0

Ręce opadają......

7

Jak Gimby nie wiedza kto to to, co to i jak to, to zanim się wypowiedzą ze kolejny Douglas podam prosty sposób jak mieć o nim opinie bez oglądania ilus meczy Santosu..

Odpalamy YT, wyszukujemy najnowsze compi z Lucasem już z powitaniem w Barcy. Zjeżdżamy na dół i czytamy komenty kibiców z Brazylii którzy opisują typa w kontekście Douglasa czy choćby Rafy który szans na dorosła kadrę nie ma.

Jak się komuś nie chce lub nie zna języka to,w skrócie. 10tka Santosu (co już dużo powinno mówić). Jeden z najlepszych pomocników ligi. Dość chaotyczny w dryblingu, raczej wolny ale podobno genialnie podający.
ZP nie wygra ale na dziś Zjada Suareza czy Rafinhe.

W tym okienkumzarzad chce kupić prawdziwego rozgrywajacego i PO na lata. Na tyle starczy. Potrzebny w tym sezonie budżetowy zmiennik Iniesty jednocześnie nie blokujący Aleny. Za rok pewnie przyjdzie ktoś dużo lepszy jeśli będzie taka konieczność.
Ja bym chciał J.Viere ale będzie za darmo Lucas.
Tyle.

1

Uffff

3

Jak ktoś łyka wszystko jak pelikan to potem jest płacz.

Redakcja postanowiła Cię wysłuchać i do momentu ogłoszenia oficjalni rezygnuje ze wszystkich newsow w tym z porannego przeglądu bo tam tez są newsy transferowe z dupy.

Także ten tego, kolejny news na stronie po 1 lipca zapraszamy :dddd

2

Chłopie on nie przekonał do siebie nawet trenera Barcy B a Ty byś go chciał w pierwszej drużynie sprawdzać.

Znany jest z jednej akcji z młodzieżowej LM. To wszystko.

0

Miały ? Ktoś Ci obiecywał ? Daj linka

0

Tu nie chodzi o szczegóły tylko o to ze 90% sapie bo czyta transfer w komentarzach i nakręcają kolejnych. Stawiam ze mniej niż połowa wypowiadających się czyta cały art.

Równie dobrze latem przyszłego roku może się okazać ze Barca sprzeda go do Chin za 20-30mln.

Geble
Ktoś kto się kompletnie nie interesuje może tak. To tez dużo zależy od profilu gracza.
Nie kieruje się nigdy compi i obejrzę z ciekawości jakiś mecz jak będzie na eleven.
Stwierdzam jedynie fakt ze potrafi zagrać mega prostopadła piłkę. Czy udało mu się to 10x w karierze i z tego jest filmik nie wiem.

Kapi
Wyłącz Fife.Moge Ci wymienić x piłkarzy którzy zatrybili w wieku 27+ (Payet) czy takich którzy grają z ogórkami w Chinach a są podstawowymi piłkarzami Repry która jest jednym z faworytów do wygrania mundialu(Paulinho). Są tez tacy co w reprezenetacja nie grają a w zeszłym sezonie byli by może zbawieniem(Mata).

Nie znam gościa ale ten cały hejt jest żenujący.

1

Skąd przychodzi ? transfer odbywa się między klubami. To jest podpisanie umowy z wolnym zawodnikiem.

Po za tym irytuje już to spinanie się ze kolejny douglas, wałek itp.
Gość jest w szerokiej kadrze Brazylii i może pojedzie na mundial. Ma 27 lat jest doświadczony i przyjdzie za darmo. Może okazać się wartościowym zmiennikiem bo od Suareza przecież gorszy nie będzie.

Jeszcze jak czytam ten płacz o Denisa który gra okrutny piach i nie jest naszym wychowankiem to już ogólnie mnie mrozi.


Nie oceniam po filmikach ale takich prostopadłych piłek jak sa na jego kompilacjach to nasza pomoc po za Iniesta nie zagrała chyba żadnej.

1

Przecież ma przyjść za darmo jako wolny zawodnik. O jakim transferze piszesz ?

3

Kupowac ? Potrafisz czytac ?

1

Przecież 99% ludzi tutaj nie obejrzała żadnego ligowego meczu Benfiki w tym sezonie :)
Filmik na YT jest nawet z Rasiakiem i wypada tam świetnie.

Na młodzieżowe mistrzostwa Europy gdzie gra większość gwiazd ( prócz tych które kluby nie puściły ) pojechał Cancelo mimo że są w tym samym wieku.

Somedo za to jest zmiennikiem przeciętnego Soaresa z przeciętnego klubu w PL w turnieju o puchar sołtysa zwanym pucharem konfederacji.

0

Denis jest najsłabszym z pomocników. Nie jest naszym wychowankiem. Jak dla mnie powinien być pierwszy do wylotu.

3

A wyobrażasz sobie że gdy wynik się nie klei to Messi idzie do środka i zwalnia skrzydło ? Czy tego też sobie nie wyobrażasz ?

0

Messi w reprze miał od groma bardzo słabych meczy.
W Milanie grał bardzo dobrze. 43 wykreowane szanse na 17 meczy to bardzo dużo.
Idealny zmiennik a ze wzgl na swoją szybkość idealny też gracz by wejść w końcówce gdy wynik się nie układa.

W dodatku bez strat w jakości gra na obu skrzydłach.

1

Po zmiennika przeciętnego Soaresa ?

0

To nie umowa z telekomem. Piłkarz nie może zerwać kontraktu jeśli nie kończy kariery.

1

Patrząc na to co zadziało się 15 lat temu ciężko jest zgodzić się z teorią że nr1 to aspekt sportowy.
Zapewne część pamięta ale tak na szybko. Po wygraniu LM, gdzie kluczowa dla Realu była postawa 2jki DM C.Makelele i F.Conceicao oraz trenera który dawał atmosferę czyli Sfinksa, Perez zburzył wszystko jak domek z kart. Sprowadził Becksa którego nie chciał Sfinks, więc i jego zwolnił a zatrudnił Carlosa Queirosa.
Z roku na rok posypał cały Real....

Perez to przede wszystkim biznesmen.
Może przemawia do mnie niechęć do Cr7 ale uważam że Real bez niego i tak by wygrał finał z Juve. A większą część sezonu grał po prostu słabo.

Co więcej to był pierwszy sezon gdzie Cris nie walczył już z Leo o Pichichi. Sporo dostawał odpoczynku. Kolejny sezon może być w tym jeszcze bardziej postępujący zwłaszcza że są MŚ i każdy będzie chciał być wypoczęty i w formie.

Nie ma lepszego momentu żeby sprzedać Crisa. Ostatni żeby zarobić na nim i jednocześnie po takim sezonie jak ten, Zizu będzie miał ogromny kredyt zaufania.

2

Jakich slowach. Daj cytat bo ja poki co widze tylko "wg gazety xyz Marco powiedzial"
Nie lykajcie wszystkiego jak pelikany bo pozniej nie da sie czytac tych waszych zali jak cos nie wyjdzie.

0

Ta bajeczna kwota to 6mln ?:))) Nie osnieszaj sie. Przeciez przychodzac do Barcy dostanie podwyzke.

Twoja argumentacja jest przezabawna. W normalnym zyciu jak zawierasz umowe na np 2 lata z pracodawca to kazda ze stron ma prawo ja rozwiazac z okresem wypowiedzenia.

Twoje przyklady sa totalnie z...

2

zamkneła bo ? Przecież idzie do Realu za 26mln, ocb ?

0

Średniak ? Jeśli chodzi o drybling to zjada na śniadanie Hectora. Jeśli chodzi o obronę to ciężko stwierdzić ale w meczach z Realem J.C wypadał bardzo dobrze. Bellerin asem defensywy nie jest.

U nas PO ma więcej asyst niż ofensywny pomocnik. Ogrom goli strzelamy po zagraniach wbiegających bocznych obrońców.

0

To 3 lata przesiedzi na trybunie i zalatwione

0

Geniusz !!!!

0

Co znaczy dostosuje się do ofensywnej gry ? Zabroni przeciwnikowi atakować większą liczbą graczy ?

W obronie założeniem było że graliśmy 442. Zwolniony z obrony w teorii był Messi i Suarez. I właśnie przez to że tak rzadko wracał Neymar a Iniesta ma swoje lata biegaliśmy mniej od przeciwnika po 10 km.

Nie przegraliśmy z Juve 3:0 i z PSG 4:0 bo mamy słabą obronę albo słaby atak tylko dlatego że przeciwnik biegał zdecydowanie więcej. 10 km to tak jak by grałz jednym zawodnikiem więcej.

A swoją drogą pierwsza bramka Juve jest właśnie efektem nie wrócenia się Iniesty.
Kiedyś Real grał 4-2-3-1 z Modriciem i Kroosem na DM, dziś zamienili jednego ofensywnego gracza na Casemiro i chyba nie muszę pisać który Real więcej wygrywa.

1

bzdura i to totalna. Valverde to trener który ogromną uwagę przywiązuje do zaangażowania w grę defensywną i ogólnie obronę.

Zamiast pisać dyrdymały zajrzyj kto u niego grywał na 10tce a będziesz wiedział że to zawodnik który biegał więcej od Iniesty o Messim nawet nie wspominając.



W LE 10tka Bilbao miała 3,7 Tackles ( ciężko znaleźć polski odpowiednik ) na mecz, przy 0,5 Iniesty, czy 1,3 Rakiticia.



Jesteście zafixowani na pkt obrazkowych ustawień typu 4-2-3-1 i większośc uważa że bez znaczenia jest profil piłkarza i każdego można w to ustawienie wstawić i będzie równie dobrze.



Żaden trener w tym Valverde nie będzie grał 4-2-3-1 z Messim na 10tce i tak kiepskimi w destrukcji skrzydłowymi jak Neymar/Dembele/Deulo itp...

0

Robi to w znacznie większy, stopni niż Coutinho. A jednocześnie za małym. Dlatego są później takie różnice w ilość km przebiegnietych.

1

Ale przegraliśmy je bo nie biegaliśmy. Jak przeciwnik w meczu biega 10km więcej to praktycznie tak jak byś grał w 11 na 10.
Dlatego pomocnik który przyjdzie nie może biegać jeszcze mniej od tych których mamy. A jednocześnie musi być od nich lepszy w kreacji i wizji gry.

Dlatego tak ciężko o pomocnika do Barcy.

1

heatmapę tak, bo cofa się i rozgrywa. JAk prześledzisz pozycje na której jest wystawiany to tylko skrzydło praktycznie. Czemu ? Bo nie biega, nie walczy i nie odbiera.

1

Skąd wiesz że się interesuje ? podaj linka do wypowiedzi kogoś z klubu.

1

Oczywiście bo przecież teraz cudem spadku unikneliśmy nie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?