6

Hm iga jest młodsza ode mnie o 2 miechy a juz zarabia kasy jak lodu...

0

@Ghotti fajna zabawa co?

0

@Koni8M na to licze wiesz xDDD

1

@Chakalaka oj na szybko pisane :D

4

Dzis wybil mi 666 dzien na la rambli :D
Chociaz tak na prawde na strone wbijam grubo 7 lat :D

0

@BarcaaVEB xddddd

0

Mój kochany :D ❤️

0

@Roobo jeden bardzo piekny odbiór ❤️

1

@Roobo ta wtedy co koszuleczke zdjal messi jak uciszal bernabeu oj tak

6

Ogolnie to szkoda mi griza
Ale ten transfer od poczatku byl dziwny kompletnie nie pasujący do blaugrany

2

Co sie dzieje....

2

Dobrze juz sie troche balem xd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Moze mu sie cos przestawi xD

1

Ansu ❤️
❤️❤️❤️❤️


5

Ale powiem ze emocje mialem :D mimo ze z wawy jestem to calym sercem za lechem

0

Powodzenia dest :D

1

@olikwierk10 czekaj

0

@joloskyy aj sory nie spojrzalem xd

0

O której losowanie?

0

Czemu on hallanda zdjął dd?

0

@Transu96 mi tez nie xD eh dlugi wieczor oj dlugi wieczor sie szykuje xd


1

@PaulFCB oznaczaj jak mozesz dz

0

@Dajnatace mysle ze chcą pokazać jak najwiecej nejxom zaczyna grac zaraz meczyk

2

@xBoMBoWiECx oczywiście że bayern

1

@busquets5 oj tak xD

3

no to youtuberzy mają juz fife zobaczymy co sie zmienilo xDDDDDd

2

Neto z czystym kontem!!!
A całkiem poważnie jeżeli młodzież będzie w tym sezonie grać to nawet jak nic nie wygramy ale będziemy grac tak jak w dzisiejszym meczu to nawet przyjemny sezon będzie przy czym moze zaowocować w następnych
Veb

1

To jest straszne jakim pośmiewiskiem sie staliśmy
Co wejde na fb to jakis mem z moją kochsna barceloną :/ to smutne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?