Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 no wiem juz wystawiony ale ciężko go sprzedać
Zagrałem nim 1 meczyk nie warty swojej ceny :D
@pikass14 Z ważnych meczy któraś paczka
0
@Transu96
https://zapodaj.net/d1a39663fd13c.jpg.html
Trafiłem nasza przyszłą gwiazde :D
0
Po zwycięstwo
VeB
0
@TylkoBarca7273 to będzie nasz ramos xD
12
https://zapodaj.net/31f3ba24d6af0.jpg.html
Oby nie xd
0
@przroman windscribe czy jakos tak
0
@tomek8756
1. Ragnar
0
@SamuraJack tylko europa mi siadła
0
@Xavyol a nie lepiej game passa ? masz odrazu golda i do tego za 4zl
0
@swiergol2 nie no jak paczki otworzyłes to gratuluje xD
ja bym najpierw zrobil taki sq jaki ci wyslalem
można nim sie pobawić :D
0
@swiergol2 no jeżeli zagrales te 5 meczów to na start dostales jakies coinsy
A na ten sq potrzebujesz max 30k
1
@swiergol2 spróbuj złożyć cos takiego
Myślę że mozna cos tym sq probowac
https://zapodaj.net/bc9f01da1dd9d.jpg.html
3
@MSN30 po co stac w miejscu kiedy tańczyć można
0
@barcelonaLM z tego co czytam padla energia na wszystkich lotniskach tam
Masz jakies info co tam sie dzieje?
1
@Messiah10 no po prostu fb sugeruje która strona polityczna jest słuszna i prawdziwa xD
0
@Colon taktyk....
6
@GadulkiGembulki https://wiadomosci.wp.pl/etiopia-masakra-chrzescijan-przed-swiatynia-reakcja-polskiego-msz-6600028675173248a szkoda że nie klęczą dlatego np
0
To co teraz trybuny
0
@Mizander as bytom
0
@Simusamu10 moim zdaniem oboje rodziców powinno decydować
nie jestem radykałem nie popieram lewicy kompletnie ale akurat w tym aspekcie moim zdaniem jeżeli rodzice
a) wiedzą ze nie podołają
b) po prostu nie chcą
c) dziecko jest chore
maja prawo usunąć takie dziecko do 3 miesiąca
po co mają wychowywać dziecko którego nie chcą i go nie pokochają ? co maja oddać do bidula tak będzie lepiej ?
1
@Simusamu10 eh nie mowie o 8 miesięcznej ciąży tylko do 3 msc
Zresztą po co ja z wami gadam wy i tak nie rozumiecie ze nie macie prawa ingerować w to co zrobi kobieta ze swoją "ciążą"
Nie chcesz nie usuwaj ale nie wpieprzaj sie w życie innym nie pozdrawiam
0
@Tomo_95 widzisz ale mowisz o istocie która żyje juz na tym świecie i realnie widzisz ze odczuwa ból więc przyklad z dupy
Natomiast jeżeli kobieta nie chce mieć dzieci to nie twoja rola ją oceniać i decydować za nią
0
@Simusamu10 moim zdaniem aborcja powinna byc obowiązkowa a tak powaznie kurde ludzie
Jeżeli ktoś nie chce miec dzieciaka to nie zmuszajmy ludzi do tego żeby byli rodzicami
Zapamietajcie to że wam sie coś nie podoba to nie znaczy że coś jest zle, nie dobre itd, po co wtrącacie sie w życie innych
Ty nie usuniesz ok twoja decyzja ale daj decydować innym o sobie
Elo
0
@ObiektywnyKibic121 neymara to mam najlepszy zawodnik w fifie
Ale mbappe kurde jak on mi nie leży to hit
I najlepsze ze wiem ze wystarczy tylko nim biec i oddac strzał xD ale po 1 fut champions go sprzedalem
0
@Chaoss daj znac jak cos będzie wiadomo
1
@Janas11224 dokładnie tak przyjacielu
20
Tylko ta drużyna umie wywołać we mnie takie emocje xD kocham ten klub nad życie mimo tego wszystkiego co sie ostatnio tu wydarzyło :D
3
Kurde mogą byc pierwsze karne barcy w mojej karierze kibica xD
0
@prokofiew ja tam się cieszę z każdego zwycięstwa barcy tobie też polecam...
1
Obudziła sie nam wkoncu bestia ❤️