Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Junngeas podejrzewam ze real ale moge sie mylić
0
@wroclawianin89 przecież on mówi zd dobre mecze półfinałowe będą a nie ze fajny finał...
3
Po zwycięstwo kochani
Veb ❤️
0
@Ghazul3293 tylko pope :D
1
@LuisSalvano trzeba powiedziec piękne podanie
Ale ja dalej myślę że juz nie powinnien wracać :/
2
Jeeeest
Przyfarcone jak real ale co tam wazne 3 pkt :D ❤️
8
No zobaczcie jaki on jest szczesliwy
Czy tak wyglada ktos kto moze odejsc z barcelony? ❤️ Veb
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@chojecky o ja tez mam
Wszystkiego najlepszego :D
0
@LionelM95 wydaje mi sie ze jest na takiej zasadzie jak we wieśku
Ze schematy przechodza na nową gre plus wiex w tej gierce pewnie cos podobnego przechodzi na nowe gre plus
3
Tęskniłem barcelonko ❤️
13
@MesQueUnClub96 co ty wiesz o psychice
Ja demonologi slonia sluchalem w wieku 12 lat
0
@Adamski69 no podobno
Ciekawe...
5
Ja powiem tak
Bardzo szkoda tego karnego messiego może psg by sie przestraszyło
Ale widze drużynę która przede wszystkim nie rozłożyła nóg jak to bylo ostatnimi czasy
Pozbyć sie zbędnego balastu
I wrócimy na tron :)
Laporta działaj
Veb ❤️
6
Piękny laporta poprowadzi nasz klub ku lepszej przyszłości
Oby bylo dobrze ❤️
VeB
0
@Transu96 co mi z 2 pierwszych walk xD
0
Da ktoś linkacza do fame mma?
0
@Jakchcesz a moze bestia to kobieta?
0
@Ojciec5tkidzieci
Az tak nie siedze w siatce
Ale dzięki za wyjaśnienie :D
0
@Encore a wczoraj Kędzierzyn przegral 3:0 ale w 1 meczu wygral 3:1 i byl tiebreak o zwycięstwo
Oni przypadkiem nie liczą zwyciestw meczowych?
Czyli w przypadku zwycięstwa skry dzis będzie ten magiczny tiebreak?
0
@HolyGoalie97 on tak podał bo juz wiedział ze zaraz sie przewróci a nie chcial trącić tam piłki :)
0
@SzkolaFify no ja sie cieszę i staram sie poprawiać ale nie wymagam nic od tej gry xD
0
@SzkolaFify jeżeli nie jesteś prosem jak bejott
To i tak nie masz wplywu na to co sie dtanie w tej grze
Prosty przyklad
Mam wyłączone automatyczne przełączanie zawodników a w niektórych meczach gra sama decyduje o tym kim mam biegać wtedy też wiem ze nie ważne vo zrobie i tak przegram xD
0
@xVENUMx taktyk
4
ale te zdjęcie na głównej to zmieńcie co wejdę to mi się rzygać chce
4
@DaPi mozesz mnie zapisać :D
5
@Encore ja to oprócz realu to za kazdym hiszpańskim zespolem w pucharach europejskich jestem :D
0
@Rewolucja123 tylko pope i areola xD
0
@Transu96 juz poszedł :D
0
@Transu96 no tak wystawialem przez 3h xD