0

Ale przecież tam nic złego nie ma. W sumie to prawda. Denis i Vidal i tak na bank odejdą. Jeśli przyszedł by Griz Paco również nie ma czego szukać i tak gra tyle co kot napłakał. Gomes również jest już po za klubem to samo Rafa aczkolwiek szanse Interu na LM są co raz słabsze.

Jedynym piłkarzem który może zostać gdyby transfer Griza był bujdą jest Paco.

0

Szybkie pytanie. Wie ktoś czy jakaś stacja transmituje środowy mecz Barcy ?

2

Szkoda tylko że właśnie podstawowym obrońcą został piłkarz który do momentu kłopotów kadrowych miał status Ardy.
Człowiek by miał trochę więcej wiary gdyby to Inigo był naszym 3/4 obrońcą...

0

co jest kur...z transmisją na Eleven ?? aaa dobra 126

0

raczej Twoja naiwność

1

Po 1 to mecz z Juve nie ma nic do rzeczy bo kartki w weekend nic nie oznaczają w kontekście LM. O Zmęczeniu też nie piszmy bo SO ma bardzo długie okresy przestoju w meczu. To nie pomocnik.
Po 2. To że wystąpią razem nie oznacza że nie zagrają z Valencią, bez przesady. Uzbierali 4 kartki w 11 kolejek.
Mając to na uwadze może dadzą radę bez kartek. W dodatku jesli wynik będzie po naszej myśli zawsze może jeden zejść w przerwie.


Lekceważenie Leganes może sprawić że stracimy w sob 2pkt potem z Valencią nawet z Pique i Umtittim kolejne 2 i z 8 pkt przewagi zrobią się nic nie znaczące 4.

Valencia na wyjeździe to wkalkulowane ryzyko. Są w gazie mają świetnego trenera grają tylko ligę i są wypoczęci. Wcale wielkich cudów nie gramy i równie dobrze z U i P możemy przegrać czy zremisować.

Oczywiście że idealnie by było gdyby Real przegrała my wygrali 2 następne kolejki i mieli 11pkt przewagi ale ja status quo po 13 kolejce biorę w ciemno.

2

Oczywiście że napisałeś nie rób z siebie idioty teraz. Miej jaja jak facet napisać że się pomyliłeś a nie brniesz dalej.

Cały ten płacz o Suareza który nic wielkiego nie gra jak dla mnie jest spowodowany tym że 90% userów tej strony uważa go za wychowanka...

Gomes, Arda, Suarez, Vidal, Paco. Piłkarze którzy nic wielkiego nie wnoszą do tej drużyny, nie są wychowankami klubu i nie widzę sensu na siłę ich trzymania jeśli pojawi się dobra oferta.

Denis nie zrobi furory grając ogony. Teraz już mało gra a jak w końcu zarząd kupi jakiegoś sensownego pomocnika który będzie grałna wymaganym w tym klubie poziomie to nie pogra już wcale. W dodatku połowę swoich minut dostaje na skrzydle gdzie zaraz wróci Dembele.

Alena ma 19 lat, jest cule od urodzenia i wole żeby to on dostał każdą minute Suareza na boisku.

1

by z chwilę wypuścić sobie totalnie bez wyczucia piłkę....

1

który mnóstwo meczów rozegrał na 10tce w zeszłym sezonie.

0

jeśli Brazylia wygra u siebie to i remis wystarczy.

0

Ekwador 2800m więc ciężko się tam gra

0

o czym Ty piszesz ? PSG nic nie musiało robić żeby wyrwać Neya. Miał klauzule i tyle.

0

A o Payecie kiedy uslyszales wielki znawco ? Albo o Serim...

11

Komu ?? Ile ma się pojawić art. Żebyś załapał ze kebab nie chce obniżenia swoich zarobków a żaden klub nie da mu 5mln za sezon. To i tak cud ze wezmą na siebie jego pensje.

0

Aktualnie ZP jest nierozerwalnie złączona z LM,MŚ ewentualnie ME czy CA czyli w skrócie z sukcesem w międzynarodowych rozgrywkach.

Jeśli Neymar nie wygra z PSG LM lub MŚ z Brazylią to nawet jeśli strzeli pincet goli ( a jak wiadomo on goli akurat dużo nie strzela) to nie wygra ZP.

1

Maja bardzo wiele. W przeciwieństwie do dzieciakow na tej stronie większość socios pamięta czasy gdy Valencia nas wyrzucała z LM i żadnym wielkim faworytem nie byliśmy.
Sytuacja finansowa klubu jest genialna. Barto uniezależnił klub od sukcesów sportowych.

W trakcie trwania jego kadencji wygraliśmy tez potrójna koronę. Real nigdy jej nie wygrał.

Obraz tej drużyny zaburza fakt ze tym który wygrywa wszystko jest...Real. Gdyby LM wygrał 2x z rzędu City a my byśmy w ostatnich 2 sezonach mieli 1xmistrza i 2x PK nikt by nie narzekał.
Nie będziemy zawsze wszystkiego wygrywać i socios to wiedza.

Niestety Zubi i Robert nie okazali się dobrymi dyrektorami sportowymi. Były tez po drodze inne syfy i sam również jestem za pożegnaniem zarządu.


Pamiętaj jednak ze zawsze może przyjść ktoś kto w myśl więcej niż klub zrezygnuje z kilku umów sponsorskich czy drogich transferów.

Za 2/3 lata nie będzie Messiego, nie ma już Neymara i wartość marketingowa klubu może znacznie spaść. W świecie szejków może się okazać ze nie stać nas będzie na piłkarzy top....

Moze przyjść również ktoś niegospodarny kto kosztem sukcesu sportowego utopi ten klub za kilka lat.

0

Bo u nas nie ma graczy po 190cm z przodu. Rakitic był królem asyst z dośrodkowań w Sev...

0

Rakitic był królem dośrodkowań i stałych fragmentów w Sevilli.
Alli, Kane obaj po 190cm z czym do ludzi...

0

Oxa poszedł tam do rotacji i jego przyjscie nie ma nic wspólnego z Cou. Nie ten kaliber. Jak by przyszedł za gruby hajs Lemar to inna bajka..

3

Juz go podpisali.

0

Ale wiesz czemu Coutinho grał u Kloppa na skrzydle ? Bynajmniej nie dlatego że w pomocy mieli za dużo świetnych piłkarzy.

Klopp wolał Sturridge sadzać na ławie niż przesunać Cou do pomocy. Mimo że w pomocy nie miał kto grać....

0

Bardzo ciekawe jak on to widzi bo teoretycznie obaj grają dokładnie na tych samych pozycjach.

0

Biorąc pod uwagę wiek i to że ten sezon grają obaj to nie ma szans żeby CR wyprzedził Messiego.
Musiał by pograć w Realu jeszcze 3 sezony.

0

Przecież od razu widać że jesteś baranem któremu Seri nie pasuje, nie masz go w Fifie czy coś w tym stylu. I zamiast napisać normalny komentarz że widziałeś 2 mecze i Cie nie przekonał to dorabiasz ideologie i KLAMIESZ jak ..... że widziałeś 10 meczy.

Gówno widziałeś i każdy średnio inteligetny człowiek to wie.

"wg whoscored pewnie i Angulo ma note 9 to moze jego kupmy"
JEsteś jeszcze większym debilem niż na początku myslałem.
Piszesz że grał słabo w 10 meczach. Jeśli Angulo dostanie note 9 w meczu to na bank nie zagra w nim słabo i nie ma to nic wspólnego z tym czy ogólnie jest słaby czy nie.

0

Tak z pewnością :) Inigo ma klauzule więc jeśli chcą wystarczy ją wpłacić, niczego negocjować nie trzeba. RSSS poniżej i tak nie sprzeda.

1

Przestań robić z siebie debila i podaj te 10 meczy a nie udajesz przyglupa i piszesz "pierwszy z brzegu mecz z napoli" gdzie każdy wie ze zagrał słabo.

Tak widziałeś 10 meczy Seriego jak ja oglądam ligę Uzbekistanska.
Zaraz wejdę na whoscored i sprawdzę ile meczy miał z nota poniżej 7 w zeszłym sezonie.

Dawaj te 10 meczy.

0

Myślcie chociaż czasem. To jaka klauzule miałby Mbappe który ma bardzo mała pensje.

1

oglądałem go z S04. Tylu niedokładnych podań w jedną połowę i strat to dawno nie widziałem.

1

bo jest najlepszy ? Co to ma do rzeczy. Jak PSG nie będzie wygrywać LM to żadnej nie zdobędzie.

0

I jeszcze jedno. BVB może wyjść z twarzą. Wystarczy że sprzedadzą go i powiedzą że Barca spełniła ich oczekiwania wobec czego nie widzą przeszkód do sprzedaży. W międzyczasie trochę popierdo...ć jacy to są nieugięci ( co teraz robią ) i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?