Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czółkovsky No oczywiście że mówię przez pryzmat miłości
Nigdy żaden stadion nie będzie dla mnie piękniejszy
3
@Chaoss co nie zmienia faktu że nie ma nic ładniejszego od camp nou
0
@lucas/catalan a jaka różnica niby to człowiek i to?
1
@LuisSuarez09 schematów nie trzeba szukać
Oczywiscie tych ktore znalazłeś
15
@Chaoss nic nie jest ładniejsze od camp nou
0
@LS to prawda
Bardzo dobrze zrobili giereczke :D
1
Dobra jakieś tam głosowanie na najlepszego piłkarza świata
Oczywiście głos oddany na Leo :)
1
@Zoker teraz będzie inaczej xd
1
@VamosRakieta wygrywasz w tym za tamten i jest git co
0
@Jcob_95 no wlasnie odrazu
0
Dobry to był sezon w f1 oby kazdy tak wygladał
1
Mimo że za maxem
FIA się skompromitowała
1
Dajesz max lecisz z tematem
4
Pamiętajcie cules
W takich momentach musimy pokazać że w naszych żyłach płynie bordo-granatowa krew
Wrócimy na szczyt i ten Bayern znowu na camp nou dostanie 3
Veb ❤️
0
Do przodu blaugranko
2
@HighestInTheRoom mi siadła nutka ze szpakiem, fasolkami No i after :D
0
Lewy 420 szanuje xd
0
@Witekk10 Dobra płyta Wojtka
Ze szpakiem też Dobra nutka
0
@maroon właśnie z nocy wróciłem i u mnie też zaczął padać
Mazowsze :D
0
@Transu96 No dajesz typowi strzelić i tyle xd
0
@Baaarca95 jak robisz to mądrze to nie
0
@AmigoBlancos bordo granatowe serce do końca życia
0
@kuz ale to jest fifa xd ostatnio karierę grałem w 21 ale możesz też im dawać dni wolne przed i po meczu i więcej treningów regeneracyjnych
0
@kuz No trzeba rotować zespołem
Tak jak kolega wyżej mieć 2 jedenastkę
Ja zawsze juniorami sobie grałem :D
4
@MesQueUnClub96 co dalej nie zmienia faktu że jest goatem :)
1
@Oskar00 no Raul na spo zawsze będzie dawał coś ekstra i na pewno ta karta można się pobawić :)
0
@MarioVeB! Mimo że jestem Team holender
Trzeba przyznać że Hamilton w tym tygodniu pozamiatał :D
0
Łatwo redbull :)
4
@HighestInTheRoom mam trzy telefony, jeden na raty, drugi od babci, trzeci kradziony
0
@seba1324 nic nie wskurasz a i bana za przelewanie możesz dostać :/