0

W cyfrowym Polsacie da się wykupić mecze Barcy? Widzę tylko ofertę ekstraklasy i z tego co widzę są tam kanał 3 i 4 a nie ma 1 i 2 to jak to jest?

3

Brawo legiunia :D

3

Ziomek chciał żeby legia przegrała
Latwo z kolegą xD

0

@Masny koniec zmiany

0

@PEDRIII no ja wyznaje syna ciemności więc napisałem team satan
Jakiś problem xD?

0

Komentarz usunięty

3

Należało mu się to ❤️

0

Potężny gang nazario

3

Zaczynamy panowie zaraz
W nowym sezonie życzę nam przede wszystkim dobrej gry i oby bez kompromitacji w lm
Kocham was
Kocham barce
Vamos

0

@Katalonbar na czym?

1

@John_Doe nie obiecuj xD

0

@arasz1819 widziałem nawet nie będę tego komentować
@FafitFCB no musi być gdzieś maszynka do produkcji xD

8

Jest mi mega przykro
Leo się rozpłakał jak małe dziecko a tu będą delej pisać że mógł za darmo grać xD
Ale no nic z głupota nie będę walczył
Wchodzimy w nowy sezon i oby był najlepszy
Veb ❤️

0

USA ma jeszcze szanse być 1 w klasyfikacji?

0

@priest9999 ciekawe moim kontr argumentem na pewno by było że zwykły krzyż obraża moje uczucia religijne ale być może rację :) miłego dnia

0

@priest9999 wpsialem w Google
Czapka z odwróconym i wyskoczyło x sklepów
To jak sklepy by sprzedawały coś nielegalnego?

0

@priest9999 z tego co wiem nie jest to niezgodne z polskim prawem
Ba pentagramy i inne znaki upadłego są sprzedawane na czapkach itd

0

@priest9999 ale ja nie jestem osobą wierzącą wytatuowalem sobie znak satanistów i pytam czy z tym miałbyś problem?

0

@priest9999 ja mam wytatuowany odwrócony krzyż :D i nigdy nikt nie miał problemu o to :D a ty byś mial? Każdy może se nosić co chce

0

@Damian11 no 110% na pensje idzie czego nie kumasz :/

12

@donleo12 czyli nigdy nie byłes kibicem elo

0

@Kamyk37 Barca nie straci kibiców xD

0

@Bykunn hm no kontrakt był ogromny ale też w jakimś stopniu na niego zasłużył nie mówię że na tak duży ale jednak
Ciągnął ten klub tyle lat
Co do odejścia
Wiesz kiedy robisz wszystko żeby wygrywać i dzieją się takie rzecz jak
Roma live i Bayern może Ci psycha siąść on też jest wkońcu człowiekiem :)

0

@Bykunn jakimi?

2

@mrboom a wiesz o tym że nawet za darmo u nas nie może zagrać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ah jak ja kocham anitke ❤️

1

@puyol_presidend5 tak kupuje co 2 tyg

0

@puyol_presidend5 no 100 ml bazy z nikotyną już w srodku od 30 do 43 zl zalezy jaka moc i aromat od 10 do 15 zl zalezy jakiej firmy wychodzi wtedy na butelke 10 ml ok.5/7 zl

0

@puyol_presidend5 na baze 12 kupuje za 30 pare zlotych plus aromat i to tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?