Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cuttersomething ty lepiej powiedz kiedy premiera
0
@Katalonbar a kierujesz to pytanie do osób nie zgadzających się w 100% z Kościołem?
Ateista nie jestem wierzę w Boga ale nie w kościół ani nie w Biblię bo dla mnie kazda religia jest stworzona tylko po to żeby rządzić chodź z drugiej strony gdyby nie religie to czy nie było by anarchii na świecie?
W kwesti słuszności pisma świętego, hmm każdy człowiek wychowany w wierze katolickiej powinien przeczytać pismo Święte i zrozumieć je samemu. Co to księży leoiej żebym się nie wypowiadał :)
0
@karci0 nic nie robisz nie tak każdy obchodzi ten dzień jak chce...
0
@Szreko u mnie też dzien jak każdy inny mimo wszystko do stołu usiądę wiesz mimo wszystko rodzina się zjechała itd
3
Wesołych mordy
Żeby barca była barca :) ❤️❤️❤️
0
@IAmBackCules a ja się nie będę modlił :D już 3 lata jak w nawet w kościele nie byłem ;)
0
@FC1899Barca przespali moment wymiany pokoleniowej i od 10 lat zbierają tego żniwa, do tego nikt tam nie stara się nic z tym zrobić tylko pcha ten klub w coraz większe bagno... Przykro się na to patrzy ale tylko zmiana zarządu, właściciela i wszystkich ludzi którzy mają związek z klubem może coś poradzić :/
0
@Odesseiron mam nadzieję że nei wygra 2 tury ale na to się niestety zanosi...
0
@matirix20 też z triss miałem największy problem :D ale ogólnie jeżeli chodzi o aktorów myślałem że będzie gorzej
0
@Odesseiron on odrzuca i to wraca z powrotem do Senatu jak oni znowu przegłosują to musi podpisać...
0
@Odesseiron co by nie było to prezydent jest tylko reprezentacyjny żadnej władzy nie ma :/
1
@adriano1437 2@adriano1437 2 pierwsze odcinki oglądałem z lektorem
Gdy włączyłem dubbing w 3 tak zostałem z nim do konca
0
@Odesseiron obejrzałem Marianne i zacząłem czarny punkt ale skończyłem na 5 odc i nie chce mi się dalej oglądać i nwm co robić xD Ale dzieki
0
Co polecacie z seriali na netfilxie z horror/thriller? Ewentualnie dobry mroczny kryminał
I zaznaczam że wiesiek już skończony xD :D
0
@zodiak_10 i jak się podobał właśnie skończyłem szkoda że tak szybko to minęło
Ale chociaż wiem że będzie 2 sezon :D
0
Jest ktoś z preorderu kaliego?
Jak się podoba? ;)
0
@Lola120 jak lubisz horror to polecam marianne
0
@Kubix93 dzis mozna zainwestowac w karty klubow ktore maja dobrer spotkania w idzie mistrzów Borussia , inter , real z galatasaray moze byc
0
@Bamek94 za laporte Sanchez, na po Walker/cancelo
0
@olikwierk10 G3
0
@A_Gomesinho_21 666
0
@Gappeq a ogólnie w historii?
0
Na jakiej stronie można znaleźć aktualne statystyki dotyczące strzelców?
1
@Michael24 kup za 15 ziko Ea acces będziesz miał 10 h gry i zobaczysz czy działa :)
0
witam , jaką tv internetową polecacie ? zebym mial LM nasza kochaną la lige i zeby w miare dobre seriale lecialy?
0
Jest i pierwszy gol
0
Ciekawe jak bedzie 20 wygladac czy gameplay bedzie wkoncu znosny ;D
0
Witam czy ktos mogłby mi wylumaczyc co oznacza
Syn_sent ? Czy jak w konsoli pojawia sie syn_sent to oznacza , ze ktos mnie szpieguje?
3
W Polsce nie ma meczy na poziomie to ludzie chodzą na mecze kadry , Hiszpanie za to moją dobry futbol co tydzień
0
Skoro raczej la liga wygrywała LM to jak mialo nie byc Hiszpańskich drużyn w ćwierćfinale?