Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lordzi piekne to było max :D
1
@Cwaniak4 mam nadzieję że się mylę :)
0
@Lovalo no mordeczko mam nadzieję że mi się tylko wydaje :D
Wiemy z jaką magia gra Messi ale te 3 lm te trofeum z reprezentacją i więcej goli może przeważyć za tym że to Ronaldo będą wyżej stawiać :/
@CatalanDream no ja będę pamiętał o pięknym Argentyńczyku :)
1
@CatalanDream wydaje mi się z historia rozliczy Ronaldo wyżej od Messiego niestety :/
1
@MessInTheClub no nasza rzeczka (Narew) jest przyjemna :)
0
Rudy jest niesamowity :D
0
@lucas/catalan ta oznacz jak mozesz
0
GG easy eh szkoda gadać XDDD
21
Tyle dobrego że nie zagra w nast meczu dz
0
Brawo panowie tak trzeba grać xD
1
Jazda biało czerwoni ❤️
3
XDDDDD
Ale Messi co wolniutki :/
0
@panczo mi się wydaje że na IO dalej będzie posucha :/ ale mam nadzieję że jestem w bardzo dużym błędzie :D
0
Co się stało z linette? 2 set do 0?
0
No po co strzelasz
3
Piękny Argentyńczyk :D
2
@Kettger Dlatego nasz główny sponsor pochodzi z kraju arabskiego es ale to prawda jesteśmy lewackim klubem ale i tak kocham barce :D
0
@Sulimo no to wiadomo ludzie powinni wiedzieć @Chakalaka a ja mówię o tym jak walczyli na wojnie i oddawali za nas życie dz :)
0
@Chakalaka mówimy po polsku bo tacy zbrodniarze walczyli za naszą ojczyznę :)
2
Powodzenia Aguero :)
1
@Sulimo i tu się z tobą zgodzę w 100% historia w Polsce ma poziom 0
Mowi się tylko o dobrych rzeczach
Następna sprawa co do żołnierzy Wyklętych
Zgadzam się ze trzeba mówić o tym co zrobili źle ale należy im oddać szacunek za to że walczyli za naszą ojczyznę bo między innymi dzięki nim mówisz dziś po polsku...
0
@Sulimo jak w każdej organizacji?
2
@Chakalaka ja natomiast szanuje każda organizacje która walczyła o wolną Polskę :)
0
@Chakalaka niestety do mnie nie dochodzą takie informacje
Ani w szkole gdy chodziłem ani w TV musiałem sam dojść do tego :)
Wracając do żołnierzy Wyklętych
Umierali za naszą ojczyznę i mimo wszystko szacunek im się należy
Dz
0
@Chakalaka no to czemu nie mówi się o wszystkim co Józef Piłsudski zrobił? Pontyfikat Jana Pawła II był polityczny też uważam że no nie powinien być papieżem a przede wszystkim nie powinien być przedstawiany w takich superlatywach :)
0
@Chakalaka no i co z tego? Zmienisz cokolwiek jak będziesz o tym mówił?
4
Komentarz usunięty
0
Mimo że guardiola przegrał to nie mogę być smutny bo wygrał kante :D
0
Łatwo co? XDDDDDD
0
@Barca1992 bardzo fajnie xdd