Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W cyfrowym Polsacie da się wykupić mecze Barcy? Widzę tylko ofertę ekstraklasy i z tego co widzę są tam kanał 3 i 4 a nie ma 1 i 2 to jak to jest?
3
Brawo legiunia :D
3
Ziomek chciał żeby legia przegrała
Latwo z kolegą xD
0
@Masny koniec zmiany
0
@PEDRIII no ja wyznaje syna ciemności więc napisałem team satan
Jakiś problem xD?
0
Komentarz usunięty
3
Należało mu się to ❤️
0
Potężny gang nazario
3
Zaczynamy panowie zaraz
W nowym sezonie życzę nam przede wszystkim dobrej gry i oby bez kompromitacji w lm
Kocham was
Kocham barce
Vamos
0
@Katalonbar na czym?
1
@John_Doe nie obiecuj xD
0
@arasz1819 widziałem nawet nie będę tego komentować
@FafitFCB no musi być gdzieś maszynka do produkcji xD
8
Jest mi mega przykro
Leo się rozpłakał jak małe dziecko a tu będą delej pisać że mógł za darmo grać xD
Ale no nic z głupota nie będę walczył
Wchodzimy w nowy sezon i oby był najlepszy
Veb ❤️
0
USA ma jeszcze szanse być 1 w klasyfikacji?
0
@priest9999 ciekawe moim kontr argumentem na pewno by było że zwykły krzyż obraża moje uczucia religijne ale być może rację :) miłego dnia
0
@priest9999 wpsialem w Google
Czapka z odwróconym i wyskoczyło x sklepów
To jak sklepy by sprzedawały coś nielegalnego?
0
@priest9999 z tego co wiem nie jest to niezgodne z polskim prawem
Ba pentagramy i inne znaki upadłego są sprzedawane na czapkach itd
0
@priest9999 ale ja nie jestem osobą wierzącą wytatuowalem sobie znak satanistów i pytam czy z tym miałbyś problem?
0
@priest9999 ja mam wytatuowany odwrócony krzyż :D i nigdy nikt nie miał problemu o to :D a ty byś mial? Każdy może se nosić co chce
0
@Damian11 no 110% na pensje idzie czego nie kumasz :/
12
@donleo12 czyli nigdy nie byłes kibicem elo
0
@Kamyk37 Barca nie straci kibiców xD
0
@Bykunn hm no kontrakt był ogromny ale też w jakimś stopniu na niego zasłużył nie mówię że na tak duży ale jednak
Ciągnął ten klub tyle lat
Co do odejścia
Wiesz kiedy robisz wszystko żeby wygrywać i dzieją się takie rzecz jak
Roma live i Bayern może Ci psycha siąść on też jest wkońcu człowiekiem :)
0
@Bykunn jakimi?
2
@mrboom a wiesz o tym że nawet za darmo u nas nie może zagrać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ah jak ja kocham anitke ❤️
1
@puyol_presidend5 tak kupuje co 2 tyg
0
@puyol_presidend5 no 100 ml bazy z nikotyną już w srodku od 30 do 43 zl zalezy jaka moc i aromat od 10 do 15 zl zalezy jakiej firmy wychodzi wtedy na butelke 10 ml ok.5/7 zl
0
@puyol_presidend5 na baze 12 kupuje za 30 pare zlotych plus aromat i to tyle