Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok. Przynajmniej juz wiemy jak abstrakcyjny poziom czytania ze zrozumieniem prezentujesz :)
Ja o 25 latku Ty o Rudym :)
Granie w Fife itp pozostawia skaze w postaci szukania tylko mlodych zdolnych. Spoko wybaczam.
3
I bardzo elektryczny ale z tym kompilacji na YT nie znajdziesz.
0
To podaj mi tych piłkarzy którzy grali u nas 10 lat na SO ?:) Nikt tyle w jednym klubie nie siedzi po za wychowankami i nielicznymi przypadkami.
Będziesz wolał jak na Real będzie musiała wyjść para stoperów po 20 lat.
Na dziś w topie nie ma żadnego obrońcy w bardzo młodym wieku. Przypadek ?
0
Wolal bym ogarnietego taktycznie obronce z europy w wieku 25-27 lat czyli juz z doswiadczeniem. Z mlodych jest Marlon, Sam i ten mlody urugwajczyk co gra teraz na MS u20.
Akurat obrona to taka formacja gdzie doswiadczenie ma duze znaczenie. Meczy jest tyle ze kazdy bedzie zadowolony.
0
od razu chce mi jakieś gówno ściągnąć na dzień dobry po kliknięciu w linka. Od razu po kliknięciu w linka macie transmisje ?
Git, w innej przeglądarce działa :)
0
trzeba sie logowąc czy coś ?
0
Czego się spodziewasz jak średnia wieku tutaj to 15 lat. Aż dziwne ze Ci Linek nie napisał ze Wijnaldum ma lepsze statystyki a gra na tej samej pozycji :)))))
1
Zwracam honor. A co do kompromitacji to nie mam się czym martwić. Jak się na czymś nie znam nie oglądam to nie wypowiadam się. A jak już kieruje się statystykami to nie z Tm gdzie przy dobitkach zaliczają asysty.
Tutaj zwykła pomyłka nie zauważyłem ze to nie do mnie. Sorki.
1
Co post to masakra. Tak Deulo nie wygląda na wielkiego w Milanie ze wrócił do kadry Hiszpanii....
1
Ja oglądam mecze a czym Ty się kierujesz ? Pewnie Fifa i to jest mądre. Ograniczony jesteś wybitnie bo nawet nie zauważyłeś ze jak juz patrze na statystyki to wykreowanych szans czy kluczowych podań bo to u pomocnika robi wartość a Ty wyskkakujesz z bramkami. Oszczędź sobie kompromitaci.
Linek zabawny jesteś serio. GW grając z Canem i Hendersonem jest najwyżej ustawiony. Wklejasz linki z Tm dla którego MC to zarówno Xavi jak i Isco i jeszcze się madrujesz. Zacznij coś oglądać.
3
Bardzo te same pozycje. Oglądasz PL czasem ?
Holender w 3 osobowej pomocy grywa najczęściej jako najofensywniejszy pomocnik a A.H jak choćby wczoraj jako DM, pomocnik najbliżej grający własnego bramkarza. Mimo to liczba wykreowanych szans prawie taka sama.
4
Przecież Coutinho już potwierdził w niedawnym wywiadzie że na 100% tego lata nie przejdzie do Barcelony więc ocknijcie się .To samo z Verrattim, nie ma szans na ten transfer.
Mamy MSN które jest genialne i które jako całość daje bardzo mało w obronie. Zresztą widać to było w pierwszym meczu z PSG i Juve.
Potrzebujemy cracka na prawą obronę z gazem i dryblingiem bo Roberto takim piłkarzem nie jest. I potrzebujemy rozgrywającego. kogoś przez kogo będą przechodzić wszystkie piłki kto potrafi rozegrać pod presingiem i kto ma dobre otwierające podanie a dodatkowo dużo biega i jest dobry w odbiorze.
A.H jest genialny w odbiorze a dodatkowo lepszy od każdego naszego pomocnika po za Iniesta w rozegraniu czy ostatnim podaniu. Iniesta na bank jeszcze sezon zostanie i jeśli będzie dużo odpoczywał w tych najważniejszych meczach będzie nr1.
Podstawową parą w środku pomocy w Realu jest Kroos Modric czyli piłkarze bardzo podobni do A.H.
0
A rakuten to jaka firma ?? I kiedy drużyny sponsorowane przez Katarskie linie lotnicze będą miały graczy stamtąd?
1
gra za Luczo ma tyle wspólnego z grą za Pepa co Verratti z Coutinho. Czekaj, tu wszyscy piszą o nich wymiennie....
Tyle w temacie.
0
Eusebio to z 10x mówił że nie ma zamiaru wracać do Barcelony..
11
Najsłabszy ze wszystkich pomocników. Ma już 23 lata i nie jest wychowankiem klubu. Statystyki w lidze oszałamiające bo 0,5 kluczowego podania na mecz i tyle samo udanych dryblingów. W dodatku kosztował grosze więc nie trzeba go na siłę trzymać.
Rozegrał aż 19 meczów w których grał min. 45minut.
Jasne jest że nie każdy zaskakuje za młodu i nagle w wieku 26l może stać się crackiem ale na dziś to wg mnie pierwszy pomocnik na sprzedaż.
Jak klub by otrzymał za niego 10mln to będzie sukces.
Oczywiście warto się zawsze zabezpieczyć np "wymuszeniem" klauzuli odstępnego innej dla Barcy ( bo prawo pierwokupu o którym pisze połowa nic nie daje) ale na dziś piłkarz na sprzedaż.
8
Ale co ma system gry w ofensywie do defensywy ?? Czym się różni 4231 od 451 ? Niczym.
Góra 2 graczy może pozorowac grę w obronie a Ty chcesz kupować kolejnego.
Potem zdziwienie ze Juve czy PSG przebiega 10km więcej.
Juve gra 4231 na bokach Mandzu i Cuadrado tyrajacy w obronie. Bo gdy bronią to w 442.
Wystarczy obejrzeć jak straciliśmy pierwszego gola z Juve. Iniesta nie wrócił i Igła na 40m rozrzucil piłkę na skrzydło. Gdyby grał Modric nigdy by to się nie stało.
Potrzebujemy rozgrywającego który tyra na zespół a nie kolejnej dreptajacej gwiazdy.
2
Trzeba trzymać kciuki za Juve....a wtedy GiGi dostanie złota piłkę. Zwłaszcza jeśli nie stracą dziś i w finale gola
1
Kolejny raz Real pokazuje że nie ma problemu w ściąganiu mega utalentowanych graczy na genialnie obsadzone pozycje. Tylko u nas jest stękanie " przecież jest xyz więc nie będzie grał" itp.
MArcelo jest na dziś najlepszym LO i Theo przez myślę 2 sezony będzie rezerwowym. Chyba doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Potem widać to w lidze. Real wystawia rezerwy i koszą pkt aż miło. My rotujemy 5 piłkarzy i oczy krwawią.
Co do samego grajka to ja się ciesze że nie przyjdzie. Digne jest na wskroś poprawny ale w drugiej drużynie gra Cucurella który mega się zapowiada i powinien dostawać swoje szanse.
0
SeVilla która ma dowolność transferów, całkiem duży budżet i wydała latem kilkadziesiąt mln na wzmocnienia ma 6 pkt więcej od Bilbao które bazuje tylko na wychowankach.
Sampa to geniusz a Valverde cienias.
0
I sezon w sezon zawodziL w LM. Toczył wyrównane boje w grupie z Realem by odpadac z bezplciowym City.
0
Też jesteśmy poukładani finansowo i marketingowo. Wg wszystkich rankingów mamy przychody na poziomie a czasem wyższe niż Real.
Real sprzedaje za dużą kasę bo w ostatnich latach trafiał dużo bardziej z transferami od nas. Isco, Asensio,James. Morata to wychowanek. Kogo chcesz sprzedać za wielką kasę ? Denisa Suareza czy Rafinhe ?
0
Bardzo rzadko i bardzo słabo w porównaniu np do Cavaniego.
0
W zeszłym roku rozbiliśmy Real bez Messiego, w tym wygraliśmy wyjazd bez Neymara. Rakitic z Realem 3 kluczowe podania a jego średnia to 0,8.
Posiadanie MSN ma swoje ogromne zalety ale ma też wady. Co dała gra Paco z Realem ? To że zawsze pomagał w obronie Albie grając "na skrzydle". Neymar ma pojedyncze mecze gdy pomaga z zaangażowaniem w obronie. Messi nie robi tego Suarez również.
Iniesta jest gwiazdą i ma posłuch w szatni więc nie ma problemu z braniem odpowiedzialności na siebie na boisku. Reszta po prostu woli podać do Neymara/Messiego a Ci albo mają dzień albo nie.
Czy Roberto będzie zbawcą naszej pomocy ? Nie sądzę. Czy Alena już w przyszłym sezonie będzie nowym Iniestą, też mi się nie wydaje.
Nie potrzeba żadnej rewolucji. Potrzeba uzupełnić skład piłkarzami pasującymi do naszej gry czego od dawna nie robił Lucho.
Potrzebny jest PO do pary z Vidalem. SO bo odchodzi Rudy i potrzebny jest jeden środkowy pomocnik. Taki który potrafi biegać, walczyć ale i kreować.
Ja rozumiem że Messi się nudzi jak przeciwnik atakuje ale ma już Suareza i Neymara więc styknie. I ostatni temat to skrzydłowy który potrafi grać po obu stronach. Tu akurat prosta sprawa bo za 12mln może wrócić Deulo. Ponad dwie wykreowane okazje na mecz w Milanie i mega speed. Game changer z ławki jak się patrzy.
Części piłkarzy po prostu trzeba podziękować. Oczywiste typy to Rudy i Arda.
Ale skoro do pomocy ma wrócić Roberto i mamy kupić jednego pomocnika to logiczne że trzeba 2 zawodnikom podziękować. Suarez nie zagrał nawet jednego dobrego meczu, i grając tak mało trudno o rozwój. Zostaje jeszcze ktoś z trójki Gomes/Rafa/Rakitic. Sprzedaż Gomesa po jednym sezonie była by głupotą.
Gdyby była szansa na zakup Verrattiego sprzedał bym Rakiticia. Ale wg mnie takiej szansy nie ma.
1
A co ma Keita z Eriksenem wspólnego? Przecież grają na innych pozycjach.
0
Cucurella gra jak z nut i średnio 3 x dziennie można poczytać kto by go nie chciał. Zakup Theo jest totalnie bez sensowny.
Są inne pozycje wymagające wzmocnień a z 3-4-3 juz Lucho się wycofał i nigdy w sumie by nie sprobowal gdyby nie kontuzja Vidala.
1
Nie wiem o co wielkie halo. Przecież ma rację. Malaga o nic nie walczy i o ile sympatie piłkarzy są mocno podzielone a duża część po prostu chce się pokazać przeciwko Realowi bo walczą o swoje interesy, a zagraniczni to już w ogóle mają wyje... o tyle Michel to madrycka menda i nie zdziwił bym się jak by postanowił "porotować" składem na Real.
Barca wywołała celowo szum żeby doprowadzić do takiej sytuacji jaką mamy teraz. Temat jest tak gorący że Michel wystawi najmocniejszy skład na Real a reszta już w nogach piłkarzy.
0
Ale my nie gramy 4-2-3-1. Thiago w tym sezonie grywał i w środku i nawet jako Defensywny. Oczywiście grywa też jako ofensywny bo jest bardzo uniwersalny.
Eriksen grywa jako 10 ewentualnie po prawej stronie. U nas musiał by grać zdecydowanie niżej.
Piszesz że oglądasz tak dużo jego meczy. To z pewnością wiesz że gro asyst Duńczyka jest po stałych fragmentach lub dorodkowaniach i strzałach głową Alliego (188cm) czy Harrego (188cm).
Rakitic jak przychodził do Barcy też był królem asyst.
PS. Jednak mało oglądasz skoro twierdzisz że Thiago gra głównie jako 10tka.
7 meczów jako AMC w 4-2-3-1, 9 jako DMC w 4-2-3-1 i najwięcej bo 17 jako MC w 4-3-3.
1
A co ma Verratti do Eriksena ? Duńczyk głównie grywa jako 10 a Verratti zdecydowanie niżej.
4
Po pierwsze ściema a po drugie od razu widać jakie niektórzy mają pojęcie o swoim klubie.
Iniesta miał 2 kontuzje i nie zagrał w przynajmniej 10 kolejkach i tylko dlatego Gomes ma wiecej min. Jeśli nie grał w innych meczach to tylko po to by oszczędzać go na ważniejsze mecze.
Argument ze mało gra od razu pokazuje absurdalnosc tego newsa.