2

@Triv44 a mnie bawi to że ludzie wierzą i co?
Żyjecie w kłamstwie od ponad 2 tys lat
Ja osobiście nic nie mam do was chrześcijan, chcesz chodź sobie do kościoła co mi do tego co robisz z wolnym czasem więc proszę cię jeżeli ktoś ma inne podejście do "wiary" przy tym nie obraża was Katolików to co cię interesuje w co wierzą inni?

0

@Transu96 zależy kogo potrzebujesz jeżeli obronce do tak jak wyżej weź Maldiniego chyba że zrobisz tak jak ja i naszego kochanego kapitana weźmiesz
Jest też Optimus Gattuso na SPD w 8 lidze wydaje się był idealny

2

@patry295 przypomina mi trochę kake po transferze do realu

0

@Jaca27 starsznie dziwny jest ten rok
Wirus
Czarnobyl
Teraz jeszcze to

2

@cinek090 a papież to jest jakimś nadczłowiekiem?

1

@zagi31 czarne i w opisie zobacz czy nazwa karty to canmebol

0

@Kidd moja kochana icona w Fifie :/ niech się trzyma

3

@Criss18Barca futbin

0

@emeu będą jeszcze jakieś turnieje?

0

@MichalZZZ kiedyś miałem rozkmine podobna do tej która przedstawiają w serialu ale jak chcesz bardziej pogadać dawaj pw

0

@MichalZZZ ja też dziś w nocy skończyłem

0

@MichalZZZ dark czekamy na 3 sezon

0

@codemat na jakiej platformie gracie?

0

@MesQueUnClub_87 ostatnio coś się nie odzywał

2

Pele widzę do formy wrócił

0

Właśnie miałem ciekawa rozmowę o piłce hmm
Jakiś gość mówił że nie jest możliwe to żeby Barcelona 2 lata pod rząd blaznila się w LM mówi że może być to ukierunkowane politycznie, od gornie narzucone że barca nie może wygrać ligi mistrzów
Bo katolonczycy wyjdą na ulicę tłumie i będą skandować hasła dotyczące niepodległości itd
Co o tym sądzicie może coś w tym być?
Ciekawa teza ale trochę przekombinowana :)

0

@paweuwarrior ale słoń tam wpadł to aż katuje xD :)

1

@Antimadridista~ nie pomodlę się ale trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze

0

@ArdoFCB mi tak mniej więcej chodzi żebym z tygodniowym wyprzedzeniem :/

0

Znacie może stronę na której wyświetlają się najlepsze mecze w danym tygodniu?
Np derby Szkocji, holandi, Włoch itd?
Kojarzę że ta stronę jest w angielskiej wersji no ale nie mogę jej znalesc :)

0

@Transu96 ja 1 paczka z ikona i delglish :D
Ale współczuję xD

0

Ehh co więcej mówić -,-

0

@Hiacynk nie no tak się bawić nie będziemy xD

0

@marcin000019 xddd
Dobra czas zainwestować w podkładkę :D

0

Cześć
Mam pytanie przy widzminie na średnich ustawieniach jak gram na lapku rozgrzane do 90 95 C jest normalne?

1

@JohnA podstawka chłodząca jest git
Do ilu stopni się nagrzewa?

0

@Albus54 fabuła nawet okej ale im dalej w las tym gorzej :(

1

@FlaizioPL polecam nottingham

0

@cuttersomething no ja juz czekam na tego gothica i czekam i doczekać się nie mogę ale i tak czekam :)

0

@ricardo0705 wbij na futbin tam masz wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?