0

@NeroTFP taktyk

1

@Pertezm a kto nie ma problemów z serwerami ea

0

ruszyła maszyna

1

@michaleu Milan to moj 2 ulubiony klub
Bardzo chce zeby wrócił na właściwe tory :)

1

@Triv44 tak jest!

1

@Fawrf oj tak dobra nutka

0

@BARCA_FOR_EVER
1. Kali
2. Słoń
3. Szpaku
4. Pro8lem
5. Pezet

1

@Nano22 pare lekcji mialem o nim

0

@Messibestplayerintheworld wydaje mi się że messi swoje wszystkie zlote buty oddal by za mistrzostwo świata

1

@Herato no kontuzja mu zniszczyła wszystko :(

4

@justfootball przeciez pis i po to jedno i to samo xD
Oni swoja polityke prowadza wlasnie tak ze jedna partia gada na druga
Jak kiedys ktos napisal ze barca i real 2 wrogowie którzy nie potrafią zyc bez siebie tak samo ta reakcja tu zachodzi :)

1

@Jakchcesz a co osobie wierzacej da to ze bedzie naklaniac ateiste zeby uwierzył?
Ja tez nie wierze, dla mnie to bajki ale nie chce zeby kościół upadł ponieważ nie chce tu jakiejś innej wiary a zwalszcza tej z dalekiego wschodu
Kościół musi zaczac byl tolerancyjny i przede wszystkim isc w dialog a nie nakaz wtedy ludzie na nowo sie do niego przekonają :) chociaz wydaje mi sie że tak sie nie stanie bo polski kościół nie potrafi tego zrozumieć :)

1

@DaPi z tego co wiem microsoft kupil bethesde
Czyli TES VI bedzie wydany pod microsoftem a tam bądź co bądź swiat otwarty jest wielki :D

1

@mistrzyk mendy - bo bedzie jednym z najlepszych lo na swiecie

0

@NaFazieHitman no może i było by gnębione ale w takiej sytuacji lepiej miec taki dom niż dom dziecka ? no nwm
adopcja nie swojego dziecka - nie
adopcja taka że matka sie zrzekai ojciec jest homoseksualistą - tak

0

@Kamil92 czekam :D

0

@Michal03 20 promowała takich piłkarzy jak dalglish
wiec tam był bestią plus ważna byla slabsza noga
przede wszystkim musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy chcesz wielkiego dzika
czy zwinnego piłkarza
:)

0

@Michal03 w tamtym roku gralem od grudnia dalglishem 87 i totsow byl takim koxem ze to szok
ale patrząc na to że jestesmy kibicami barcy to wybór moze byc tylko jeden :D

4

no to no
mam nadzieje ze live wypadnie z top 4 i odpadnie z lm w grupie dz xD

0

@sintesox nawet tak nie mow :(

1

@patryk355 ja wole 250 zl xD

1

@aspider oby live i valencia
live ostatnie na kuponie XD

0

@dawidor9 chce przestać wydobywać rope w texasie

0

Live czy city dzis ?

3

@BorzyKrzys jezeli zrobi to co mowil w texasie to go odstrzelą

1

eh te totki musza mi tak nerwy szargać XD

0

@matirix20 zalezy
Mysle ze z kontraktem bedzie zwlekał do konca
Jak beda wyniki to zostanie jezeli znowu sie skompromitujemy odejdzie

0

@joloskyy wiadomo ze przyszlosc
bez apelacyjnie :) ten sezon i tak jest przejsciowym sezonem

1

@MESSIah16 no tak dlatego trump chcial otworzyc inne rynki azjatyckie zeby to zatrzymac
pamietaj ze chiny maja slaby rynek wewnetrzny
ale to fakt chiny nr 1 juz tak na prawde :)

3

@Messibestplayerintheworld messi laduje 4 gole w next meczu oj tak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?