Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pilkarz mem xDdddddd
1
@Dani13 nie ma co żyć wspomnieniem
tamta barca to był jeden jak nie najlepszy klub w historii
a teraz inaczej się gra w piłkę i trzeba się dostosować
1
No nie wytrzymam k***a
1
@Kwiatek67 no ta zapomialem xd
0
Zegnaj bond :( .
0
@matirix20 cou za messiego
0
@Katalończyk 99 mowie ze jezeli to prawda to mi serce pęknie
Nwm xzy to prawda czy nie ale mam pewne obawy? Wazysxy wiemy jakiego mieliśmy prezydenta
0
@Kwiatek67 barca stoi na progu bankructwa
0
Dobra koniec żartów
Robimy zbiorke
Kazdy fan blaugrany wpłaca 10 zl
I szybko zbieramy kase dla niej...
A tak powaznie serce mi peknie 5 listopada jeżeli to okaże sie prawdą...
2
@KataloniaMyLive a moz epo prostu dostal wolna rękę we wszystkim i mu pasuje siwdzenie tam?
Tworzy klub po swojemu
Ma nieograniczony budżet
A przede wszystkim właściciel city nie wtrąca mu sie w nic
Czwgo nie mozna bylo powiedziec o barcy/bayernie
7
@Michael24 i to na wyjeździe
Wiem wiem brak kibiców ale mimo wszystko cieszy :D
0
@FCBKUBANO pewnie podal do griza zeby potem nie gadali ze niby konflikt czy cos
5
@michal26 oj oby trump wygral
Ten biden chce jeszcze bardziej wspierac chinczykow
A chiny trzeba jak najbardziej ograniczac bo odjada calemu swiatu gospodarczo ze w 100 lat tego nikt nie nadrobi
2
@Criss18Barca to nie ogladaj w lidze mistrzow xD
0
O bedzie moze koniec marzen barcelony xD
0
@MateuszJrk obawiam sie ze bedzie coraz gorzej :( przykro mi to mowic ale jego rola powinna byc ograniczana i na takie wlasnie mecze lawka i w 60 min jako joker ale nie cale mecze D:
2
O rzezaczka na boisku xD
0
Nosz ku**a mac grizi
0
@BajteR no wlasnie
Nie da sie zrobic szczepionki w tak krotkim okresie
Chyba ze wirusa puściły konecerny ktore nam dadza szczepionke ale czy im mozna wierzyc?
0
@l0Messini tylko szatan ave :D
0
@AlexDark00 juz daj spokoj tym czipą zawsze sa ludzie co maja odchyly intelektualne i spoleczne
Ale ja nie chce sie szczepic szczepionka która jest przygotowana w niecały rok
2
@AlexDark00 no ta mam 2 iq xD
Nie wierze w zadne czipy mordeczko ale nie chce sie szczepic szczepionka tak szybko zrobiona która moze nie być dobrze przygotowana bardziej o to chodzi
0
Dobra mam pytanie
Czy oni powaznie podpisali cos o tej szczepionce, ze niby bedzie obowiązkowe szczepienie?
0
Eh po co ja napisalem ze oni jeszcze to zremisuja xD
0
@BoRoWieC i wykrakalem xD
0
Jeszcze to zremisuja
2
@vota no tylko jak przegra dzis to bedzie mial 0 pkt po 2 kolejkach
Ja nie watpie w to ze oni wyjda z grupy ale roznie moze byc
2
No w sumie dobrze ale ciekawi mnie to co powiedzial o superlidze
Z tej wypowiedzi wynika że ona powstanie
0
To co jak woda sie skonczy sie na ziemi to z ksiezyca bedziemy brac?
2
@don'T.R.I.P.e wychodzi mod jutro pt. Ostatnie pożegnanie białego wilka więc możesz ograć