2

@DonMatteo901 no tym bardziej ze Krzysiu bosak co chwile przypominal w kampanii wyborczej sprawe aborcji xD

0

@chosenone to prawda
Katolicyzm niech będzie glowna wiara i niech polska buduje na tym swoją tożsamość
Ale nie, dla wpier***ania sie tej mafii w sprawy tego państwa bo to jest najwieksza zarazą naszego kraju

2

Glupi karny... Ehhh

0

Ku**a prawie jak w 2009 na 5 2

1

I nie bylo faulu? Pfu

0

Ale messi naloadowany dzis oj tak takiego go chce

4

Fati lecisz po hat tricka jak pewnkem argentynczyk w 2007 roku ❤️

1

Bedzie wielki
Bedzie wspaniały
Mamy napastnika bez transferu
❤️❤️❤️

0

Spokojnie
Wszystko bedzie w porządku

6

Kocham ten hymn po prostu go kocham ❤️
VeB
Jazda z białymi :D

1

@DaPi no magicznie gral
Brakuje takich zawodnikow
On mial w sobie grac gracje i byl magiczny
Bardzo go lubilem :D

0

@jedrek7000 ciekawe

0

@kuz rozwiąż kontrakty xd

1

@ksobi no mozna luzno nawet przez companiona mozesz

1

@wpwelement okej juz wszystko rozumiem :D

0

@Moderacja no ale powiedzcie mi czemu usuwacie mi moje gwiazdki?

13

@SonBarcaGoku ale jezeli ma byc chore dziecko to tez ma urodzic? Albo ktos zgwałci jakąś kobiete to tez ma urodzic i potem patrzyc na te same oczy ktore jej to zrobily?
Pomysl troche
Ja jestem zdania że jak jest wpadka to trzeba wziąść za nia odpowiedzialność ale jak dziecko jest ciezkk chore? Nie chcialbym przeżywać smierci dziecka np. 2 miesiace/rok po jego narodzinach...

2

Komentarz usunięty

0

@MESSIah16 mi sie wydaje ze wieden i tak by nie zostal podbity
Nasze wojska doaly troche ale nie na tyle zeby tylko one przeważały w tym ze wieden zostal obroniony
Przez to ze pomoglismy austri
Przestalismy handlowac z turcja i niemiecko-austriackie wplywy rozlały sie na polske

4

@Kuczek no po kontuzji jest to go wprowadza powoli

1

@Yosemite kazda liga w historii trafia na dolek
Zauwaz ze ostatnie 12 lat to same sukcesy la ligi europa byla zdominowa i kiedyś musiało sie to skończyć
Zauwaz ze seria a tez kiedys dzielila i rzadzila a potem znikła na pare lat
No cóż tak bywa mam nadzieje ze ten dolek nie potrwa dlugo
Veb

2

@MESSIah16 dla czelsi chyba nie dobrze xd

0

@l0Messini 8 2 milordzie to jest juz duza różnica

0

Cos mi sie wydaje ze zaraz strona wybuchnie xD

1

To co do soboty jestesmy fanami dembele?

3

Dobra wchodzi busi wiec spokojnie zaraz bedzie 3 2

1

Widze u nas stabilnie jak nie jeden to drugi
Tyle dobrego ze arujo sobie zagra

0

@MrCules to prawda ale jest messi :D

2

@HERORICH2 ale cyber wychodzi za miesiąc więc skąd wiesz ze zmiecie gta i bedzie mialo taki sam sukces jak gta V?

0

@Encore to prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?