2

@Junngeas podejrzewam ze real ale moge sie mylić

0

@wroclawianin89 przecież on mówi zd dobre mecze półfinałowe będą a nie ze fajny finał...

3

Po zwycięstwo kochani
Veb ❤️

0

@Ghazul3293 tylko pope :D

1

@LuisSalvano trzeba powiedziec piękne podanie
Ale ja dalej myślę że juz nie powinnien wracać :/

2

Jeeeest
Przyfarcone jak real ale co tam wazne 3 pkt :D ❤️

8

No zobaczcie jaki on jest szczesliwy
Czy tak wyglada ktos kto moze odejsc z barcelony? ❤️ Veb

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@chojecky o ja tez mam
Wszystkiego najlepszego :D

0

@LionelM95 wydaje mi sie ze jest na takiej zasadzie jak we wieśku
Ze schematy przechodza na nową gre plus wiex w tej gierce pewnie cos podobnego przechodzi na nowe gre plus

3

Tęskniłem barcelonko ❤️

13

@MesQueUnClub96 co ty wiesz o psychice
Ja demonologi slonia sluchalem w wieku 12 lat

0

@Adamski69 no podobno
Ciekawe...

5

Ja powiem tak
Bardzo szkoda tego karnego messiego może psg by sie przestraszyło
Ale widze drużynę która przede wszystkim nie rozłożyła nóg jak to bylo ostatnimi czasy
Pozbyć sie zbędnego balastu
I wrócimy na tron :)
Laporta działaj
Veb ❤️

6

Piękny laporta poprowadzi nasz klub ku lepszej przyszłości
Oby bylo dobrze ❤️
VeB

0

@Transu96 co mi z 2 pierwszych walk xD

0

Da ktoś linkacza do fame mma?

0

@Jakchcesz a moze bestia to kobieta?

0

@Ojciec5tkidzieci
Az tak nie siedze w siatce
Ale dzięki za wyjaśnienie :D

0

@Encore a wczoraj Kędzierzyn przegral 3:0 ale w 1 meczu wygral 3:1 i byl tiebreak o zwycięstwo
Oni przypadkiem nie liczą zwyciestw meczowych?
Czyli w przypadku zwycięstwa skry dzis będzie ten magiczny tiebreak?

0

@HolyGoalie97 on tak podał bo juz wiedział ze zaraz sie przewróci a nie chcial trącić tam piłki :)

0

@SzkolaFify no ja sie cieszę i staram sie poprawiać ale nie wymagam nic od tej gry xD

0

@SzkolaFify jeżeli nie jesteś prosem jak bejott
To i tak nie masz wplywu na to co sie dtanie w tej grze
Prosty przyklad
Mam wyłączone automatyczne przełączanie zawodników a w niektórych meczach gra sama decyduje o tym kim mam biegać wtedy też wiem ze nie ważne vo zrobie i tak przegram xD

0

@xVENUMx taktyk

4

ale te zdjęcie na głównej to zmieńcie co wejdę to mi się rzygać chce

4

@DaPi mozesz mnie zapisać :D

5

@Encore ja to oprócz realu to za kazdym hiszpańskim zespolem w pucharach europejskich jestem :D

0

@Rewolucja123 tylko pope i areola xD

0

@Transu96 juz poszedł :D

0

@Transu96 no tak wystawialem przez 3h xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?