0

@Lordzi piekne to było max :D

1

@Cwaniak4 mam nadzieję że się mylę :)

0

@Lovalo no mordeczko mam nadzieję że mi się tylko wydaje :D
Wiemy z jaką magia gra Messi ale te 3 lm te trofeum z reprezentacją i więcej goli może przeważyć za tym że to Ronaldo będą wyżej stawiać :/
@CatalanDream no ja będę pamiętał o pięknym Argentyńczyku :)

1

@CatalanDream wydaje mi się z historia rozliczy Ronaldo wyżej od Messiego niestety :/

1

@MessInTheClub no nasza rzeczka (Narew) jest przyjemna :)

0

Rudy jest niesamowity :D

0

@lucas/catalan ta oznacz jak mozesz

0

GG easy eh szkoda gadać XDDD

21

Tyle dobrego że nie zagra w nast meczu dz

0

Brawo panowie tak trzeba grać xD

1

Jazda biało czerwoni ❤️

3

XDDDDD
Ale Messi co wolniutki :/

0

@panczo mi się wydaje że na IO dalej będzie posucha :/ ale mam nadzieję że jestem w bardzo dużym błędzie :D

0

Co się stało z linette? 2 set do 0?

0

No po co strzelasz

3

Piękny Argentyńczyk :D

2

@Kettger Dlatego nasz główny sponsor pochodzi z kraju arabskiego es ale to prawda jesteśmy lewackim klubem ale i tak kocham barce :D

0

@Sulimo no to wiadomo ludzie powinni wiedzieć @Chakalaka a ja mówię o tym jak walczyli na wojnie i oddawali za nas życie dz :)

0

@Chakalaka mówimy po polsku bo tacy zbrodniarze walczyli za naszą ojczyznę :)

2

Powodzenia Aguero :)

1

@Sulimo i tu się z tobą zgodzę w 100% historia w Polsce ma poziom 0
Mowi się tylko o dobrych rzeczach
Następna sprawa co do żołnierzy Wyklętych
Zgadzam się ze trzeba mówić o tym co zrobili źle ale należy im oddać szacunek za to że walczyli za naszą ojczyznę bo między innymi dzięki nim mówisz dziś po polsku...

0

@Sulimo jak w każdej organizacji?

2

@Chakalaka ja natomiast szanuje każda organizacje która walczyła o wolną Polskę :)

0

@Chakalaka niestety do mnie nie dochodzą takie informacje
Ani w szkole gdy chodziłem ani w TV musiałem sam dojść do tego :)
Wracając do żołnierzy Wyklętych
Umierali za naszą ojczyznę i mimo wszystko szacunek im się należy
Dz

0

@Chakalaka no to czemu nie mówi się o wszystkim co Józef Piłsudski zrobił? Pontyfikat Jana Pawła II był polityczny też uważam że no nie powinien być papieżem a przede wszystkim nie powinien być przedstawiany w takich superlatywach :)

0

@Chakalaka no i co z tego? Zmienisz cokolwiek jak będziesz o tym mówił?

4

Komentarz usunięty

0

Mimo że guardiola przegrał to nie mogę być smutny bo wygrał kante :D

0

Łatwo co? XDDDDDD

0

@Barca1992 bardzo fajnie xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?