Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 dzięki :(
2
@Damian11 koflera lubiłem nwm czemu xd
0
@IronSanHybrid mieszkam blisko mój powiat taki grzeczny
1
@BarcaaVEB tak czekalem caly dzien :D do tego slon święta i tradycja podtrzymana
0
@koksik2700 nie chciałem tego wrzucać bo la rambla nie jest na to gotowa :D
1
Słoń życzy wszystkich wesolych świąt
0
@Messiah10 ostatnia drużyna która zdobyła mistrza przed dominacją juve zabrała by im tron
To było by piękne :D
1
@insp1re ja to rozumiem tak jak pisałem wiem że prędzej czy póżniej będzie trzeba postawić nowy stadion co nie zmienia faktu że kocham camp nou :D dla mnie jest to najbardziej magiczny stadion na świecie i nic nigdy tego nie zmieni wiadomo ze nowy stadion na pewno będzie ładny i "nowoczesny" ale jednak w moim sercu zawsze zostanie nasza kochana arena :D
0
@insp1re ale i tak smutno na sercu jak sie pomyśli że prędzej czy póżniej będzie trzeba zrezygnować z camp nou :( kocham ten stadion
2
No i co hejterzy xD
1
@Bobo25 to samo mam też mniej więcej w tym wieku to zobaczyłem i już nigdy się nie przekonałem do tego chociaż uwielbiam horrory XD
0
@DaPi wpisz sobie burmistrz londynu szczepionka :D
0
@cules100pro czyć vanillie oj czuc :D
edit. aj nie odświeżałem strony od 2 minut :D
1
@MesQueUnClub96 kiedy moge sie poprawić ?
2
@michal26 może covid jest laboratoryjnie stworzony i szczepionkę mieli juz dawno tylko czekali na dobry moment XD?
1
@NaFazieHitman we wystartuj , wtedy barca na pewno znowu będzie piękna i bogata :D
0
@ShinobiQWE tez tak mysle ale dalej licze na wirus t z residenta :D
0
@konrad1661 nowy szczep wirusa zmutowany trąd
Slon 2k10 xD
7
@Ojciec5tkidzieci na tym to polega białemu mozna pluć w twarz i pytac czy deszcz pada ale jak zrobi sie to w strone czarnoskórego to jest o czym pisać
Buduja na tym polityke i tyle
Śmieszne jest to że ludzie krzyczący o równości itd są najbardziej nie tolerancyjni bo tylko ich zdanie sie liczy, ich prawda jeżeli myślisz inaczej należy cie usunąć :/ no ale cóż taki jest swiat i wydaje mi sie ze ta tendencja jeszcze troche potrwa
0
Weźcie bo f5 rozwale...
0
@cules100pro tym Ronaldinho bedzie fati :D
0
@Transu96 egzorcysta za niecałe 300 :D
4
@TheNekro94
5- @VamosRakieta
3- @IronSanHybrid
1- @Danny Gaucho
1
Umtiti widac ze mu wygodnie :D
5
@VamosRakieta bo nie ma osoby na d :(
0
@DaPi ja nie wiem czemu ale w angielkiej kazdy klub lubie :D
0
@FCB24 będą dostępne normalnie
ja to biore paczkę baby i 83+ o ile będzie mi sie chciało to robić
w tamtym roku miałem szczęście do paczek z ikoną wypadł mi dalglish i ronaldinho
0
@Iniesta8i kante moj kapitan❤️
0
@jeyx77x aj ja mam 20 i dalej cieszy :D
2
Dobra słoń wrzucił plyte
To dzis sobie nie po śpię :D