Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke eh nie spojrzalem ;/
0
psg dzis strzela duzo bramek czy cash outa robic ? mam u nich w meczu +2,5
0
@Janiama masz dużo racji
trump chcial wyprowadzić usa z nato i bardzo osłabić unie
jednak ja nie potrafie sie przekonać do niego ale coż
po owocach będę oceniał a nie po tym jak mi sie wydaje :)
0
@Yosemite no ja ma +3.5 xD
edit jeszcze tylko 3 :D
0
@Yoshi94 mimo wszystko i tak bym go odstawił
1
Z bramką messiego zeszło ze mnie ciśnienie jak i na pewno u niego
Martwi tez grizi
Niby dochodzi do tych sytuacji
Widac ze sie stara ale nie moze strzelic normalnie :(
Obrona to jest dramat mam nadzieje ze rudy to zobaczy i moze mimo wszystko jak arujo wroci to dac mu szanse kosztem lengle lub pique
Gorzej nie bedzie a moze byc tylko lepiej
Dest za roberto
Mam nadzieje ze pjanic zacznie wkoncu grać w podstawie i lecimy dalej
VeB
1
Oj tak tak teraz remisik 3 3
0
@Majsteer chyba tak xD
0
@Messibestplayerintheworld to jest fifa
Ogladajac barce mam wrażenie ze gram w fife na handicapie xD
0
No ta fajnie bardzo fajnie
2
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Ohohohohohohoohoh ❤️
0
Zeby kontuzji nie bylo :(
4
słuchali tak wgl ?
0
@Messibestplayerintheworld no mozesz i mnie oznaczyc bo sie caly czas zastanawiam czy kupowac
0
@Naturopata przeciez jak w Rosji sa wybory to tez o tym mówią
To ze wiadomo kto wygra to nic ale i tak mowia o tym
Nawet jak bylo referedum w rosji to o nim mowili
0
@Borneo ja nie jestem przeciw nim
Gdzies mam to kto z kim spi xD
Chodzi mi o lewactwo przy wladzy a zwlaszcza o skrajne lewactwo
Kazda skrajnosc jest zla i ta w prawo i w lewo :D
1
@Chakalaka oj nie
Zobaczysz jakiw trendy będą teraz w europie i na swiecie
Chyba ze jestes z armi teczowej to ok rozumiem twoja ekstytacje xD
0
@Criss18Barca to prawda... Lewactwo wraca do wladzy na swiecie i sie cieszą ludzie xD
1
@bartekvisca zeby ludzie byli posluszni
Będzie kosoglos
Ludzie podzieleni na districty
0
@tobiasson92 koncerny odpowiadające na przygotowanie szczepionki podobno uzyskały pozwolenie (nie wiem jak to ująć) że jeżeli szczepionka będzie nie skuteczna śmiertelna) to nie ponosi odpowiedzialności za to ponieważ przygotowała ją na szybko
2
@Jacu327 dokładnie tak
Jeden mecz mi wczoraj nie wszedl xd
1
@Chakalaka nie wiem jak mozna tego socjaliste popierac
Trump idealny nie jest ale ten pseudo demokrata to jest porażka
0
@DaPi ja tez sq sprzedalem
Coinsy tez sprzedam i sobie rivalsy bede pykac zD
0
@TheEvilmaster85 gomez za któregoś z śo
1
@RobiS hmmmmm xD
0
Totki wsadza jeszcze jedna w tej polowie?
0
@clyde trudny wybór xD wole Djikstre
2
@RobiS zrobione :D
0
Akurat do kibla poszedlem xD