0

Nic nie jest mi winna tym bardziej ze dała szanse w 2014 15 i 16 roku

1

@Janas11224 02@Janas11224 02 i 98 rocznik troche to smutne :/

2

@kuz uwielbiam stroje arsenalu z tamtej dekady :D

1

@kosiarz92 o chyba o ta rodzine chodzi wydaje mi sie ze to ona pocaga za sznurki mając większość bankow u siebie
Edit. Kto ma banki ten ma wladze to takie proste

0

@chudymc kiedys czytalem o jakiejś rodzinie która rządzi praktycznie wszystkimi bankami na swiecie wiec wydaje mi sie ze to od niej bardzo wiele zależy
A to że rządzą światem elity to jest w 100% prawda
Np polska moze sobie krzyczeć w europie ale i tak musi zrobic to co im karzą nie ma wyboru bo wie że zostanie odcięta od pieniędzy to jest straszne ale takie sa prawa silniejszego :D

0

@Statistics ta a za miesiac messi znowu odjedzie kazdemu i co wtedy powiesz?

0

@Worny wiesz liga hiszpanska nie ukrywajmy zdominowala ostatnie 12 lat 2008-2018 la liga rządziła i dzielila moim zdaniem przyszedł moment ze la liga troche przestanie sie liczyc zauwaz ze mniej wiecej kazda dominującą lige to spotyka
Seria a upadek interu/milanu liga angielska co nie mogla wejsc do ćwierćfinału itd co coz la liga wygrywala wszystko co sie dalo wiec teraz przyjdzie posucha i nudna gra tak bywa

2

Druk druk druk co drukujemy jeszcze? Za malo jeszcze?

0

XDddd to niezle

0

Oj real rob mi tak co tydzień oj tak tak essss

0

@Joe_Pesci w pore napisales xd

0

Ktos oglada borussie da rade dzis wygrac?

0

@budel17 ja na lo sciagne lodiego

1

@ProMILs oj to prawda :D moje miasto takie sprzeczne xd

1

Ale ez zdawane w tym roku xd

0

@domin682 wielki urban czego nie rozumiesz?

0

@WisniaKala nie tak napisalem xd

1

0

@msmsms potwierdzone?

1

@WisniaKala na pewno xd?

2

@Wossi61FCB to prawda xd

0

@Tuc taktyk.

0

@Gwyn w dobra jest xd

3

@justfootball na pewno nie xd

0

@Kusco15 nwo to prawda :d

0

@ranger3120 no ma ale jednak takie xd

1

@Triv44 nic nie jest nie mozliwe pamietaj wkoncu kibicujemy barcy...

0

@Kamilos84 kiedys cos tam bylo ze niby cos bierze ale nie wiem i myślę se nigdy sie nie dowiemy

3

Komentator co powiedział
Frajerski początek xDddd

1

@KSSniper i bardzo dobrze uwielbiam rafe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?