Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb vamos ❤️
0
@MESSIah16 oj pamietam jak te pate lat temu go bardzo lubilem ale czy bylby tak dobry? Nwm
2
@adi7adi8 wiadomo nie umniejszam agnieszce :D
15
To co w sumie to juz więcej osiągnęła niz radwanska co?
26
@Xwowrak to nie jest okropne to szczera prawda
Nie mówi się o tym ilu ludzi umiera przez to ze nie sa leczeni na rozne choroby tylko od lutego korona korona korona...
1
@Jakchcesz no wkoncu starego szpaka slychac :D
0
@4drian0 no ja sie przestawilem w tym roku z pc na konsole i masakra myslalem ze to po prostu przez to że tak sie gra na konsoli ale nie tak po prostu wygląda ta gra xd
2
Fani rapu słyszeliście nowa nutke szpaka?
Wkoncu mi siadlo cos od niego tak dlugo na to czekalem xd :D
2
@SiSenior chodzili w maskach a nie byli zakażeni dzisiaj chodzą no bo boją sie pandemii
Ile głów aids zarażonych w kenii czy Bill Gates uratuje pół ziemii
Przez ciebie teraz znowu będę katowal gedza... :D
1
@Cwaniak4 tak po kazdym meczu kazdy pilkarz ma 100 kondycji
0
@YeastMoss a jak myslisz beda zmuszac do szczepien?
0
Co myślicie o szczepionce na covid? Oczywiscie wiem ze jej nie ma ale pytam czy będziecie chcieli sie szczepić czy nie?
1
no i zaraz u mnie ta kochana burza bedzie :D
0
@Yoshi94 ale tarzan zawsze w sercu...
Jego oddanie walka do konca eh chcialbym kogos takiego w dzisiejszej barcelonie ale fakt faktem samymi umiejętnościami nie byl najlepszy ale nadrabial to wolą walki i charakterem
0
@tobiasson92 no jestesmy niczym a bez trumpa bedziemy niczym do potęgi
0
@AdiKingu96 na messi myslal wczoraj ze na spd gra xd
0
@tobiasson92 moim zdaniem jak trump przegra bedzie dużo gorzej niz jest... On nie jest doskonały ale dla Polski lepiej zeby zostal ale nie zanosi sie na to...
5
@Barca1992 nie ma nic gorszego jak przerwa reprezentacyjna :D
0
@masa11 ja tam bym się go pozbył
Lubie go ale on i tak sie połamie
5
@masq No masakra wczoraj była z dokładnością...
3
Spokojnie
Odrazu wszystko nie bedzie działać
Dajcie czas na zgranie sie i nie zapominajcie ze ten zespol półtorej miesiaca temu dostawal 8:2 od bayernu
Nie dokladnosc duza dzis byla
Messi zamias na st gral spd
Alba mial klapki na oczach i widzial tylko jednego gracza a mial pare okazji zeby inaczej zagrac...
1
@Survier no to jest masakra po prostu
Dest wygryzie roberto to chociaż z jednej strony bedzie spokoj
4
Najbardziej denerwuje mnie jak alba na sile musi szukac messiego
Zamiast poszukac innych alternatyw to podaje do tego argentyczyka
1
@NeroTFP oj siadło
0
@Janas11224 juz po przeczytaniu 1 zdania wiedzialem jak to sie skonczy xd
0
@tadzik447 amen
0
@Yosemite nie zawsze masz zawodników zeby dominowac
Trzeba sie przystosować do warunków jakie panują na boisku jest to ciężkie to oglądania ale i skuteczne jak umiesz tak grać
1
@masq oj 1 dobry teraz 3 slabe spokojnie :D
Chyba ze po tym strzale mu sie cos na prawde przestawiło
1
@Hypnosis1 ta juz robie xD
0
@Rokita ale dobrze dobrze niech najlepiej wygra