Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tom0VeB no czaje ja po prostu mam nie chęć do polaka to zawsze przeciw niemu
To jest jak z realem xD
0
@Tom0VeB no denerwuje mnie ten polak ich konfikt to mam gdzies
Chcialem zeby na leb wyrwal polak wkoncu i tyle
2
Szkoda ferrariego ze dsq
Ale i tak dla mnie wygral dobrze ze wyjasnil tego smiesznego polaka es
0
Aha aha aha aha
0
@matelkoveb no to oprocz sariusa same g*wna
0
@ArterkHD http://www.twitch.tv/kalizaryt?sr=a
Tylko slaba jakosc
0
@matelkoveb a kto byl?
2
@WisniaKala dałem rade 2 odcinki
Kompletnie go nie czułem
0
@tristan87 na buntowala sie przeciwko sld xD
0
@marcin62 no sentymentalnie i słońce zdecydowanie jego najlepsze albumy
Teraz ciężko o cos na prawde dobrego
Ja tam szpaka katuje ale to ze wzgledu na to ze siada mi darcie sie do majka
0
@covidout tylko oferta na 100gb konczy sie 30 września
0
@ranger3120 100 gb starter w playu na 1 miesiac a na 2 cos wykminisz xd
0
@Witam na tym etapie nie ma juz słabych drużyn
A tak powaznie do 70 min nie oddalismy celnego strzalu wiec nie ma co sie dziwic ze przegralismy :)
4
@Pingwinek ale w amerykańskim prawie jest jasno napisane
Jezeli zatrzymany nie slucha policji i moze im zagrazac mają przede wszystkim dbać o wlasne bezpieczeństwo...
4
@Balboa nwm liga cypryjska jest 14 liga europy a polska 32 wiec chyba troche bardziej potężniejsza niz sie wydaje :)
0
@mart ta xD tez śmiechłem xd
0
@HansLanda dlatego boli mnie teraz to ze nie bede mogl nim przemierzać dzikiego zachodu :/
1
@PatrychoO prosze :D
1
@myscooter :/ bardzo szkoda jakoś pokochałem tą postac
A johna nie czuje :/ czyli na epilogu zakoncze gre
Dzieki
0
SPOJLER
Moze zawierac spojler gry RDR2
Mam pytanie do graczy RDR2
Czy jak przejde 6 rozdzialów oraz epilog to będe mógł dalej grac Arthurem mimo jego smierci?
0
@szela1899 wiesz milosc do leo jest bardzo duza
Ale moim zdaniem era messiego sie skknczyla
Era barcelony sie skonczyla i trzeba zbudowac zespol od nowa
Nic innego nie zostalo
0
@bleble123 po liverpoolu rok temu powiedzialem sobie ze jak dopoki valverde bedzie nie obejrze meczu i tsk bylo
Wróciłem po tym jak go zwolnili
I dzis wydarzylo sie cos 10x gorszego
Nie jestem jakis zly, smutny
Czuje sie zażenowany
Coz dopoki bartek tu bedzie
Dopoki staruchy gu beda nie ma co sie łudzić
Era barcy sie skonczyla i trzeba stworzyc nowy zespol
0
@Tomek54321 wydaje mi sie ze messi odejdzie
0
VISCA EL BARCA
JAZDA ❤️
0
@Tales_Omletu Też w to wierze *. *
0
@Aaron10 na poczatek odrazu ultimate leci xd
0
@MichalZZZ a wywnioskowałeś o co cjodzi w platformie?
2
@sebasek99 i to jest prawda
Musiala to byc choroba psychiczna ale czemu tak warczała
0
@Europejczyk1980 pierwezy raz usłyszałem to nagranie jak mialem 6 lat xD
Znam sprawe, jest o tyle dziwna ze działa sie chyba w latavh 60? Z jednej strony ciezko wtedy bylo cos zmontowac tak zeby az tak autentycznie brzmialo z drugiej strony jednak mogli to sfałszować
Ale przypadek jest ciekawy :D
1
@Chwytliwy oj nie korzystałem ale wpisz na yt i powinny trailery modow z linkami wyskoczyc :)