0

Nie ma żadnych moich mądrości. Jak byś napisał kulturalnie że wg Ciebie kupią Mbappe to bym Ci równie kulturalnie odpisał. Ale jak robisz z siebie wielkiego znawce to kończysz jako Janusz.

0

Największym Januszem to jesteś Ty. Wystarczy odrobine zainteresować się tematem żeby wiedzieć ze PSG i Real nie wchodzą sobie w droga a każda taka plota jest od razu dementowana przez Real. Real nie dementuje żadnych plot transferowych prócz tych związanych z PSG.
Czemu ? A no temu ze Perez jest bardzo mocno powiązany biznesowo z Nesseserem. Powiązany czytaj uzależniony. Poczytaj Januszku o firmie ACS Pereza gdzie buduje i dla kogo.


To oczywiście nie oznacza braku ruchów między tymi klubami ale Real nie będzie wywierał żadnej presji a Szejk będzie musiał chcieć puścić.

0

Ma obywatelstwo euro czy nie ? Ma ktoś zweryfikowane info?

0

CR już przegrał a nie wygrał. Na dziś wszystko zależy od wygrania MŚ

0

Mieli okazje nie mieli obowiązku. Nie zachowujmy sie jak dzieci że tupniemy nóżką bo nie wykupili. Widocznie znaleźli lepsze dla siebie rozwiązanie.

Oglądałem kilka meczów Rafy i grał całkiem ok ale to żaden game changer.
Gdyby kluby zabijały się o Rafe to nie było by tematu ale coś czuję że nikt nie chce dać za niego takiej kasy i jeśli w umowie będzie obowiązkowy wykup to trzeba korzystać.

2

A czy Ty umiesz czytać. Typ pisze że każdy z nich urodził się we Francji i kilka pokoleń wstecz to samo. Nawet nie sprawdził jakie bzdury pisze.

0

Są jakieś nowości o Willianie pomijając ppp ? Bo po nocach mi się śni że moglibyśmy kupić za 50mln 30latka bez wielkiej formy.
Zwłaszcza że to typ zawodnika który idealnie by pasował Valverde do 442.

2

bez przesady ja też w życiu bym nie wysłał za pobraniem bo jak nie odbierzesz to ona zamiast zarobić to zapłaci za przesyłkę w dwie strony.
Już widzę jak ktoś będzie robił wały za 50zł.

JAk w dzisiejszych czasach może słuch zaginąć jak masz jej nr tel, adres, mail itp.

7

Nie ma podnoszenia ciężarów bez koksu. Tak jak wszystkich sportów siłowo sylwetkowych.

0

Tak jak zmiotła Senegal i Japonie

2

No nic, przecież chłop sam się podsumował w pierwszym zdanie.

0

Nie. Jest to praktykowane.Np w Kleszczowie najbogatszej gminie w Polsce.

0

Również uważam że Bośniak jest lepszy.
Paulinho kosztował 40mln więc 2x mniej, Gomes kosztował 35mln i tyle trzeba liczyć bo dodatkowe 25mln zapłacili byśmy gdyby się okazał prawdziwym Crackiem a i tak pewnie nie w całości chyba że by ZP wygrał :)

Oprócz transferów które wymieniłem nie kupiliśmy nikogo za więcej niż 40? mln podstawy. O zainteresowaniu Realu nie słyszałem. City ? Oni raczej poszli w stronę Jorginho mimo że podobna kwota.

M-S świetny piłkarz, BtB z golem. Strzał z dystansu, gra głową i b.dobre podanie.Świetnie broni i atakuje. Taki "lepszy" Paulinho. Nie nadaje się na rozgrywającego ale w tercecie w pomocy Busi+6tka + SMS wyglądał by świetnie.
Bardzo podobny profil do Goretzki.

26

Grubo przesadzone. Griz po prostu wybrał kasę i tyle. Jego decyzja. Barcelona oferowała pensję najpewiej w okolicach 12-15 mln podczas gdy Atletico zapewniło Francuzowi zarobki prawie 2x większe (24mln) czyniąc go chyba 4tym najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Albo 3cim bo póki co Cris zarabia ok 21mln.

Wielu kibiców Atletico ma mieszane uczucia i jest to dla nich i dla klubu bardzo gorzkie zwycięstwo.
W dodatku piłkarz o tym profilu nie jest nam potrzebny w tym sezonie i zarząd chciał jedynie wykorzystać "okazję". Dużo bardziej potrzebujemy pomocnika który potrafi poukałdać grę od tyłu niż kolejnego napastnika.

To że sam Griz zachował się dziecinnie to mnie wcale nie dziwi. Piłkarze to niestety na ogół tłuki bez wykształcenia i obycia, zupełnie oderwani od rzeczywistości mający się za panów życia ze względu na pieniądze które zarabiają i które relatywnie łatwo im przychodzą. Patrząc na polskich to niektórzy mają problem żeby sklecić zdanie złożone więc nie oczekiwał bym od nich zbyt wiele.

Pique podobno od razu zadzwonił jak tylko się dowiedział że zostaje więc gdyby organizowała to inna firma to Barcelona by się z filmu dowiedziała.


I taka myśl na koniec. Gdyby Bartek dał Grizowi ultimatum i powiedział " szanujmy sie masz czas do xx żeby podać decyzje" to tylu samo krytykantów (może nawet Ci sami) napisali by że prezydent uniósł się honorem i przedłożył go nad dobro klubu...

0

Rynek zwariował i pytanie czy jest sens iść tą drogą. Eriksen jest absolutnie po za naszym zasięgiem o Belgu nawet nie wspominając. Ale 80mln za Pjanicia to też fortuna. My do tej pory tyle kasy raczej nie wydawaliśmy. Dembele i Cou to transfery z pieniędzy za Neymara. Po za tym dużo kasy kosztował jeszcze sam Neymar który był mega gwiazdą, plus Suarez który też nią był. I teraz nagle za 6tke na 3/4 sezony mamy wydać tyle kasy ?

Jeśli faktycznie Thiago miał by kosztować ok 50mln a można było by to jeszcze zbić Digne to jest to chyba najrozsądniejsza opcja. W meczach ze słabszymi rywalami spokojnie może grać jako 6tka a z lepszymi jako 8ka.
Jego jedyną wadą jest zdrowie bo praktycznie co sezon ma kontuzję wykluczającą go na kilka tygodni/miesięcy. W tym sezonie od końca listopada do lutego miał przerwę.

Niestety nie ma na rynku zbyt wielu piłkarzy którzy pasują do profilu rozgrywającego w Barcelonie. Podejrzewam że zarząd nie chce tyle płacić i dlatego liczą na Arthura.

Do tego zawodnicy w wieku 27/8 lat to zawsze ten sam problem. Wysoki kontrakt i w wieku 32 lat nie bardzo jest co z nimi zrobić a i sprzedać też nie ma gdzie.

Jak czytam że 80mln za piłkarz o którego nikt się w sumie nie zabija ( ale bardzo dobrego) i który ma 28 lat to promocja to nie mam pytań. Real wydał w ostatnich latach grosze i wygrał 3x LM

Langlet + Thiago za rozsądną kasę. Jak nie to sprowadzić od początku sezonu Arthura i dać szansę Aleni. Dodatkowo postarał bym się o Bruno Fernandesa który wykręcił bardzo fajne liczby w Sportingu ma 23 lata i do rotacji byłby idealny a jest do wzięcia za darmo.


1

Raczej nie. Jeśli uda się takiego piłkarza kupić tanio to 15 meczów na wysokim poziomie w Barcelonie może otworzyć mu drogę do dużo lepszego klubu a nam dać ciekawy zarobek.

0

Tak tak 50 odrazu :)
Digne po prostu nie pasuje do Barcy. O ile w defensywie gra ok to ofensywnie nic nie wnosi a blokuje utalentowanych wychowanków. Miranda czy Cucu spokojnie mogą grać na jego poziomie.
Nikt za rezerwowego obrońcę nie da 30 mln. Zreszta Bayern chce go na ławkę.
Gdyby były oferty za 30 mln to klub by go nie sprzedał za 17ale jak widać wielu chętnych nie ma...

0

Do 17 które oferują dodał 10 których nie chcą dać i wyszło mu 27 :)

0

HEj, oglądał ktoś z was TV na ipli ? Np Eleveny czy Polsaty sport ? JAk to działa, zacina się czy wszystko chodzi mega płynnie ?

0

Ja tam widzę tylko stream z TVP info i lokalnych.

0

Napiszesz jak ?? Huawei box wystarczy ?

1

Gomes dawno powinien być sprzedany ale Czynod Denisa więcej to nie wiem. Tylko co z tego? Jakie to ma znaczenie czy trochę więcej czy trochę mniej. To piłkarz na Inter nie na Barce w tej chwili.
Niech Alena dostanie te minuty.

0

Guzik by wniósł. Grywa w Intere na 10tce i na ich poziom jest ok ale oglądałem sporo meczy Interu i żadnego,szału nie ma. Z Lazio nie grał nic. A gra tam regularnie.
Piłkarz totalnie zbędny Barcelonie.

Co,do,sprzedaży. To normalne ze Inter negocjuje ich prawo. I maja racje bo nikt nam 40 mln za Rafę nie da.
Gdyby było kilka drużyn które by go chciały Inter siedział by cicho a działając w porozumieniu z piłkarzem i jego agentem wiedza jakie jest zainteresowanie.
Zupełnie obiektywnie Rafa nie jest wart na dziś więcej jak te 30-35 mln.

0

Mam ten sam problem. Z końcem miesiąca kończy mi się nc+. Zdziercy okrutni bo płaciłem 95zl.
W tej chwili najtańszy pakiet Polsatu z elevenami kosztuje 30zl.
Nie ma tam tylko tego news i fight.
Pytanie skąd wtedy brać ligę angielska.

Średnio mi się widzi kablówka w której mógłbym mieć full bo musiałbym kuc ściany :/

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Ja to myślałem że chociaż dzisiejsza młodzież żeby nie powiedzieć gimby z internetu potrafią korzystać.
Wpiszcie sobie w google "najbardziej zaludnione miasta świata" i pomyślcie czemu nie ma tam Chongqing mimo że z wynikiem 30mln powinno byc 2 po Tokio.

6

To Twoje prywatne przemyślenia czy powołujesz się na jakiś artykuł ?

0

Tyle że w ostatnie 3 lata zarobiliśmy 303mln. Co daje saldo na poziomie 195mln. Jak podzielimy na 3 lata to wychodzi że w ostatnich latach Barca wydawała średnio 65mln na sezon. I mniej więcej taki budżet co roku jest na transfery własnie.
Oczywiście w tym ujęciu nie są uwzględnione zmienne które są spore przy niektórych transferach. Ale one też są rozłożone na wiele lat. A takie 222mln z Neymara wpadło w gotówce co robi ogromną różnicę.

Real ma z ostatnich 3 lat bilans 30mln na plusie.

2

raczej Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem

0

Co by dał Dybala skoro obrona to żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?