0

@Rust_Cohle kartomania wrzuciła post i na jej grupce ludzie coś tam pisali
Ea podobno już bada sprawę xd

0

@Rust_Cohle jest jakiś błąd podobno

0

@Krzychu1010 tak pani/pan zapyta czy chcesz fakturę
Tylko weź nip firmy :)

1

@Krzychu1010 straciłem 30 minut życia na to są luźne więc spokojnie dasz radę

0

@Qlewer wiadomo że bzdury

0

@Kgorecki2500 wiesz gdyby polska poprosiła oficjalnie o pomoc
Białoruś poprosiła by Kreml o pomoc i np na 1k Francuzów pod polska granicą stałoby 10k rusków

1

@DonMatteo901 bardzo dobrze to wygląda

1

Ale ze busquets strzelił

3

Obywatelstwo zabrać
Do reprezentacji nie powoływać
Do kraju nie wpuścić

0

@Stasiuburza jeżeli ea pójdzie schematem to w pt dostaniemy sbc o zawodnika w którym będzie trzeba przepalić kartę z obecnego eventu

2

@Oskar00 ja sobie testowałem joe cola plus Robbiego keana
Joe to kapitalny skrzydłowy
Fajnie się nim drybluje
Czuć tempo natomiast bardzo długo uczyłem się kończyć nim akcje :/

0

@PawkoFCB wgl czym grasz?

0

@PawkoFCB ja mam neymara i zaczyna mnie denerwować i tak się zastanawiam nad naszą legendą w sumie to może nawet duet Ronaldo Messi sobie zrobię

0

@Oskar00 za tyle to chyba nie sprzedam :D

1

@Mns21 tylko Leosia

0

@Comfortable_ dorzuć czupa czupsa i zapominam ze cie znam

1

@Kinginiesta właśnie się zastanawiam czy to ktoś kupi
Niby 2 tyg temu miałem chętnych jak na koncie było 1.5kk ale przeglądam allegro i w sumie nie ma ofert xd

0

Jak myślicie za ile pójdzie konto fifa 22 wersja ultimate na którym jest 3kk coinsow?
@Transu96 @Oskar00

0

@Reiv111 wbij na discord allhaxa tam większość siedzi
Disc haxowego usunąłem to nie mam kontaktu do starych graczy

0

@Reiv111 nie mogę do tego wrócić xD
Zresztą ja futsal Best player nie będę bigow grał

0

@barteq to swoją drogą xd

1

@Reiv111 nie nie nie to jest szatańska gra
5 lat życia na to straciłem xD

6

@IronSanHybrid katolifat coraz bliżej

0

@Hubert102 ja już z 10 miałem xd

1

@Oskar00 no w tym roku też tylko 1 bramka z wolnego

0

@TheNekro94 najpiękniejsza liczba ❤️

1

@IronSanHybrid nie no każda porażka realu to dobra porażka

0

@IronSanHybrid No ale każdy mecz dobrze smakuje jak real dostaje na papę xD

0

@Objectivo a jak we Francji to wszystko tłumaczy

35

Słyszę ze konkurs chopinowski wygrał Kanadyjczyk
Myślę sobie wow wkońcu nie azjata
Patrzę w TV a nie jednak azjata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?