Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle kartomania wrzuciła post i na jej grupce ludzie coś tam pisali
Ea podobno już bada sprawę xd
0
@Rust_Cohle jest jakiś błąd podobno
0
@Krzychu1010 tak pani/pan zapyta czy chcesz fakturę
Tylko weź nip firmy :)
1
@Krzychu1010 straciłem 30 minut życia na to są luźne więc spokojnie dasz radę
0
@Qlewer wiadomo że bzdury
0
@Kgorecki2500 wiesz gdyby polska poprosiła oficjalnie o pomoc
Białoruś poprosiła by Kreml o pomoc i np na 1k Francuzów pod polska granicą stałoby 10k rusków
1
@DonMatteo901 bardzo dobrze to wygląda
1
Ale ze busquets strzelił
3
Obywatelstwo zabrać
Do reprezentacji nie powoływać
Do kraju nie wpuścić
0
@Stasiuburza jeżeli ea pójdzie schematem to w pt dostaniemy sbc o zawodnika w którym będzie trzeba przepalić kartę z obecnego eventu
2
@Oskar00 ja sobie testowałem joe cola plus Robbiego keana
Joe to kapitalny skrzydłowy
Fajnie się nim drybluje
Czuć tempo natomiast bardzo długo uczyłem się kończyć nim akcje :/
0
@PawkoFCB wgl czym grasz?
0
@PawkoFCB ja mam neymara i zaczyna mnie denerwować i tak się zastanawiam nad naszą legendą w sumie to może nawet duet Ronaldo Messi sobie zrobię
0
@Oskar00 za tyle to chyba nie sprzedam :D
1
@Mns21 tylko Leosia
0
@Comfortable_ dorzuć czupa czupsa i zapominam ze cie znam
1
@Kinginiesta właśnie się zastanawiam czy to ktoś kupi
Niby 2 tyg temu miałem chętnych jak na koncie było 1.5kk ale przeglądam allegro i w sumie nie ma ofert xd
0
Jak myślicie za ile pójdzie konto fifa 22 wersja ultimate na którym jest 3kk coinsow?
@Transu96 @Oskar00
0
@Reiv111 wbij na discord allhaxa tam większość siedzi
Disc haxowego usunąłem to nie mam kontaktu do starych graczy
0
@Reiv111 nie mogę do tego wrócić xD
Zresztą ja futsal Best player nie będę bigow grał
0
@barteq to swoją drogą xd
1
@Reiv111 nie nie nie to jest szatańska gra
5 lat życia na to straciłem xD
6
@IronSanHybrid katolifat coraz bliżej
0
@Hubert102 ja już z 10 miałem xd
1
@Oskar00 no w tym roku też tylko 1 bramka z wolnego
0
@TheNekro94 najpiękniejsza liczba ❤️
1
@IronSanHybrid nie no każda porażka realu to dobra porażka
0
@IronSanHybrid No ale każdy mecz dobrze smakuje jak real dostaje na papę xD
0
@Objectivo a jak we Francji to wszystko tłumaczy
35
Słyszę ze konkurs chopinowski wygrał Kanadyjczyk
Myślę sobie wow wkońcu nie azjata
Patrzę w TV a nie jednak azjata