Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Herrea, kto to ?
Co tzn że nie jest przyszłościowym graczem ? Ma 32 lata czy co ?Bo nie opłaca się go kupować w Fifie.Bo tam jest hype na kupowanie jak najmłodszych talentów.
Każda drużyna ma swój 3-4 letni cykl. Herrera jest idealnym piłkarzem na nową Barcę Valverde. Prócz wychowanków prawie nikt nie gra w klubie po 8-10 lat.
Nie pasuje do Barcy bo ? Jakiś argument ?
0
buahahaha. Tak gdzie to widzisz ? Daj chociaż jedną wypowiedź kogokolwiek związanego z MArco że chce odejść.
Póki co była jedna, Marquinhosa że obaj na 100% zostają w PSG.
41
Znów sapiący eksperci opanowali forum.
To są mistrzostwa U21. Nie będzie tam żadnych nagłych objawień bo grać tam będą piłkarze którzy mieli 21 lat gdy startowały eliminacje a dziś mają po 23 lata.
Większość kadrowiczów to już podstawowi piłkarze swoich klubów.
Williams, Sandro, Gaya,Saul ich mają obserwować ?
Każda z wyróżniających się postaci poszczególnych drużyn jest doskonale znana konkretnym skautom odpowiedzialnym za daną ligę.
0
Podałem Ci konkretne cyfry a Ty dalej swoje bez żadnych argumentów.
Co znaczy bardzo niedokładny i chaotyczny ? Ponad 80% celności podań w słabej drużynie i będąc wysoko ustawionym to jest brak dokładności ?
Bardzo dobry Viera grając praktycznie wszystko ma 85%.
Masz jakiś argument ? ale wiesz, taki merytoryczny.
3
Jakieś potwierdzenie tej teorii ?
Bardzo dużo widzi i ma bardzo dobre podanie. 0,8 kluczowego podania na mecz grając same ogony. Tylko 3 meczach w LP zagrał przynajmniej 30minut.
Dla porównania Jese ma 0,9 kluczowego podania grając w tym samym czasie 5x pod rząd po 90min. O czym rozmawiamy.
Denis Suarez ma 0,5 kluczowego podania na mecz też zagrał 10 meczy w tym sezonie ale meczy powyżej 30m ma 6 czyli 2 razy więcej.
Suarez ma 2x więcej rozegranych minut od Alena. I w całym sezonie o 1 wykreowaną sytuację więcej.
Pozycje praktycznie identyczne bo i jeden i drugi grają na zmiane na środku i na skrzydle.
PS. Wspomniany Jese ma o 2 wykreowane sytuacje więcej i również 2x więcej rozegranych minut.
Suarez jest 2 lata a Jese 3 starszy od Alena i żaden ofensywnie nie ma nawet podejścia do Chorwata...
8
Masz pojecie....
Halil ofensywnie to jeden ze zdolniejszych pilkarzy mlodego pokolenia. Drybling czy rozegranie kilka polek wyzej od tych co graja za niego np Jese.
Nie wspominajac o Gijon gdzie z biegiem czasu wyladowal na lawie.
Ta sama sytuacja co z Deulo. Taki sam truchtacz i pozorant w grze obronnej. W takich druzynach jak Gijon cz LP albo jestes mega crackiem i wszystko jest ustawione pod Ciebie albo musisz biegac i walczyc.
Deulo w przecietnym Evertonie nie dal rady a w Milanie z aspiracjami na LM jest gwiazda i wrocil do kadry. W koncu zaczal wiecej biegac i ktos postawil na niego.
Pisalem to juz gdy Halil gral w SG. Albo zacznie biegac wracac i walczyc i przy okazji ktos da mu szanse na srodku albo kariery nie zrobi. On biega mniej niz Messi momentami !!
1
tak, z pewnością. MAjąc tylko 6 piłkarzy któzy walczą i pracują i 4 gwiazdy które biegają od wielkiego święta na bank byśmy wygrywali wszystko.
Real MAdryt obronił LM grając 4 pomocnikami z których każdy walczył i pracował ale i tak niektórzy jadą na swoich wizjach z Fify...
4
News z dupy jak 99%. Nie ma zadnej wypowiedzi samego zainteresowanego.
A co do 3 skrzydlowego w Barcie to bedzie pierwszy wchodzacy za Messiego/Neymara i musi byc to gracz ktory cos daje i sam potrafi wygrac mecz. Biorac pod uwage ilosc meczy na bank rozegra ponad 2tys min.
W dodatku gdy wynik jest zly i trzeba gonic to idealniy wchodzacy z lawki na skrzydlo a Messi do srodka.
Znow nic nie wygrany bez wartosciowej lawki.
0
Myślę że jedna z grubszych plot i nikt go nawet nie bierze pod uwagę podczas tego okienka.
1
Pod żadnym nie zjada. Ilośc goli, asyst, kluczowych podań udanych dryblingów PRZEPASĆ.
Ba, mieliśmy nawet okazje zobaczyć jak się prezentują naprzeciw siebie i co tam też go zjadł ?
Nie mniej jednak od dawna wiemy że ZP wygrywa ten kto osiągnie sukces drużynowy i ok nie ma co zaklinać rzeczywistości...
1
Masz rację. Jest prawonożny. Co do Cou to nie ma nic wspólnego z Verrattim. W dodatku defensywnie jeden z największych pozorantów. Pomocnik musi biegać, odbierać, pracować. Dlatego grywa na jako jeden z 3 napastników w Liv.
1
Żeby grać z kontry to trzeba się bronić. Cięzko o to z Messim,Neymarem,Suarezem i Dembele którzy o defensywie mają takie pojęcie jak Cristiano o dryblingu.
1
W przeciwieństwie do zamachu na życie Komora :)
18
Dużo asyst ale kto ogląda grę Kogutów wie że większość z nich po różnego rodzajach dośrodkowaniach, z gry lub stałych fragmentów. Np super mecz Chelsea i wygrana 2:0. Oba gole Alli obie asysty Duńczyk. Obie bramki po strzałach głową.
Przerabialiśmy temat z Rakiticiem. Przychodził jako jeden z najlepszych asystentów ligi. Tyle tylko że 3/4 asyst miał po stałych fragmentach gry. Bramy strzelali Fazio 195cm, Iborra 190 czy Mbia 190cm.
W Totkach Alli 188cm czy król Harry 188cm plus obrońcy.
Nie twierdze że to zły piłkarz żebyście mnie tu nie zjedli. W dodatku świetnie uderza z dystansu, dużo biega i nieźle pracuje w defensywie mimo że grywa głównie jako 10 lub po prawej stronie.
To też jest wada bo najbardziej ofensywny pomocnik u nas powinien być prawonożny.
0
Tu już nawet nie chodzi o człapanie. Real ma w środku Kroosa,Casemiro i Modricia i każdy z tych piłkarzy zawsze będzie lepszy w odbiorze od nawet nie wiem jak zmotywowanego Cristiano. Równowaga między ilością piłkarzy biegających i dobrych w odbiorze a ilością kreatywnych musi być.
1
Ale co z tego że rozgrywa. Nie wraca nie biega, Suarez biega tylko w presingu ale bardzo rzadko wraca za akcją pod własne pole karne, w zasadzie wcale. Neymar również robi to w najwazniejszych meczach i to nie wszystkich patrz PSG czy Juve. Tyle limit wyczerpany. Nie ma więcej miejsca dla piłkarzy którzy nie walczą i nie biegają i nie są dobrzy w odbiorze.
Możesz Messiego przesuwać gdzie chcesz ale nie zmieni to liczby piłkarzy którzy muszą walczyć i biegać a Dembele nie jest takim piłkarzem.
Chcesz Messiego na 10tce, spoko ale na skrzydło musi iść wtedy taki Vidal który będzie na gazie wracał za każdą piłką...
0
Daremny Twój trud :)
Sokot. Messiego można cofnąć nawet na Dm tylko ze od POmocnika nawet ofensywnego wymaga się biegania i odbioru.
Valverde grał 4231 Ale tam na 10tce grał Benat który również grywał jako jeden z 2 pivotow. Biegał walczył presowal odbierał.
2
Daj spokój nie przekrzyczysz trenerów z Fifi :)
Ja bym jeszcze do tego na defensywny, ustawił Inieste z Coutinho a co tam :))
4
Genialne ustawienie. Zamiast biegać 10 km mniej od przeciwnika biegali byśmy 12 km mniej :)
1
Daj tez linka do postów ludzi którzy oglądali L1. Opinia na podstawie jednego meczu reprezentacji i pisanie na tej podstawie kto się nadaje a kto nie do Barcy jest przezabawne.
Zwłaszcza ze L1 zakończyła rozgrywki 2 tyg temu, ciekawe czy w tym czasie trenował, jest już po,sezonie i pewnie to był jego ostatni mecz przed wakacjami. Towarzyski dodajmy....
1
Daj linka ze oficjalnie potwierdzono ta ofertę.
0
Zanim napiszesz komentarz zadaj sobie trud sprawdzenia ile mistrzowie poszczególnych lig zdobyli pkt. Real nie jest rekordzista a różnice są bardzo małe. W PL bardzo szybko było wiadomo kto zgarnie mistrza w PD do ostatniej kolejki była walka.
Niestety wiele lat niesprawiedliwych podziałów w PD sprawiło ze kluby z tej ligi mimo dobrej jakości maja mało gwiazd które ludzie chcą oglądać. W dodatku to nie super poziom sportowy tylko kasa szejkow/oligarchów zawiodła PL tam gdzie dziś jest.
Gdyby nie oni to bez Chelsea i City liga była by dużo słabsza. A gdyby 2 takich zainwestowało tyle kasy w dajmy na to Villarreal i Malage to dziś PD była by na miejscu PL.
0
Dyskusyjna teoria. W Barcy zawsze boczni obrońcy robili grę. Wystarczy sprawdzić ile Alves sezon w sezon stukał asyst. Jego rekord to 15. Dla porównania rekord Coutinho to 7 asyst w sezonie ligowym.
Zwłaszcza PO robi u nas grę bo Messi już z 5-6 lat nie gra jako skrzydłowy i cała prawa strona należy do PO.
9
No oczywiście ma tragiczny. Świadczą o tym tragiczne wyniki z Realem i Atletico...
0
Ciagnie Real ? Przez 3/4"sezonu codzienne newsy ze Isco odchodzi bo ma dosc lawki a tu prosze.
Najwieksza gwiazda Malagi w tym sezonie jest Sandro :))) Kupujemy ?
0
Cou już potwierdził że zostaje w kolejnym sezonie w The Reds
5
Daremna Twa misja :) W Fifie nie jest crackiem więc nie przekonasz ludzi. Co innego gdyby miał 19 lat wtedy każdy by pisał " brać i niech się ogrywa" albo " brać i wypożyczać" .
Bo przecież 25 latek to za 2 lata już będzie stary :)
0
Tylko Gomesa nikt nie wybrał najlepszym graczem sezonu w drużynie.
6
Bardzo utalentowany zawodnik i to będzie kolejna wielka głupota jak zarząd nie przekona go do podpisania nowej umowy.
Prawda jest taka że takie sytuacje jak z Moratą zdarzają się bardzo rzadko. BVB czy Monaco nie będą nam wychowywać piłkarzy żebyśmy odkupili ich później za 10mln.
Zawsze najlepszą opcją jest PD bo piłkarz nie musi się aklimatyzować uczyć języka itp. Tyle tylko że trzeba trafić z klubem a Barca ma do tego ogromnego pecha.
Granada miała być w tym sezonie z PAco mocną drużyną grającą techniczną piłkę a okazało się że grają padake i Samper wiele nie zyskał.
Trzeba też pamiętać że dół tabeli PD głównie broni i dobry technicznie grajek który ma problemy z wracaniem za piłką i walką w defensywie często siedzi na ławie kosztem lepszego taktycznie wyrobnika.
0
W sobote o 12
up.Faktycznie. Tak było jeszcze rano na flashsocre.