Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Triv44 a mnie bawi to że ludzie wierzą i co?
Żyjecie w kłamstwie od ponad 2 tys lat
Ja osobiście nic nie mam do was chrześcijan, chcesz chodź sobie do kościoła co mi do tego co robisz z wolnym czasem więc proszę cię jeżeli ktoś ma inne podejście do "wiary" przy tym nie obraża was Katolików to co cię interesuje w co wierzą inni?
0
@Transu96 zależy kogo potrzebujesz jeżeli obronce do tak jak wyżej weź Maldiniego chyba że zrobisz tak jak ja i naszego kochanego kapitana weźmiesz
Jest też Optimus Gattuso na SPD w 8 lidze wydaje się był idealny
2
@patry295 przypomina mi trochę kake po transferze do realu
0
@Jaca27 starsznie dziwny jest ten rok
Wirus
Czarnobyl
Teraz jeszcze to
2
@cinek090 a papież to jest jakimś nadczłowiekiem?
1
@zagi31 czarne i w opisie zobacz czy nazwa karty to canmebol
0
@Kidd moja kochana icona w Fifie :/ niech się trzyma
3
@Criss18Barca futbin
0
@emeu będą jeszcze jakieś turnieje?
0
@MichalZZZ kiedyś miałem rozkmine podobna do tej która przedstawiają w serialu ale jak chcesz bardziej pogadać dawaj pw
0
@MichalZZZ ja też dziś w nocy skończyłem
0
@MichalZZZ dark czekamy na 3 sezon
0
@codemat na jakiej platformie gracie?
0
@MesQueUnClub_87 ostatnio coś się nie odzywał
2
Pele widzę do formy wrócił
0
Właśnie miałem ciekawa rozmowę o piłce hmm
Jakiś gość mówił że nie jest możliwe to żeby Barcelona 2 lata pod rząd blaznila się w LM mówi że może być to ukierunkowane politycznie, od gornie narzucone że barca nie może wygrać ligi mistrzów
Bo katolonczycy wyjdą na ulicę tłumie i będą skandować hasła dotyczące niepodległości itd
Co o tym sądzicie może coś w tym być?
Ciekawa teza ale trochę przekombinowana :)
0
@paweuwarrior ale słoń tam wpadł to aż katuje xD :)
1
@Antimadridista~ nie pomodlę się ale trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze
0
@ArdoFCB mi tak mniej więcej chodzi żebym z tygodniowym wyprzedzeniem :/
0
Znacie może stronę na której wyświetlają się najlepsze mecze w danym tygodniu?
Np derby Szkocji, holandi, Włoch itd?
Kojarzę że ta stronę jest w angielskiej wersji no ale nie mogę jej znalesc :)
0
@Transu96 ja 1 paczka z ikona i delglish :D
Ale współczuję xD
0
Ehh co więcej mówić -,-
0
@Hiacynk nie no tak się bawić nie będziemy xD
0
@marcin000019 xddd
Dobra czas zainwestować w podkładkę :D
0
Cześć
Mam pytanie przy widzminie na średnich ustawieniach jak gram na lapku rozgrzane do 90 95 C jest normalne?
1
@JohnA podstawka chłodząca jest git
Do ilu stopni się nagrzewa?
0
@Albus54 fabuła nawet okej ale im dalej w las tym gorzej :(
1
@FlaizioPL polecam nottingham
0
@cuttersomething no ja juz czekam na tego gothica i czekam i doczekać się nie mogę ale i tak czekam :)
0
@ricardo0705 wbij na futbin tam masz wszystko