Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Hm iga jest młodsza ode mnie o 2 miechy a juz zarabia kasy jak lodu...
0
@Ghotti fajna zabawa co?
0
@Koni8M na to licze wiesz xDDD
1
@Chakalaka oj na szybko pisane :D
4
Dzis wybil mi 666 dzien na la rambli :D
Chociaz tak na prawde na strone wbijam grubo 7 lat :D
0
@BarcaaVEB xddddd
0
Mój kochany :D ❤️
0
@Roobo jeden bardzo piekny odbiór ❤️
1
@Roobo ta wtedy co koszuleczke zdjal messi jak uciszal bernabeu oj tak
6
Ogolnie to szkoda mi griza
Ale ten transfer od poczatku byl dziwny kompletnie nie pasujący do blaugrany
2
Co sie dzieje....
2
Dobrze juz sie troche balem xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Moze mu sie cos przestawi xD
1
Ansu ❤️
❤️❤️❤️❤️
5
Ale powiem ze emocje mialem :D mimo ze z wawy jestem to calym sercem za lechem
0
Powodzenia dest :D
0
@cchesterr43 https://zapodaj.net/94a9b83a6e2c4.jpg.html
1
@olikwierk10 czekaj
0
@joloskyy aj sory nie spojrzalem xd
0
O której losowanie?
0
Czemu on hallanda zdjął dd?
0
@Transu96 mi tez nie xD eh dlugi wieczor oj dlugi wieczor sie szykuje xd
1
@PaulFCB oznaczaj jak mozesz dz
0
@Dajnatace mysle ze chcą pokazać jak najwiecej nejxom zaczyna grac zaraz meczyk
2
@xBoMBoWiECx oczywiście że bayern
1
@busquets5 oj tak xD
3
no to youtuberzy mają juz fife zobaczymy co sie zmienilo xDDDDDd
2
Neto z czystym kontem!!!
A całkiem poważnie jeżeli młodzież będzie w tym sezonie grać to nawet jak nic nie wygramy ale będziemy grac tak jak w dzisiejszym meczu to nawet przyjemny sezon będzie przy czym moze zaowocować w następnych
Veb
1
To jest straszne jakim pośmiewiskiem sie staliśmy
Co wejde na fb to jakis mem z moją kochsna barceloną :/ to smutne