0

@MESSIah16 dzięki :(

2

@Damian11 koflera lubiłem nwm czemu xd

0

@IronSanHybrid mieszkam blisko mój powiat taki grzeczny

1

@BarcaaVEB tak czekalem caly dzien :D do tego slon święta i tradycja podtrzymana

0

@koksik2700 nie chciałem tego wrzucać bo la rambla nie jest na to gotowa :D

1

Słoń życzy wszystkich wesolych świąt


0

@Messiah10 ostatnia drużyna która zdobyła mistrza przed dominacją juve zabrała by im tron
To było by piękne :D

1

@insp1re ja to rozumiem tak jak pisałem wiem że prędzej czy póżniej będzie trzeba postawić nowy stadion co nie zmienia faktu że kocham camp nou :D dla mnie jest to najbardziej magiczny stadion na świecie i nic nigdy tego nie zmieni wiadomo ze nowy stadion na pewno będzie ładny i "nowoczesny" ale jednak w moim sercu zawsze zostanie nasza kochana arena :D

0

@insp1re ale i tak smutno na sercu jak sie pomyśli że prędzej czy póżniej będzie trzeba zrezygnować z camp nou :( kocham ten stadion

2

No i co hejterzy xD

1

@Bobo25 to samo mam też mniej więcej w tym wieku to zobaczyłem i już nigdy się nie przekonałem do tego chociaż uwielbiam horrory XD

0

@DaPi wpisz sobie burmistrz londynu szczepionka :D

0

@cules100pro czyć vanillie oj czuc :D
edit. aj nie odświeżałem strony od 2 minut :D

1

@MesQueUnClub96 kiedy moge sie poprawić ?

2

@michal26 może covid jest laboratoryjnie stworzony i szczepionkę mieli juz dawno tylko czekali na dobry moment XD?

1

@NaFazieHitman we wystartuj , wtedy barca na pewno znowu będzie piękna i bogata :D

0

@ShinobiQWE tez tak mysle ale dalej licze na wirus t z residenta :D

0

@konrad1661 nowy szczep wirusa zmutowany trąd
Slon 2k10 xD

7

@Ojciec5tkidzieci na tym to polega białemu mozna pluć w twarz i pytac czy deszcz pada ale jak zrobi sie to w strone czarnoskórego to jest o czym pisać
Buduja na tym polityke i tyle
Śmieszne jest to że ludzie krzyczący o równości itd są najbardziej nie tolerancyjni bo tylko ich zdanie sie liczy, ich prawda jeżeli myślisz inaczej należy cie usunąć :/ no ale cóż taki jest swiat i wydaje mi sie ze ta tendencja jeszcze troche potrwa

0

Weźcie bo f5 rozwale...

0

@cules100pro tym Ronaldinho bedzie fati :D

0

@Transu96 egzorcysta za niecałe 300 :D

4

1

Umtiti widac ze mu wygodnie :D

5

@VamosRakieta bo nie ma osoby na d :(

0

@DaPi ja nie wiem czemu ale w angielkiej kazdy klub lubie :D

0

@FCB24 będą dostępne normalnie
ja to biore paczkę baby i 83+ o ile będzie mi sie chciało to robić
w tamtym roku miałem szczęście do paczek z ikoną wypadł mi dalglish i ronaldinho

0

@Iniesta8i kante moj kapitan❤️

0

@jeyx77x aj ja mam 20 i dalej cieszy :D

2

Dobra słoń wrzucił plyte
To dzis sobie nie po śpię :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?