1

Pilkarz mem xDdddddd

1

@Dani13 nie ma co żyć wspomnieniem
tamta barca to był jeden jak nie najlepszy klub w historii
a teraz inaczej się gra w piłkę i trzeba się dostosować

1

No nie wytrzymam k***a

1

@Kwiatek67 no ta zapomialem xd

0

Zegnaj bond :( .

0

@matirix20 cou za messiego

0

@Katalończyk 99 mowie ze jezeli to prawda to mi serce pęknie
Nwm xzy to prawda czy nie ale mam pewne obawy? Wazysxy wiemy jakiego mieliśmy prezydenta

0

@Kwiatek67 barca stoi na progu bankructwa

0

Dobra koniec żartów
Robimy zbiorke
Kazdy fan blaugrany wpłaca 10 zl
I szybko zbieramy kase dla niej...
A tak powaznie serce mi peknie 5 listopada jeżeli to okaże sie prawdą...

2

@KataloniaMyLive a moz epo prostu dostal wolna rękę we wszystkim i mu pasuje siwdzenie tam?
Tworzy klub po swojemu
Ma nieograniczony budżet
A przede wszystkim właściciel city nie wtrąca mu sie w nic
Czwgo nie mozna bylo powiedziec o barcy/bayernie

7

@Michael24 i to na wyjeździe
Wiem wiem brak kibiców ale mimo wszystko cieszy :D

0

@FCBKUBANO pewnie podal do griza zeby potem nie gadali ze niby konflikt czy cos

5

@michal26 oj oby trump wygral
Ten biden chce jeszcze bardziej wspierac chinczykow
A chiny trzeba jak najbardziej ograniczac bo odjada calemu swiatu gospodarczo ze w 100 lat tego nikt nie nadrobi

2

@Criss18Barca to nie ogladaj w lidze mistrzow xD

0

O bedzie moze koniec marzen barcelony xD

0

@MateuszJrk obawiam sie ze bedzie coraz gorzej :( przykro mi to mowic ale jego rola powinna byc ograniczana i na takie wlasnie mecze lawka i w 60 min jako joker ale nie cale mecze D:

2

O rzezaczka na boisku xD

0

Nosz ku**a mac grizi

0

@BajteR no wlasnie
Nie da sie zrobic szczepionki w tak krotkim okresie
Chyba ze wirusa puściły konecerny ktore nam dadza szczepionke ale czy im mozna wierzyc?

0

@l0Messini tylko szatan ave :D

0

@AlexDark00 juz daj spokoj tym czipą zawsze sa ludzie co maja odchyly intelektualne i spoleczne
Ale ja nie chce sie szczepic szczepionka która jest przygotowana w niecały rok

2

@AlexDark00 no ta mam 2 iq xD
Nie wierze w zadne czipy mordeczko ale nie chce sie szczepic szczepionka tak szybko zrobiona która moze nie być dobrze przygotowana bardziej o to chodzi

0

Dobra mam pytanie
Czy oni powaznie podpisali cos o tej szczepionce, ze niby bedzie obowiązkowe szczepienie?

0

Eh po co ja napisalem ze oni jeszcze to zremisuja xD

0

@BoRoWieC i wykrakalem xD

0

Jeszcze to zremisuja

2

@vota no tylko jak przegra dzis to bedzie mial 0 pkt po 2 kolejkach
Ja nie watpie w to ze oni wyjda z grupy ale roznie moze byc

2

No w sumie dobrze ale ciekawi mnie to co powiedzial o superlidze
Z tej wypowiedzi wynika że ona powstanie

0

To co jak woda sie skonczy sie na ziemi to z ksiezyca bedziemy brac?

2

@don'T.R.I.P.e wychodzi mod jutro pt. Ostatnie pożegnanie białego wilka więc możesz ograć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?