody i doswiadczony.

9

Propozycja ponoć wyszła od 3 uzbrojonych panów z brodami którzy w nocy odwiedzili piłkarza :)))

1

Ale bzdury...średnio ogarnięty kibic widzi co jest 5. Wakacje wspólnie spędzają Messi, Suarez, Cesc. Oni może są przyjaciółmi. Myla Ci się wzory do naśladowania z koleżeństwem i przyjaznia. Jeśli gdzieś szukać mentora, przyjaciela w piłce dla Neymara to w osobie Alvesa jak już.

Wywód jak by matkę sprzedał. A właśnie pokazał jak dla niego są ważni bliscy i dał ojcu zarobić :)))

0

Rzadko można tu tak mądre rzeczy poczytać :)

3

Dziwne pytanie w sondzie. Albo nie po Polsku albo sugeruje że to decyzja klubu, a klub przecież nie ma nic do gadania.

15

jakiej umowy ? Premia jest za podpis.

2

Który wielki klub go chce ? Bo żadnych ofert nie było i to jedyna oficjalna informacja.

3

Verratti chciał odejść i nie odszedł....

4

Ty się dobrze czujesz ? Wpłaca klauzule i go nie ma. Klub nie ma nic do gadania.

23

Generalnie należy unikać bajkopisarstwa rodem z Fify w felietonach.
"Moim zdaniem Samuel Umtiti musi nauczyć się grać agresywniej i sprytniej, bo w styczniu ustąpi miejsca w składzie Yerry’emu Minie [LINK]."
Po tym zdaniu każdy ogarnięty kibic powinien przestać dalej czytać.
Transfer do Europy i ocena na podstawie filmiku YT. Daj Bozia żeby był Crackiem ale równie dobrze może totalnie się nie zaaklimatyzować i pierwszy rok mieć do odstrzału jak wielu piłkarzy z Ameryki Płd.

A już pisanie że wygryzie z miejsca Umtitiego który miał bardzo dobry sezon to jawna kpina.

0

łykaj wszystko jak pelikan dalej.
Jedyna potwierdzona wypowiedź to ta że Barca ma 60mln plus hajs ze sprzedaży. Policz jak umiesz czy styknie na Cou

1

prędzej Jehowy

1

Zostawcie dla siebie ? A to jest strona Liverpoolu czy o co chodzi ?

0

hahahah dobre :D:D

0

taaa
W fifie może i tak. W realnej piłce z takim leniem w pomocy jak Coutinho to mogli byśmy grać o puchar sołtysa.

0

jakich założeń ? Daj linka
Z czego chcesz kupić Coutinho jak nie odejdzie Neymar ?
Cou przyjdzie ( może ) Tylko jako zamiennik Neymara.

1

Doucz sie na czym polega ffp i jaka to fikcja w przypadku szejkow.

0

No już już :) Jest już dementi piłkarza :) Dajcie sobie na luz bo przed 30stka padniecie na zawał :)

1

Pierwszynraz was nie shejtuje od gimbow bo sam niedawno doczytałem:)
Ponoć Od końca 2016r zniesiony został podatek od osób fizycznych.
222 mln plus kontrakt itp i jest ich.

1

Weź zacznij coś czytać. Dlug amortyzuje koszty, płaci się mniejsze podatki i kontrolowany dług taki jak mamy my, Real czy Utd jest porządany i nikt go nie będzie spłacać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?