0

@Transu96 no ciekawe czy będą dawac te potezne ikony i ich najlepsze wersje czy jakos inaczej to rozegrają

11

https://zapodaj.net/09960b46f953c.jpg.html
Moze nie najgorszy ale mem okej :D

5

2

Mimo wszystko troche smutno ze gryzoń odchodzi ale no na każdego musi przyjść czas i trzeba wiedziec kiedy zejść ze sceny
Mimo 6 lat ikona barcy
Szkoda ze do atletico odchodzi ale nic
Powodzenia gryzon

0

@Majkel34 no byc może
Nie przedstawie ci żadnych dowodów tylko napisałem co tam mi sie kojarzy

0

@Majkel34 z tego co sie orientuję potop jest odniesieniem do powodzi która nawiedziła w tamtych czasach tamten rejon co do jezusa jest on oficjalnie uznany za postac historyczną na reszte sie nie wypowiadam

0

@gontex obejrzalem narazie 2 odc nie porywa ale na pewno dokoncze

0

@kamilkrycha hobbita oglądałem raz nie siada mi kompletnie co innego wladca pierścienia to oglądałem tyle samo razy co pottera

2

@lucca87 pamietaj też o genarale franco który nie pozwalał barcelonie na zdobywanie trofeów ;/

2

@konrad1661 no ziobro i gowin nie zgadzaja sie z pisem chociaz uwazam ze zaglosuja na tak dla tej ustawy
Pis twierdzi ze skoro koalicjant nie jest razem z klubem pisu to trzeba koalicje zerwac i zrobic nowe wybory co dla mnie jest bez sensu bo nie wiadomo czy pis uzyskal by wiekszosc mysle ze tylko strasza

0

Tsc do boju po zwycięstwo

0

@piotr_styk z sentymentu trzeba bedzie ciułać na niego kazdego coinsa :D

3

@NaFazieHitman łukaszenko to pachołek i jego zadaniem jest wywolanie konfliktu w europie
Ale konflikt moze wybuchnąć dopiero po wyborach w ameryce
Jeżeli trump przegra rosja i chiny będą chcialy wykorzystac zmiane władzy w ameryce do zdobycia przewagi anad ameryka...

0

@Rokita a tu jeszcze nasz kochany etoo
https://zapodaj.net/64f5c67480c70.jpg.html

1

0

@Mario96w jak juz kupię to w przyszlym roku dopiero :D
@Cwaniak4 no tak myslalem
@Geble a jak a ultimetem tam bedzie? W sumie pewnie juz od 22 malo graczy zostanie wiec za rok trzeba bedzie kupic

0

Pytanie do graczy fify
Mam xboxa one i jakoś nir widzi mi sie kupowanie nowego xboxika
Jak myslicie
Ile wydan fify bedzie jeszcze na xboxie one?

0

@otylla12 artykuł był przed meczem z neapoli i po 1 malo razy gralismy karne a po 2 chyba w XX w. Wygralismy xd

2

@YoNoEntiendoNada jak trump przegra to dla polski bedzie to bardzo zla wiadomosc
Demokraci (obama) bardzo oslabili ameryke więc nie rozumiem jak można nie rozumiec tego
Trump nie jest najlpeszym wyborem ale wole go dla swiata niz demokratow

3

@kuz oj odrazu ultimete jest odpalany

2

@NeroTFP otoz nie
To jest jedyna prawdziwa wersja


0

@MesQueUnClub_87 żona, dzieci

0

@arasz1819 jeden z pruszkowa mieszkal blisko mnie kiedys ale go zabili chyba w 2003 i rodzina tez nie odpowiadala

0

Od ktorej kolejki barca zaczyna grac?

2

@NaFazieHitman prawda jest taka ze ameryka dzieki temu zamachowi miała pretekst zeby wejsc na bliski Wschód ale jak bylo? No nwm zastanawia mnie to ze oni nie zareagowali dosc szybko skoro są taka potęga no ale tego nigdy sie nie dowiemy

0

@Dzemix111 aj chyba trzeba wysyłać

0

Znowu bejrut plonie
Ciekawe czemu

0

@CZaras cywilizacja zachodu pogrąża się w absurdach
Kościół upada co dla naszej cywilizacji nie jest dobre
Nie jestem wierzący ale wydaje mi sie ze kazdy narod jest budowany na danej religii i dla nas jest zle ze odchodzimy od naszej tradycji

0

0

Pokażcie ten 3 komplet strojów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?