Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie jest mi winna tym bardziej ze dała szanse w 2014 15 i 16 roku
1
@Janas11224 02@Janas11224 02 i 98 rocznik troche to smutne :/
2
@kuz uwielbiam stroje arsenalu z tamtej dekady :D
1
@kosiarz92 o chyba o ta rodzine chodzi wydaje mi sie ze to ona pocaga za sznurki mając większość bankow u siebie
Edit. Kto ma banki ten ma wladze to takie proste
0
@chudymc kiedys czytalem o jakiejś rodzinie która rządzi praktycznie wszystkimi bankami na swiecie wiec wydaje mi sie ze to od niej bardzo wiele zależy
A to że rządzą światem elity to jest w 100% prawda
Np polska moze sobie krzyczeć w europie ale i tak musi zrobic to co im karzą nie ma wyboru bo wie że zostanie odcięta od pieniędzy to jest straszne ale takie sa prawa silniejszego :D
0
@Statistics ta a za miesiac messi znowu odjedzie kazdemu i co wtedy powiesz?
0
@Worny wiesz liga hiszpanska nie ukrywajmy zdominowala ostatnie 12 lat 2008-2018 la liga rządziła i dzielila moim zdaniem przyszedł moment ze la liga troche przestanie sie liczyc zauwaz ze mniej wiecej kazda dominującą lige to spotyka
Seria a upadek interu/milanu liga angielska co nie mogla wejsc do ćwierćfinału itd co coz la liga wygrywala wszystko co sie dalo wiec teraz przyjdzie posucha i nudna gra tak bywa
2
Druk druk druk co drukujemy jeszcze? Za malo jeszcze?
0
XDddd to niezle
0
Oj real rob mi tak co tydzień oj tak tak essss
0
@Joe_Pesci w pore napisales xd
0
Ktos oglada borussie da rade dzis wygrac?
0
@budel17 ja na lo sciagne lodiego
1
@ProMILs oj to prawda :D moje miasto takie sprzeczne xd
1
Ale ez zdawane w tym roku xd
0
@domin682 wielki urban czego nie rozumiesz?
0
@WisniaKala nie tak napisalem xd
1
@WisniaKala xd.
0
@msmsms potwierdzone?
1
@WisniaKala na pewno xd?
2
@Wossi61FCB to prawda xd
0
@Tuc taktyk.
0
@Gwyn w dobra jest xd
3
@justfootball na pewno nie xd
0
@Kusco15 nwo to prawda :d
0
@ranger3120 no ma ale jednak takie xd
1
@Triv44 nic nie jest nie mozliwe pamietaj wkoncu kibicujemy barcy...
0
@Kamilos84 kiedys cos tam bylo ze niby cos bierze ale nie wiem i myślę se nigdy sie nie dowiemy
3
Komentator co powiedział
Frajerski początek xDddd
1
@KSSniper i bardzo dobrze uwielbiam rafe :D