Rokita
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Adek02 znajomy co jeździł 20 lat na tirach mówi że to jest tylko zawód dla kawalera :D a czy ciężka? Każda praca jest na swój sposób ciężka :)
3
@TheGoldenEleven 1.Messi 2.Lewy 3.Kante 4.Barella 5.Salah :)
0
@Oskar00 ja to nwm co mam zrobić
Dziś za rivals wpadł neymar i przeszło mi przez myśl żeby sprzedać konto
2.5 mln coinsow niby za 1k schodzi :D
1
@Oskar00 no tanie ikony zawsze będę miały jakiś problem a zwłaszcza gdy grasz w 2 lidze :)
Może sprawdź hagiego?
3
Chamy jakie co pfu na dzikusów
1
Dziękujemy Łukasz :)
0
@Transu96 https://zapodaj.net/a43b8ca14a526.jpg.html
Chyba tym ale zastanawiam się jeszcze na jesusem inform za dembele
0
Wszedł nasz diament :D
0
Akurat włączyłem xD
0
@MarcelNJ11 żeby dostać się do fut chempions musisz wygrać 5 z 9 meczy w kwalifikacjach specjalnych
Wygląda to tak
Wbijasz 1500 pkt
Grasz kwalifikacje w których musisz zdobyć 24 pkt i wtedy możesz grać w weekend
1
@ElPonczato oj ja mam problem z prostopadłymi xD już tylko gram mocne prostopadle bo na prawdę mam ciężary gdy mam wolną przestrzeń a mój zawodnik i tak poda w przeciwnika :D
@Oskar00 no ja gram na pingu 50-70 więc czasem markowanie strzału nie wychodzi ale już nie długo światłowód będzie więc mam nadzieję że będzie lepiej :D
0
@Gaz to fakt w tym roku trzeba się bardziej napocić
@ElPonczato obejrzyj sobie może jakieś filmiki od bejotta czy coś żeby wytyczne dostosować pod tą Fifę
Ja osobiście polecam 41212 (2)
Albo 4231 chociaż te 4231 trochę mniej ciężko się przebić tym jak przeciwnik ma zorganizowaną obronę :)
0
@pt9 w menu meczu masz statystyki oraz występ wchodzisz tam i masz podgląd na formacje swoją lub przeciwnika
2
Szkoda Milanu :/
1
No i to jest Messi
0
To niezła poprzeczka
1
Myślałem że nie trafi xd
0
@marol0v na początku zarabiałem sobie na argentyczykach na pozycji po
Skupowalem na licytacji po 650/800 sprzedawałem za 2/3k
A teraz masowo Skupowalem karty Holendrów, Francuzów na lo/po złote zwykle po 350 coinsow i sprzedawałem po 700/800 coinsow Ale ten sposób narazie przystopował i nie idzie tak łatwo jak 2 dni temu :/ a o nowym sposobie lepiej nie pisać xdd
4
@kuz spokojnie ja z handlu mam już około 800 k coinsow a te słabsze ikony nie są zbyt drogie
2
Nie ma kumana na ławce i odrazu widać efekty
1
@busquets5 "jesteś nikim" xDDD
Za to borys jest kims xD
1
@Hubert102 w tamtym roku było tyle coinsow na start że myślę że nie trzeba się zbytnio spinać :D
2
Aj liczyłem że zobacze coś historycznego ajajaj szkoda djoko :/
3
@Kz1234 cały kraj jara się moja ksywka :D
Young Leosia to kox wy się nie znacie xD
0
Ale boli oj oj oj
0
E żeby im nie zabrali
2
@GuerillaAthletic potężny francuz co?
0
@aldewir reims miało okazję xD ale już 0:1 dla Paryża
1
Aj szkoda ze nie trafił
0
@mordini123 no tak myślałem dzięki :D